abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 juli 2010 @ 16:52:48 #76
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_84239691
quote:
Op maandag 19 juli 2010 15:28 schreef Da_Ripper het volgende:

[..]

was dikke toeval dat ik je daar zag rondlopen, goed je weer 's gezien te hebben.
Achteraf waren er dus toch wel wat meer FOK!kers, maar die heb ik niet herkend
Heb daar trouwens 2x die Club-Bizarre gehoord ... begin is wel nice, maar zodra die gejatte melo komt druip ik af

Vraagje; hoe zit dat trouwens met het water bij de wc's op festivals. Sommige zeggen dat dat geen drinkwater is, anderen zeggen dat het in NL verplicht is om schoon drinkwater uit de kraan te laten stromen?

enne fijne vakantie voor iedereen die gaat/al weg is
Ja, altijd apart hoe we elkaar tegenkomen . Q-Base weer ?
There is no rehab for stupidity.
  maandag 19 juli 2010 @ 18:08:50 #77
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_84242840
quote:
Op maandag 19 juli 2010 16:52 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Q-Base weer ?
Mos def - geen Dominator/Decibel voor jou?
quote:
Op maandag 19 juli 2010 16:27 schreef Grrommit het volgende:
Ik denk niet dat je dood gaat van dat water op festivals. Lijkt mij dat het gewoon kraanwater is? Geen idee waar ze het anders vandaan zouden moeten halen. Je wast er toch je handen mee, dus slootwater zal 't niet zijn.
Ik heb even een mailtje gestuurd naar WTL (verzorgt watervoorziening op festivals) of zij misschien een antwoord hebben.

Verder googelde ik even "watervoorziening" en "Q-dance" ... en wat vond ik over DefQon-Aus?
quote:
Defqon had several free water stations around the venue, as well as free water at the bars
bron
Wat je vindt, ...
  Redactie Frontpage maandag 19 juli 2010 @ 18:49:51 #78
72015 crew  PartyAnimal87
J'adore hardcore
pi_84244119
Mogen ze hier ook wel gaan doen dan
pi_84245434
quote:
Op zondag 18 juli 2010 19:52 schreef Utca het volgende:

[..]

Werd wel gevraagd of ik meewilde, maar ik heb het niet zo op Duitsland i.c.m. spulletjes meenemen, iemand ervaring?
Zoals sommige hier al zeiden gewoon zorgen dat je BOB hebt of anders met een bus gaan. Wordt nu geloof ik mijn 3e x Q-base en elk jaar is er nog controle geweest na het feest. Vorig jaar ook wel verhalen gehoord dat mensen geen eens drugs hebben gehad maar toch niet door de controle kwamen. Daarom raad ik je aan om gewoon met bus te gaan.

De controle aan de poort bij het feest is na mijn idee mager. In Nederland wordt je na mijn mening beter controleert. Op het terrein wel oppassen loopt altijd veel politie.


Ik dacht meld me hier ook maar eens weer even, Freshtival aankomend weekend moet ik waarschijnlijk missen door een operatie. Hoop dat ik voor Decibel weer 100% ben want kom er om te stampen
  maandag 19 juli 2010 @ 19:37:58 #80
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84245945
quote:
Op maandag 19 juli 2010 19:26 schreef poiuytr het volgende:
Wordt nu geloof ik mijn 3e x Q-base en elk jaar is er nog controle geweest na het feest.
Vóór het feest word je ook van de weg gehaald, vooral als je in een typische sjonnie bak rijdt. Staan ze daar langs de weg met 2 busjes ME erbij.
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_84246851
quote:
Op zondag 18 juli 2010 11:37 schreef Grrommit het volgende:
[..]

Ik stem voor een feest dat Qoma heet met gratis drank De afterparty heet dan Alqoholvergiftiging
quote:
Op zondag 18 juli 2010 12:09 schreef Utca het volgende:

[..]

Afterparty op de Intensive Qare
quote:
Op zondag 18 juli 2010 13:24 schreef Grrommit het volgende:

[..]

En ´t eindigt natuurlijk allemaal op Qerqhof .
quote:
Op zondag 18 juli 2010 13:34 schreef InGebruik het volgende:

[..]

Ga je schamen.

Voor het kerkhof trouwens eerst nog het feestje Qrematie.
quote:
Op zondag 18 juli 2010 13:48 schreef Utca het volgende:

[..]

Met de gebruikelijke Qondoleance.


quote:
Op zondag 18 juli 2010 13:50 schreef eQuaL het volgende:
Is het nu afgelopen met dat geQlooi?
quote:
Op zondag 18 juli 2010 20:34 schreef Dalton_ het volgende:

[..]

En de Qoffietafel
* ReMcOrE propt alles gewoon ff in 1 lange Quote
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_84246922
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 22:24 schreef Koepert het volgende:
Jonges ff...

Facebook-dingetje van...
AVIO Records

Let's follow the trend... the upcoming release by
Low-E vs Alter Egosz is planned for august, but can we reach 10.000
views before that? If both videos reach 10.000, we will release it
sooner than planned http://youtu.be/IZwdMsQjiaU?a
& http://youtu.be/o3iOYUBfdX8?a


I dont think it is possible because of the holliday, but who knows
AVIO
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 22:37 schreef eQuaL het volgende:
Karton, wat een vaag blij nummer
ik luister hem elke dag en ga hem elke dag meer waarderen
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 23:51 schreef NLS04 het volgende:

[..]

Jawel maar zette in voertuigen altijd de mp3 speler (PC) aan met daarop hardstyle en starsplash
dat deed ik ook altijd, livesets luisteren onder het spelen
quote:
lijkt me duidelijk: mochten je op maat gemaakte doppen niet meer goed sluiten, omdat je oorgang is veranderd; gelijk nieuwe aan laten maken, anders ben je nog de sjaak!!
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  maandag 19 juli 2010 @ 20:11:35 #83
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_84247166
quote:
Op maandag 19 juli 2010 18:08 schreef Da_Ripper het volgende:

[..]

Mos def - geen Dominator/Decibel voor jou?
Nope, dominator ligt te dicht bij mijn vakantie en tijdens decibel ben ik net terug dus dat wordt hem ook niet.
Beetje geld sparen enzo .
There is no rehab for stupidity.
pi_84250153
Damn, ZIN in een feestje! Helaas is mn volgend feestje pas Decibel, tevens ook mijn afscheidsfeestje (halfjaar Costa Rica). Zin innnnn
pi_84251873
Pfffff,, stomme hertentamens, stom bindend studie advies waar ik nog punten voor moet halen.
Zit de hele tijd te leren terwijl een kerel op msn de hele tijd tegen me aan loopt te lullen over hoe lekkere kicks hij gemaakt heeft en stukjes laten horen (klinkt ook goed moet ik zeggen) en dan wil ik ook iets doen Zelf beetje kloten met Cubase of gewoon lekker beetje draaien maar het kan niet
Dit moest ik even kwijt.
pi_84252469
quote:
Op maandag 19 juli 2010 18:08 schreef Da_Ripper het volgende:

[..]

Mos def - geen Dominator/Decibel voor jou?
[..]

Ik heb even een mailtje gestuurd naar WTL (verzorgt watervoorziening op festivals) of zij misschien een antwoord hebben.

Verder googelde ik even "watervoorziening" en "Q-dance" ... en wat vond ik over DefQon-Aus?
[..]

bron
Vraag ik me ook af... maak altijd dankbaar gebruik van maar ben er nooit misselijk van geworden ofzo.. het ziet er ook gewoon helder uit en smaakt als kraanwater.

Sowieso triest hoe je afgezet wordt voor een beetje water... terwijl ze het in Australie gratis uitdelen. De ArenA was wel het dieptepunt met die bekertjes waar je nog geen 3 slokken uit haalde. Denk niet dat dat hier ooit gaat veranderen gezien de dikke contracten met Heineken.

Die eten/drank prijzen op feesten gaan me steeds meer tegen staan. Zeker in een periode waarin ik wat beter op de centjes moet letten. Als zo'n kaartje 25 euri kostte maakte het minder uit, maar een beetje feest kost al gauw 50 euro.. en dan komt de rest nog.
pi_84252671
quote:
Op maandag 19 juli 2010 22:06 schreef 16meter het volgende:

[..]

Vraag ik me ook af... maak altijd dankbaar gebruik van maar ben er nooit misselijk van geworden ofzo.. het ziet er ook gewoon helder uit en smaakt als kraanwater.

Sowieso triest hoe je afgezet wordt voor een beetje water... terwijl ze het in Australie gratis uitdelen. De ArenA was wel het dieptepunt met die bekertjes waar je nog geen 3 slokken uit haalde. Denk niet dat dat hier ooit gaat veranderen gezien de dikke contracten met Heineken.

Die eten/drank prijzen op feesten gaan me steeds meer tegen staan. Zeker in een periode waarin ik wat beter op de centjes moet letten. Als zo'n kaartje 25 euri kostte maakte het minder uit, maar een beetje feest kost al gauw 50 euro.. en dan komt de rest nog.
Qoma dan ook maar met gratis water?
Ben het wel met je eens, op Defqon heb ik bijvoorbeeld 100 euro uitgegeven en in de Feestfabriek ook 60, als je daar nog eens het kaartje bij opteld en de reis er naar toe is het bijna 200 eu wat je voor een dagje feesten betaald, en dat is eigenlijk gewoon belachelijk.
  maandag 19 juli 2010 @ 23:38:11 #88
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_84257030
quote:
Op maandag 19 juli 2010 21:24 schreef Levitas het volgende:
Damn, ZIN in een feestje!
Me 2!!! Ik zit hier op mn kamer in Nijmegen met de raam open. Woon tegenover Matrixx @ the park, dus krijg die lauwe electro/house m'n kamer in. Hoe vet zou t zijn als dr weer een HS stage zou zijn...Ik zou dr iedere avond heengaan. Mja gelukkig is dr nog wel wat hardcore/dnb morgen bij de vierdaagsefeesten. Gaan we dat maar eens checken.
Bij de opmerkingen van Matrixx @ the park op PF van gisteren lees je dat ze op het einde een soort van reclamenummer draaiden van de Matrixx waarin ook wat HS in zat. Bleek dat iedereen helemaal losging. Hopelijk dat dit de organisatie aan het denken zet.


Dat met dat water op feesten, ik drink altijd van de wc's water als ik n flesje heb, nog nooit problemen mee gehad. Ik denk dat het gewoon kraanwater is. Maar ons modje is gelukkig al zo goed geweest om een mail te sturen met deze vraag...ben benieuwd.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
  dinsdag 20 juli 2010 @ 01:37:48 #89
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_84260170
Die borden met 'geen drinkwater' bij de WC's slaan volgens mij nergens op, net als de rest nog nooit problemen mee gehad. Ze kunnen het natuurlijk ook niet maken om geen normaal kraanwater te gebruiken maar willen wel graag geld vangen.

Waterbakjes bij de ArenA waren idd wel heel erg sneu
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_84262651
'Geen drinkwater'. Puur een manier om mensen water te laten kopen, ipv te laten vullen.
pi_84263126
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 08:31 schreef Levitas het volgende:
'Geen drinkwater'. Puur een manier om mensen water te laten kopen, ipv te laten vullen.
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 20 juli 2010 @ 09:12:14 #92
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84263225
Bij Ground Zero is het juist andersom, daar staat bij de WC's aangegeven dat je er ook drinkwater kan tappen.
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_84263243
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 09:12 schreef mstx het volgende:
Bij Ground Zero is het juist andersom, daar staat bij de WC's aangegeven dat je er ook drinkwater kan tappen.
wordt daar nog veel water gekocht dan?
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 20 juli 2010 @ 09:15:29 #94
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84263276
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 09:13 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

wordt daar nog veel water gekocht dan?
Vast wel, anders zouden ze het niet doen.
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_84263334
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 09:15 schreef mstx het volgende:

[..]

Vast wel, anders zouden ze het niet doen.
en gewoon 4 munten voor ¤ 10?
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 20 juli 2010 @ 09:21:50 #96
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84263410
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 09:18 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

en gewoon 4 munten voor ¤ 10?
Ik geloof het wel ja
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_84263452
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 09:21 schreef mstx het volgende:

[..]

Ik geloof het wel ja
dan moeten de andere festivals een voorbeeld gaan nemen aan GZ
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_84264492
Kreeg dit filmpje van een vriend van me (kent de zangeres), nieuwe plaat van Ran-D - Er is nog niets bekend over wanneer 'ie released wordt

  dinsdag 20 juli 2010 @ 10:59:35 #99
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_84265627
quote:
Op maandag 19 juli 2010 23:38 schreef T_Killer het volgende:

Mja gelukkig is dr nog wel wat hardcore/dnb morgen bij de vierdaagsefeesten. Gaan we dat maar eens checken.


Voorderest is het echt bagger wat betreft het aanbod van de zomerfeesten hier
quote:
Op maandag 19 juli 2010 22:06 schreef 16meter het volgende:

Vraag ik me ook af... maak altijd dankbaar gebruik van maar ben er nooit misselijk van geworden ofzo.. het ziet er ook gewoon helder uit en smaakt als kraanwater.

Ik ook. Volgens mij is het ook pure bangmakerij zodat mensen toch water kopen.. Enige plek waar je volgens mij beter niet teveel water kan drinken is op Q-base. Valt me trouwens ook op dat ze steeds creatiever worden. Andere flesjes waarop de gewone doppen niet passen, drinkbakjes, wat is het volgende waarmee ze ons nog meer geld afhandig mee kunnen maken.
quote:
Op maandag 19 juli 2010 20:05 schreef ReMcOrE het volgende:
lijkt me duidelijk: mochten je op maat gemaakte doppen niet meer goed sluiten, omdat je oorgang is veranderd; gelijk nieuwe aan laten maken, anders ben je nog de sjaak!!
Weer een reden om toch eigenlijk maar goede oordoppen aan te gaan schaffen..
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 11:08:31 #100
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_84265874
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 10:13 schreef Levitas het volgende:
Kreeg dit filmpje van een vriend van me (kent de zangeres), nieuwe plaat van Ran-D - Er is nog niets bekend over wanneer 'ie released wordt




lekker lange break zeg nondeju zal wel een iets toegankelijkere track worden denk ik
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
  dinsdag 20 juli 2010 @ 11:36:10 #101
21616 Boy_Snakeye
Bass-Shifter
pi_84266843
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 10:13 schreef Levitas het volgende:
Kreeg dit filmpje van een vriend van me (kent de zangeres), nieuwe plaat van Ran-D - Er is nog niets bekend over wanneer 'ie released wordt




Grappig om te zien dat Ran-D ook nog eens kan zingen


Hier zegt ze dat ze Ran-D er bovenuit hoort... zou hij ook meezingen
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 11:37:23 #102
296234 benniesnugger
Stiekem toch wel snugger
pi_84266900
quote:
Op maandag 19 juli 2010 23:38 schreef T_Killer het volgende:

[..]


Bij de opmerkingen van Matrixx @ the park op PF van gisteren lees je dat ze op het einde een soort van reclamenummer draaiden van de Matrixx waarin ook wat HS in zat. Bleek dat iedereen helemaal losging. Hopelijk dat dit de organisatie aan het denken zet.
GIsteren geweest, dat reclamefilmpje wordt volgens mij elke avond uitgezonden, komen alle evenementen voorbij die ze organiseren en bij XXlerator hoort dan 10/15 seconden het nummer Nobody said it was easy.

Tevens ging het merendeel bij het laatste nummer van de avond sowieso los en ook tijdens alle nummers in dat filmpje. Denk dus niet dat de organisatie hier van aan het denken gaat. Wat overigens jammer is, want volgens mij kan een avondje hardstyle met die stage in het park vrij goed.
pi_84266904
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 11:08 schreef Sethje het volgende:
[..]
lekker lange break zeg nondeju zal wel een iets toegankelijkere track worden denk ik
Zal wel een loopje zijn, lijkt me sterk dat hij zo´n lange tijd precies hetzelfde stukje in een break propt.

EDIT: ow 't stukje verandert wel, maar loopt volgens mij ook 1x. nouja, als hij de achtergrond qua geluiden gewoon wat spannender maakt dan kan 't een prima break zijn.

[ Bericht 12% gewijzigd door Grrommit op 20-07-2010 11:42:40 ]
  dinsdag 20 juli 2010 @ 11:50:47 #104
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_84267571
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 11:36 schreef Boy_Snakeye het volgende:

Hier zegt ze dat ze Ran-D er bovenuit hoort... zou hij ook meezingen
Ik weet het niet 100% zeker meer maar volgens mij zingt hij best veel van zijn eigen tracks zelf in..
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 11:53:57 #105
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84267736
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 11:50 schreef NLS04 het volgende:

[..]

Ik weet het niet 100% zeker meer maar volgens mij zingt hij best veel van zijn eigen tracks zelf in..
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  dinsdag 20 juli 2010 @ 12:23:35 #106
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_84269053
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 11:50 schreef NLS04 het volgende:

[..]

Ik weet het niet 100% zeker meer maar volgens mij zingt hij best veel van zijn eigen tracks zelf in..


Idd, hij spreekt ook filmpjes in voor bedrijven enzo en reclames. Fucking Posers bijv. is ook van Ran-D en die My Religion van The Prophet. Verder het gros van vocals in zijn eigen tracks zoals NLS al zegt.
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:00:50 #107
21616 Boy_Snakeye
Bass-Shifter
pi_84270682
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 12:23 schreef Sethje het volgende:

[..]



Idd, hij spreekt ook filmpjes in voor bedrijven enzo en reclames. Fucking Posers bijv. is ook van Ran-D en die My Religion van The Prophet. Verder het gros van vocals in zijn eigen tracks zoals NLS al zegt.
Fucking Posers? Ik dacht dat het MC Villian was
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:02:14 #108
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_84270736
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 13:00 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

Fucking Posers? Ik dacht dat het MC Villian was
Dacht ik ook ja.
Is Low-E - Ridin' dan ook van Ran-D?
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:04:48 #109
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_84270828
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 13:00 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

Fucking Posers? Ik dacht dat het MC Villian was


haha nee, je kunt het echt horen vind ik, ran-d heeft een herkenbare stem.
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 13:02 schreef mstx het volgende:

[..]

Dacht ik ook ja.
Is Low-E - Ridin' dan ook van Ran-D?


Hij heeft toen een hele rits vocals gemaakt voor J&W, Ridin volgens mij ook ja en die Get Down van kevin kaos is ook van Ran-D

http://vip.partyflock.nl/news/17383:Cause_Twisted_is_a_kind_of_way_we_always_will_be.html
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:17:44 #110
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_84271302


Begin is beetje traag ofzo maar daarna wordt ie wel lekker
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:19:52 #111
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_84271390
Die wilde ik ook posten, je bent me net te snel af

Potjandrie wat een heldenremix
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_84271440
was Scary Noises al gepost?
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 20 juli 2010 @ 13:29:27 #113
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_84271828
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 13:17 schreef NLS04 het volgende:


Begin is beetje traag ofzo maar daarna wordt ie wel lekker
Whayoo! Nu ik hem weer hoor schiet 't mij weer te binnen; Zany heeft hem zaterdag @ FreeFestival op het eind ook gedraaid. Heerlijk dingetje
Wat je vindt, ...
  dinsdag 20 juli 2010 @ 14:17:32 #114
21616 Boy_Snakeye
Bass-Shifter
pi_84273835
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 13:04 schreef Sethje het volgende:

[..]



haha nee, je kunt het echt horen vind ik, ran-d heeft een herkenbare stem.
[..]


Nou sorry, echt horen doe je dat niet. MSTX, ik en volgens mij vele andere denken echt dat het MC Villian is/was....

Dus Ran-D 's bewerkte stem lijkt eeerrggg veel op die van Villian
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 17:08:53 #115
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_84280721
Mailtje terug.
quote:
Hallo,

Ik zit met een vraag en weet niet of ik bij u aan het goede adres ben, maar wie weet kunt u me toch helpen.

Ik bezoek namelijk nogal wat festivals/feesten en ik was benieuwd naar de kwaliteit van het water bij de sanitaire voorzieningen.
Bij de dixies is er meestal een gedeelte waar men de handen kan wassen. Het water wat hier uit de kraan stroomt wordt door sommigen afgeraden als drinkwater.

Zijn er misschien wettelijke reglementen waar de watervoorziening aan moet voldoen? Met andere woorden is al het kraanwater in Nederland ook drinkwater?

Nu zie ik op uw site geen festivals die ik bezoek (DefQon / Decibel / Free Festival) maar ik neem aan dat het niet hoeft uit te maken welke leverancier van water je hebt, de kwaliteit hoort hetzelfde te zijn.

Ik hoop dat u mij kunt helpen met deze vraag en kijk uit naar uw antwoord.

Bij voorbaat dank,
quote:
Je mag er vanuit gaan dat al het water wat in Nederland uit de kraan komt drinkwater is.
Mits er duidelijk wordt aangegeven dat het geen drinkwater is.

Het tijdelijk distribueren van zuiver betrouw drinkwater is onze core business.

WTL is onder andere verantwoordelijk voor de tijdelijke watervoorzieningen op:
· Bospop
· Pinkpop
. Extrema Outdoor
· Solar
· KLM Open
· Van Lanschot Masters

Hopende u een passend antwoord te hebben gegeven.

Voor meer info wil ik je verwijzen naar onderstaande link, let wel dit is voor vaste installaties.
www.kiwa.nl/werkbladen.aspx?id=5288
www.kiwa.nl/uploadedFiles/Website/VEWIN/Voorwaarden_normen_en_uitwerking/WB_1-4_H.pdf


Met vriendelijke groet,

Nog niet echt veel wijzer, want een simpel bordje ophangen "geen drinkwater" levert extra omzet op.

Verder las ik op PF dat er geen doppen worden verstrekt omdat:
  • volle flesjes als wapen gebruikt kunnen worden
  • afgesloten flesjes op de grond leidden tot meer valpartijen wanneer je er op gaat staan
  • de losse doppen naderhand moeilijk op te ruimen zijn (op buiten-terreinen)
  • Wat je vindt, ...
      dinsdag 20 juli 2010 @ 17:12:37 #116
    91039 mstx
    2x1/2 = 1/2 x 1/2
    pi_84280863
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:08 schreef Da_Ripper het volgende:
  • afgesloten flesjes op de grond leidden tot meer valpartijen wanneer je er op gaat staan
  • Dat is onzin want er liggen ook genoeg glazen flesjes (smirnoff enzo) waar je je poten over breekt.
    Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
    als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
    👾
    pi_84280871
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:08 schreef Da_Ripper het volgende:
    Verder las ik op PF dat er geen doppen worden verstrekt omdat:
  • volle flesjes als wapen gebruikt kunnen worden
  • Wel heel slecht wapen dan. Als je zoon slap flesje heb, ookal is hij gevuld, dan kan je beter gewoon je vuisten gebruiken.

    Andere redenen kunnen wel kloppen, maar ik vind het nog steeds een beetje slap gezeik om een paar dopjes.
      dinsdag 20 juli 2010 @ 17:13:43 #118
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_84280910
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:12 schreef mstx het volgende:
    Dat is onzin want er liggen ook genoeg glazen flesjes (smirnoff enzo) waar je je poten over breekt.
    Never nooit niet dat die van glas zijn
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:12 schreef Grrommit het volgende:
    Wel heel slecht wapen dan. Als je zoon slap flesje heb, ookal is hij gevuld, dan kan je beter gewoon je vuisten gebruiken.
    Gooien naar bijv. de DJ
    Wat je vindt, ...
    pi_84280985
    Zit natuurlijk wel wat in, dat die doppen niet verstrekt worden - naast het feit dat het omzet genereert..
    pi_84281689
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:08 schreef Da_Ripper het volgende:
    Mailtje terug.
    [..]


    [..]


    Nog niet echt veel wijzer, want een simpel bordje ophangen "geen drinkwater" levert extra omzet op.

    Verder las ik op PF dat er geen doppen worden verstrekt omdat:
  • volle flesjes als wapen gebruikt kunnen worden
  • afgesloten flesjes op de grond leidden tot meer valpartijen wanneer je er op gaat staan
  • de losse doppen naderhand moeilijk op te ruimen zijn (op buiten-terreinen)
  • Volgens mij bedoelt die persoon 'tenzij' ipv 'mits'...
      dinsdag 20 juli 2010 @ 17:41:49 #121
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_84281799
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:37 schreef 16meter het volgende:
    Volgens mij bedoelt die persoon 'tenzij' ipv 'mits'...
    inderdaad .. weer zo één
    Wat je vindt, ...
      dinsdag 20 juli 2010 @ 18:26:01 #122
    112790 Koepert
    Parttime Nutcase
    pi_84283439
    Leuk Randy plaatje

    Die SlimShore Remix is

    En mbt dat water; iets met 'doesnt kill you' en 'makes you stronger'..
    It starts with a shiver, an itch, a slow boil
      dinsdag 20 juli 2010 @ 18:55:21 #123
    165164 Tha_Bartman
    And so it goes.
    pi_84284497
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 18:26 schreef Koepert het volgende:

    En mbt dat water; iets met 'doesnt kill you' en 'makes you stronger'..
    Ik maak me sowieso geen zorgen want mijn powerlevel is boven de 9000
    Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
      dinsdag 20 juli 2010 @ 19:48:04 #124
    21616 Boy_Snakeye
    Bass-Shifter
    pi_84286431
    ppff ganz geile afsluiting bij Dominator :

    Raw Hardstyle
    11:00-12:00 Anagenetic
    12:00-13:30 Psyko Punkz
    13:30-15:00 Chain Reaction
    15:00-15:30 Live: Crypsis
    15:30-16:30 The Machine
    16:30-18:00 Max Enforcer
    18:00-19:30 Alpha2
    19:30-20:00 Live: Donkey Rollers
    20:00-21:30 B-Front
    21:30-23:00 Zatox & Tatanka
    Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
      dinsdag 20 juli 2010 @ 19:59:21 #125
    165164 Tha_Bartman
    And so it goes.
    pi_84286950
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 19:48 schreef Boy_Snakeye het volgende:
    ppff ganz geile afsluiting bij Dominator :

    Raw Hardstyle
    11:00-12:00 Anagenetic
    12:00-13:30 Psyko Punkz
    13:30-15:00 Chain Reaction
    15:00-15:30 Live: Crypsis
    15:30-16:30 The Machine
    16:30-18:00 Max Enforcer
    18:00-19:30 Alpha2
    19:30-20:00 Live: Donkey Rollers
    20:00-21:30 B-Front
    21:30-23:00 Zatox & Tatanka
    en een heel logische TT
    Zie je wel dat het helemaal niet zo moelijk is
    Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
    pi_84287487
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 19:59 schreef Tha_Bartman het volgende:

    [..]

    en een heel logische TT
    Zie je wel dat het helemaal niet zo moelijk is
    Nee als iedereen keihard loopt te rossen kan je ze idd in elke willekeurige volgorde neerzetten
      dinsdag 20 juli 2010 @ 20:15:40 #127
    91039 mstx
    2x1/2 = 1/2 x 1/2
    pi_84287600
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 17:13 schreef Da_Ripper het volgende:

    [..]

    Never nooit niet dat die van glas zijn
    Iets anders dat keihard is dan, ook goed. Ik kan ze in ieder geval niet platstampen.
    Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
    als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
    👾
      dinsdag 20 juli 2010 @ 21:20:33 #128
    165164 Tha_Bartman
    And so it goes.
    pi_84290921
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 20:12 schreef Grrommit het volgende:

    [..]

    Nee als iedereen keihard loopt te rossen kan je ze idd in elke willekeurige volgorde neerzetten
    Ben ik het niet mee eens, er zit wel degelijk vershil tussen bijv psyko punkz en zatox... en het zou sowieso raar zijn om anagenetic op het eind te zetten bijvoorbeeld...
    Ik vind de TT logisch qua hardheid, en ook qua bekendheid, alsin: onbekendere namen eerst.

    @Mstx die flesjes zijn van keihardium gemaakt
    Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
    pi_84291074
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 19:59 schreef Tha_Bartman het volgende:

    [..]

    en een heel logische TT
    Zie je wel dat het helemaal niet zo moelijk is
    nee, als je de TT van Freshtival zo bagger in elkaar zet, dan houdt je een mooie TT over voor Dominator
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 20:15 schreef mstx het volgende:

    [..]

    Iets anders dat keihard is dan, ook goed. Ik kan ze in ieder geval niet platstampen.
    het is inderdaad verdomd stevig plastic
    (_/_)
    (='.'=)
    (")_(")
      dinsdag 20 juli 2010 @ 21:26:14 #130
    296234 benniesnugger
    Stiekem toch wel snugger
    pi_84291241
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 19:48 schreef Boy_Snakeye het volgende:
    ppff ganz geile afsluiting bij Dominator :

    Raw Hardstyle
    11:00-12:00 Anagenetic
    12:00-13:30 Psyko Punkz
    13:30-15:00 Chain Reaction
    15:00-15:30 Live: Crypsis
    15:30-16:30 The Machine
    16:30-18:00 Max Enforcer
    18:00-19:30 Alpha2
    19:30-20:00 Live: Donkey Rollers
    20:00-21:30 B-Front
    21:30-23:00 Zatox & Tatanka
    nice,
    wil er wel naar toe, probleem is alleen dat ik van de zomerfeesten in Nijmegen af kom, dus redelijk brak zal zijn. Maar als ik wat bekenden hoor die er heen gaan is het zeker de moeite waard, vooral omdat ik er op de fiets heen kan
      woensdag 21 juli 2010 @ 12:06:52 #131
    183691 Just_Shut_Up
    Moments we forget...
    pi_84309356
    Mooie stem van die Rosan .
    There is no rehab for stupidity.
      woensdag 21 juli 2010 @ 14:48:30 #132
    21616 Boy_Snakeye
    Bass-Shifter
    pi_84315718


    Dit was 7 avonden lang. Gratis entree en gewoon topnamen (voor die tijd )
    Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
    pi_84323709
    ik ga zaterdag de blits maken met m'n nieuwe AVIO-shirtje
    (_/_)
    (='.'=)
    (")_(")
      woensdag 21 juli 2010 @ 18:45:37 #134
    301430 Baronpilsener
    twitter.com/black_outmedia
    pi_84324017
    Kan er iemand even naar zany en walt twitteren dat het tijd wordt voor een nieuwe southstylers track?
    Aka Black/Out
    http://twitter.com/black_outmedia
    Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
    pi_84324092
    volgende week 2 dagen naar Lommel voor weekendje motorcross... keek ik vandaag op PF, zie ik een mooi feestje in Lommel, blijkt dat gewoon vlak bij (of op) het terrein te zijn waar de cross ook is feest is zaterdag 28 augustus van 13.00 tot 01.00, ff een optie gezet

    http://partyflock.nl/party/183059:Last_World_Festival.html
    (_/_)
    (='.'=)
    (")_(")
    pi_84326273
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 18:48 schreef ReMcOrE het volgende:
    volgende week 2 dagen naar Lommel voor weekendje motorcross... keek ik vandaag op PF, zie ik een mooi feestje in Lommel, blijkt dat gewoon vlak bij (of op) het terrein te zijn waar de cross ook is feest is zaterdag 28 augustus van 13.00 tot 01.00, ff een optie gezet

    http://partyflock.nl/party/183059:Last_World_Festival.html
    volgende week en 28 augustus. Wat klopt hier niet?
    Bobby Robson forever!
    Stadio Oreste Granillo ---- Stadio Angelo Massimino ---- Stadio Euganeo ---- Stadio Olimpico
    pi_84326355
    Dames en heren, mag ik HEEL even de aandacht?


    Dank je wel.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      woensdag 21 juli 2010 @ 20:03:35 #138
    91039 mstx
    2x1/2 = 1/2 x 1/2
    pi_84326733
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 19:50 schreef kollie het volgende:

    [..]

    volgende week en 28 augustus. Wat klopt hier niet?
    Hetgene wat niet klopt zijn jouw leeskunsten.
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 18:48 schreef ReMcOrE het volgende:
    volgende week 2 dagen naar Lommel voor weekendje motorcross...

    keek ik vandaag op PF, zie ik een mooi feestje in Lommel, << Dat gaat dus niet over de vorige zin blijkt dat gewoon vlak bij (of op) het terrein te zijn waar de cross ook is feest is zaterdag 28 augustus van 13.00 tot 01.00, ff een optie gezet

    http://partyflock.nl/party/183059:Last_World_Festival.html
    Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
    als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
    👾
    pi_84327296
    Oke oke, iets meer info dan

    Treklijst:

    1) Brennan Heart - One Master Blade
    2) Hardstyle Masterz - Risk
    3) Brooklyn Bounce & Technoboy - Bass Beats Melody (Technoboy 2010 Remix)
    4) Alpha Twins & Wildstylez - Atrocious
    5) Toneshifterz - In Darkness
    6) The Pitcher - Here For The Future
    7) Noisecontrollers - Yellow Minute (Alpha Twins Remix)
    8) Ran-D & Adaro - Under Attack
    9) Tatact - Seiv Mai Nait
    10) Deepack - We Don't Care
    11) Geck-o & Phrantic - The Hard Way
    12) DJ Duro - My Style Is Dutch
    13) Titan - Nightmare
    14) Zatox ft. Nikkita - Raw Style
    15) Deepack - The Prophecy (The Nature Of Our Mind 2009 Edit)
    16) Max Enforcer feat. The Rush - Fade To Black (2010 Black Anthem)
    pi_84327663
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:03 schreef mstx het volgende:

    [..]

    Hetgene wat niet klopt zijn jouw leeskunsten.
    [..]


    Dan snap ik niet zo goed waarom Remcore zo blij is
    Als je een weekend motorcros en een stamppartij kan combineren: prachtig! Maar om nou 2 keer vanuit Tukkerland op en neer naar Lommel te kachelen
    Bobby Robson forever!
    Stadio Oreste Granillo ---- Stadio Angelo Massimino ---- Stadio Euganeo ---- Stadio Olimpico
      woensdag 21 juli 2010 @ 20:30:24 #141
    21616 Boy_Snakeye
    Bass-Shifter
    pi_84327941
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 18:35 schreef ReMcOrE het volgende:
    ik ga zaterdag de blits maken met m'n nieuwe AVIO-shirtje
    Doe ff mooi fotootje maken
    Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
      woensdag 21 juli 2010 @ 21:00:14 #142
    213010 haakon
    Bier moet. Bier doet je goed.
    pi_84329247
    whehe, krijg net foto van kameraad van mij:

    The Outside Agency
    pi_84332311
    And we're live @ Harstation
    pi_84333478
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:15 schreef RiKe het volgende:
    Oke oke, iets meer info dan

    Treklijst:

    1) Brennan Heart - One Master Blade
    2) Hardstyle Masterz - Risk
    3) Brooklyn Bounce & Technoboy - Bass Beats Melody (Technoboy 2010 Remix)
    4) Alpha Twins & Wildstylez - Atrocious
    5) Toneshifterz - In Darkness
    6) The Pitcher - Here For The Future
    7) Noisecontrollers - Yellow Minute (Alpha Twins Remix)
    8) Ran-D & Adaro - Under Attack
    9) Tatact - Seiv Mai Nait
    10) Deepack - We Don't Care
    11) Geck-o & Phrantic - The Hard Way
    12) DJ Duro - My Style Is Dutch
    13) Titan - Nightmare
    14) Zatox ft. Nikkita - Raw Style
    15) Deepack - The Prophecy (The Nature Of Our Mind 2009 Edit)
    16) Max Enforcer feat. The Rush - Fade To Black (2010 Black Anthem)

    Beetje jammer dat je d'r nou zoveel nu-style tussen moest flikkeren.
    It's not that I'm lazy, it's that I just don't care.
    pi_84333536
    Afgelopen dagen naar de 4daagsefeesten geweest, maar wat een 'typisch' volk weer bij de Matrixx stage. Ik heb wel vaak verhalen gehoord over de Matrixx zelf. Maar daar zit dus wel een kern van waarheid in...
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:15 schreef RiKe het volgende:
    Oke oke, iets meer info dan

    Treklijst:

    1) Brennan Heart - One Master Blade
    2) Hardstyle Masterz - Risk
    3) Brooklyn Bounce & Technoboy - Bass Beats Melody (Technoboy 2010 Remix)
    4) Alpha Twins & Wildstylez - Atrocious
    5) Toneshifterz - In Darkness
    6) The Pitcher - Here For The Future
    7) Noisecontrollers - Yellow Minute (Alpha Twins Remix)
    8) Ran-D & Adaro - Under Attack
    9) Tatact - Seiv Mai Nait
    10) Deepack - We Don't Care
    11) Geck-o & Phrantic - The Hard Way
    12) DJ Duro - My Style Is Dutch
    13) Titan - Nightmare
    14) Zatox ft. Nikkita - Raw Style
    15) Deepack - The Prophecy (The Nature Of Our Mind 2009 Edit)
    16) Max Enforcer feat. The Rush - Fade To Black (2010 Black Anthem)
    Ziet er wel goed uit. Naderhand dl ik hem wel.
    gr gr
    pi_84333577
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 22:25 schreef GodfatherNL het volgende:

    [..]

    Beetje jammer dat je d'r nou zoveel nu-style tussen moest flikkeren.
    Ik wissel af, ene set meer oud spul dan de andere keer
    Had ook nog I Got Tonight er in kunnen doen,Puta Madre,Wraow...dat soort spul.
    Trust me, er komt weer een setje aan met gouwe ouwe
      woensdag 21 juli 2010 @ 22:53:53 #147
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_84334965
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 22:03 schreef RiKe het volgende:
    And we're live @ Harstation
    Luister vanaf Under Attack mee ... lekker setje RiKe
    Duro beetje vreemde eend na Geck-O
    De screech van Raw-style past mooi naar Nightmare
    Wat je vindt, ...
    pi_84335671
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 22:53 schreef Da_Ripper het volgende:

    [..]

    Luister vanaf Under Attack mee ... lekker setje RiKe
    Duro beetje vreemde eend na Geck-O
    De screech van Raw-style past mooi naar Nightmare
    Thnx
    Ja die Duro MOEST ik er gewoon in gooien, die gaat zo gruwelijk hard in de auto
    Maargoed, soms draai ik een beetje net als Rivella Light, een beetje vreemd, maar wel lekker
      woensdag 21 juli 2010 @ 23:13:12 #149
    91039 mstx
    2x1/2 = 1/2 x 1/2
    pi_84336072


    UVanger is er weer

    Ik zag hem trouwens ook op Defqon.1 lopen
    Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
    als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
    👾
    pi_84345089
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 19:50 schreef kollie het volgende:

    [..]

    volgende week en 28 augustus. Wat klopt hier niet?
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:03 schreef mstx het volgende:

    [..]

    Hetgene wat niet klopt zijn jouw leeskunsten.
    [..]


    precies, beide dingen moet je los van elkaar zien
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:23 schreef kollie het volgende:

    [..]

    Dan snap ik niet zo goed waarom Remcore zo blij is
    Als je een weekend motorcros en een stamppartij kan combineren: prachtig! Maar om nou 2 keer vanuit Tukkerland op en neer naar Lommel te kachelen
    motorcross en een stamppartij in een weekend combineren is gewoon niet te doen aangezien de kwalificaties zaterdag zijn en de races zondag, dus weinig tijd om te stampen en als ik na de kwalificaties doorfeest tot de volgende dag, maak ik weinig mee van de races op zondag gok ik
    (_/_)
    (='.'=)
    (")_(")
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')