jaa klopt! ik had ze net bij de action gekocht, balen dat ze geen roze hebben, staan ze een week later in de kruidvat in het roze!!quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:17 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Die heb ik even terug bij de Kruidvat gehaald, van de Leontien-lijn. Fijne dingen zijn dat (geloof dat ik er maar liefst 2,50 voor heb betaald).
Vandaag hele stapel speeltjes voor de kinderen van mijn werk gehaald. Voor wedstrijdjes hebben we een kadootjesdoos, dan proberen we zoveel mogelijk dingen te vinden die minder dan een euro kosten. En dan is Action dus heeel handig!. Voor mezelf heb ik het rustig gehouden: Keukenpapier en een pakje pennen
die wil ik ook! ga zo gelijk kijken of ze em nog hebben!quote:Op donderdag 22 juli 2010 18:38 schreef Poppejans het volgende:
Mijn waterverstuiver gaat gelukkig al een een aantal weken mee, en ik gebruik hem veel hoor. Heerlijk ding!
En dat voor maar 1,35!
Vandaag dit ding van L' oreal gekocht voor maar 3,79
[ afbeelding ]
jaah ik koop altijd leggings! ook heerlijke dingen voor nog geen 2 euroquote:Op donderdag 22 juli 2010 12:08 schreef Amnistia het volgende:
Sokken bij de action zijn ook geniaal!
Van die kniekous dingen voor in de winter... gister 2 paar gehaald
Oplossing: niet met je pinpas naar binnen gaan maar met een paar euro, kan je ook niet meer uitgeven dan je bij je hebtquote:Op vrijdag 23 juli 2010 13:57 schreef Alicey het volgende:
Action is uiteindelijk best duur. Je komt er om voor een paar euro iets te kopen wat je nodig hebt en je loopt met 100 euro aan impulsaankopen naar buiten..
dat is 1 voordeel wat ik heb dat ik in belgië ga, waar ze geen nederlandse pin accepeteren (ookal ligt t 3km van NL af, en vind ik het eigenljk heel irritant) ik kan niet meer uitgeven dan wat ik op dat moment op zak hebquote:Op vrijdag 23 juli 2010 18:47 schreef Fleppensteyn het volgende:
[..]
Oplossing: niet met je pinpas naar binnen gaan maar met een paar euro, kan je ook niet meer uitgeven dan je bij je hebt
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 16:37 schreef mazaru het volgende:
Ik ben ook net geweest om die sporttas te halen. Mijn neefje gaat op voetbal, dus zou die mooi van pas komen voor hem. Helemaal uitverkocht.![]()
Ik ben thuisgekomen met twee flessen wasverzachter van Robijn, witwasmiddel van Omo en twee kop en schotels van Lilly of the valley.
Daar heb je helemaal gelijk in!quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:15 schreef sproetjes het volgende:
[..]
maar als die actie toch pas maandag in gaat, neem ik aan dat ze wel weer genoeg voorraad krijgen?
Op hun site staat "sterk wisselend aanbod" en besides als je het de mensen die daar werken vraagt zeggen ze toch: "voor ons is elke lading ook een verrassing..." dus je hebt kans om teleur gesteld te wordenquote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:15 schreef sproetjes het volgende:
[..]
maar als die actie toch pas maandag in gaat, neem ik aan dat ze wel weer genoeg voorraad krijgen?
Wel voerbakjes, stok om bal ver weg te gooienquote:Op zaterdag 24 juli 2010 22:56 schreef Miam het volgende:
Hebben ze bij Action ook hondenartikelen?
zoals halsbandje, riem etc...
Ohhh, daar zou het wel eens aan kunnen liggen. Ik dacht dat het al in de aanbieding was. Geen probleem, dan ga ik maandag gewoon weer kijken.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:15 schreef sproetjes het volgende:
[..]
maar als die actie toch pas maandag in gaat, neem ik aan dat ze wel weer genoeg voorraad krijgen?
quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:45 schreef Mylene het volgende:
Neem ik mijn man een keer mee naar Action. Valt zijn oog op een grote doos bij de autospullen. Hij haalt er vervolgens een ding uit wat een zonnescherm voor dus de auto blijkt te zijn. Een niet zo maar een zonnescherm. Maar eentje van Ed Hardy met een grote tattoo print. Ik dacht nog snel bij mezelf 'afschuwelijk Lucas, god, laat hem dat ding niet nemen, zeg nou maar niets, ga de strijd niet aan, het draait uit op ruzie. Hij zei tegen mij 'zal ik hem nemen mop?' en ik vervolgens 'ja leuk joh en voor dat geld kun je hem niet laten staan'.
quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:45 schreef Mylene het volgende:
Neem ik mijn man een keer mee naar Action. Valt zijn oog op een grote doos bij de autospullen. Hij haalt er vervolgens een ding uit wat een zonnescherm voor dus de auto blijkt te zijn. Een niet zo maar een zonnescherm. Maar eentje van Ed Hardy met een grote tattoo print. Ik dacht nog snel bij mezelf 'afschuwelijk Lucas, god, laat hem dat ding niet nemen, zeg nou maar niets, ga de strijd niet aan, het draait uit op ruzie. Hij zei tegen mij 'zal ik hem nemen mop?' en ik vervolgens 'ja leuk joh en voor dat geld kun je hem niet laten staan'.
Wel vette print.quote:Op maandag 26 juli 2010 14:36 schreef Mylene het volgende:
Plaatje, maar dan voor de voorruit.
[ afbeelding ]
Ik heb geen auto dus ik kan er niet zoveel mee.quote:Op maandag 26 juli 2010 14:44 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ze hebben er ook met een tijgerkop, kost 3 euro.
Heerlijk fout!quote:Op maandag 26 juli 2010 14:36 schreef Mylene het volgende:
Plaatje, maar dan voor de voorruit.
[ afbeelding ]
Ik heb nog gekeken, maar geen Esprit luchtjes gezien vandaagquote:Op zondag 25 juli 2010 11:53 schreef beautyfreak het volgende:
toevallig gisteren parfum van esprit gekocht voor nog geen vijf euro die prima ruikt.ideale verjaardagscadeautjes .
Xenos heeft zequote:Op vrijdag 23 juli 2010 13:07 schreef Whiskers het volgende:
weet iemand of de action van die nespressocupsstandaards heeft? van die metalen?
[ afbeelding ]
gezien ja, vond het een leuk verjaardags cadeautje ofzoquote:Op dinsdag 27 juli 2010 22:12 schreef PartyHardy het volgende:
Jaa die verstuiver heb ik ook die zijn super fijnlekker in de zon liggen en af en toe ff sprayen
Hebben jullie die cocktail-chocoladedingen gekocht/gezien? die zitten in zo'n doosje..
Ik was daar nieuwsgierig naar maar ze waren al uitverkocht
bij Kruidvat staan de prijzen op maandag al in de kassa. Dus als het artikel er ligt kan je het gewoon meenemenquote:Op zaterdag 24 juli 2010 11:42 schreef Doedezemaar het volgende:
Kruidvat is een verhaal apart. Soms krijg je het wel voor de actieprijs mee op maandag, soms zeggen ze: het staat pas morgen in de kassa. Maar bij de Action gaat het niet om 'nieuwe' actieproducten, het is eerder te vergelijken met supermarktaanbiedingen.
Sterk wisselend aanbod!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En waarom is de pasta en Bertolli-saus er niet meer![]()
Nee hoor, niet altijdquote:Op woensdag 28 juli 2010 07:56 schreef The_Hives het volgende:
[..]
bij Kruidvat staan de prijzen op maandag al in de kassa. Dus als het artikel er ligt kan je het gewoon meenemen
wel toen ik er nog werktequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |