Ben je daar nog regelmatig te vinden?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 17:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Troost je dan maar met de gedachte dat het de trein van Schiedam naar 020 was.
quote:BMW-rijder heeft meeste seks
Marktplaats-onderzoek: helft Nederlanders heeft het in auto gedaan
Emmeloord, 18 mei 2010 - Seks in de auto? De helft van de Nederlanders heeft het weleens gedaan. Vooral BMW-rijders lusten er pap van, 3 op de 5 heeft seks in de auto gehad. Ook Groningers en jongeren tussen 21 en 30 jaar doen het vaker in de wagen dan gemiddeld. In Toyota’s wordt van alle automerken het minst gesekst. Dat blijkt uit onderzoek van Marktplaats.nl onder ruim 1.000 respondenten.
Nederlanders hebben vaker seks in de auto dan dat ze er slapen. Toch is een tukje doen ook een geliefde bezigheid: 46,3% van de respondenten heeft dit weleens gedaan.
Volvo-rijders slapen van alle autobezitters het meest in hun auto.
Utrechters zijn file-flirters
Niet vies van een beetje flirten tijdens de file? Dan kun je het beste in Utrecht terecht.
Op de vraag ‘ flirt je in de file’ geven Utrechters vaker een bevestigend antwoord dan inwoners van andere provincies. Uit het onderzoek blijkt daarnaast dat Nederlandse mannen twee keer zoveel flirten dan vrouwen.
Onderzoek naar gedrag
Marktplaats.nl onderzoekt regelmatig het gedrag en de voorkeuren van haar gebruikers. “Voor Marktplaats auto’s, de meest bezochte autosite van Nederland, hebben we het gedrag van Nederlanders in de auto onder de loep genomen”, vertelt Dick Gorris, Manager Automotive van Marktplaats.nl. “Naast serieuze resultaten komen we ook geregeld ludieke uitkomsten tegen, waaronder deze.”
Nee, hooguit af en toe. De trein Sdm-Rdm en terug iets vaker, maarja, dat duurt ook maar weer 4 minuten.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 18:04 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ben je daar nog regelmatig te vinden?
Lang genoeg toch? Als je het goed doet?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 23:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nee, hooguit af en toe. De trein Sdm-Rdm en terug iets vaker, maarja, dat duurt ook maar weer 4 minuten.
Jij snapt hetquote:Op zaterdag 17 juli 2010 11:03 schreef XX-FR1908-XX het volgende:
ben al wat ouder maar in een eend is het fun
die beweegt pas echt goed mee
Dat raad ik juist mensen afquote:Op zaterdag 17 juli 2010 11:03 schreef XX-FR1908-XX het volgende:
ben al wat ouder maar in een eend is het fun
die beweegt pas echt goed mee
Met jezelf spelen telt nietquote:Op maandag 2 augustus 2010 00:21 schreef FireFox1 het volgende:
In deze auto:
[ afbeelding ]
En verhip, dat is gisteren nog gebeurd ook
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |