Mjah niet te gelovenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:38 schreef koffiegast het volgende:
[..]
Ik heb kill the referee al gezien. En Webb is ongetwijfeld erop gezet om 'passie in voetbal' te krijgen, de passie die fifa wilt.
http://www.hansanders.nl/ , succesquote:Op dinsdag 13 juli 2010 08:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Fout, schwalbe van Iniesta. In de herhaling is overduidelijk te zien dat Iniesta niet geraakt wordt. Schwalbe dus, gele kaart voor Iniesta dus. Maar dat maakte al niet meer uit, Iniesta had op dat moment al rood moeten hebben voor die heupzwaai.
Was een terechte penalty.. hij sprak de verdediger er op aan dat hij het shirtje teveel vast hield voordat de tegenstander de vrije trap wou gaan nemen. Hij laat die vrije trap na dat praatje nemen, wat doet die verdediger, houd ie hem weer met 2 handen vast, hoe dom ben je dan als voetballer zijnde als je 5 seconden er voor gewaarschuwd bentquote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:39 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Juist in die documentaire komt naar voren dat die penalty terecht was??
Zoek anders ff het filmpje op, internetheldje.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:36 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
http://www.hansanders.nl/ , succes
Als je je hand op iemand zijn schouder legt, dan raak je hem sowieso hoorquote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zoek anders ff het filmpje op, internetheldje.
wat? Als je voor dat al geel zou moeten krijgen dan hadden aan beide kanten nog wel meer geel mogen komen en zelfs rood voor puyol op robben. Kom nou. Dit was pure schwalbe want hij was al compleet los (gelaten) en gaat dan opeens liggen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 02:09 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Tweede kaart: hij werd even vastgepakt (terwijl hij richting de goal ging) en ging silm liggen. Dat hij wat laat naar de grond ging doet niet terzake. Gele kaart dus.
Ben bang van wel, fifa beoordeelde hem als goed. :/quote:Op dinsdag 13 juli 2010 18:36 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
We hoeven iig niet bang te zijn dat deze zeer slechte scheids ooit nog een finale gaat fluiten. Top!
Maar daar val je niet van om !quote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:49 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Als je je hand op iemand zijn schouder legt, dan raak je hem sowieso hoor. Misschien kun je beter ook meteen even bij vandale.nl kijken.
in de engelse tabloidsquote:
vd ende had daar al voor gewaarschuwd dat die lulhannes voor elk momentje een oeverloze preek zou houden waardoor de zuivere speeltijd zo verschrikkelijk laag zou blijven bij hem....en hij heeft gelijk gekregen ook......100 keer zo erg als ik me dat had voorgesteld, onvoorstelbaar dat ze zo'n droeftoeter aanstellen voor de belangrijkste wedstrijd aller tijdenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:46 schreef MiLalaa het volgende:
Beter had ie in de rust eerlijk gezegd dat ie het niet meer aan kon, hadden ze hem nog kunnen wisselen![]()
Flapdrol, met zo'n ruggengraat moet je iets anders worden dan scheidsrechter in WK finale, opbokken
en voor sommige spelers is dat ook gewoon de waarheid.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 20:36 schreef Michielos het volgende:
Howard Webb gaf aan dat Oranje zich als monsters gedragen hebben op het veld ..__!
voor sommige ja... niet voor het hele efltal dusquote:Op dinsdag 13 juli 2010 20:43 schreef BramKVO het volgende:
[..]
en voor sommige spelers is dat ook gewoon de waarheid.
Als je man genoeg bent om als scheids na afloop sommige spelers monsters te noemen dan moet je ook man genoeg zijn om toe te geven dat je er soms naast zat. Maad daar hoor je Webb niet over. Achterdaf een beetje lopen te janken bij de media....lekker makkelijk.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 20:43 schreef BramKVO het volgende:
[..]
en voor sommige spelers is dat ook gewoon de waarheid.
true. Webb floot een slechte match, weliswaar langs beide kanten. Maar het is ook een feit dat bepaalde spelers dusdanig opgefokt waren dat ze het de ref ook niet makkelijk maakten. Maar then again, als je een WK-finale fluit, moet je je daar over kunnen zetten.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 20:48 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Als je man genoeg bent om als scheids na afloop sommige spelers monsters te noemen dan moet je ook man genoeg zijn om toe te geven dat je er soms naast zat. Maad daar hoor je Webb niet over. Achterdaf een beetje lopen te janken bij de media....lekker makkelijk.
Die spanjaarden bedoel je die bij elk fluitsignaal als een zwerm bijen Webb omsingelden en aan synchroon-kaartvragen deden? Schandalig idd...quote:Op dinsdag 13 juli 2010 20:54 schreef BramKVO het volgende:
[..]
true. Webb floot een slechte match, weliswaar langs beide kanten. Maar het is ook een feit dat bepaalde spelers dusdanig opgefokt waren dat ze het de ref ook niet makkelijk maakten. Maar then again, als je een WK-finale fluit, moet je je daar over kunnen zetten.
Door zo 'aftastend' te fluiten - 'die ene krijgt geel van mij, want ik wil een punt maken, maar ohja, die ander staat al op geel dus dan kan ik het niet maken om hem nu weg te sturen want hij is ook nog eens een speler van Barcelona / Bayern een grote club 'quote:true. Webb floot een slechte match, weliswaar langs beide kanten. Maar het is ook een feit dat bepaalde spelers dusdanig opgefokt waren dat ze het de ref ook niet makkelijk maakten.
ik vind een doodschop nog altijd erger.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 21:03 schreef m0ridin het volgende:
[..]
Die spanjaarden bedoel je die bij elk fluitsignaal als een zwerm bijen Webb omsingelden en aan synchroon-kaartvragen deden? Schandalig idd...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |