Als je geen uitknijper bent dan word je vaak gezegend met de extra kilo's op je rug..quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:20 schreef demspec het volgende:
Rave krijgt de punten. Het is inderdaad de Bowman VM (VHF Manpacked) oftewel de PRC-355. De 356 heeft nog 2 extra batterijen. Daarbij zie je ook nog een PUDT, maar die wordt niet meer gebruikt, dus dat vergeef ik je.
Valt me trouwens nog alles mee van een Alg.
Ja, op 16 watt, met die 2 batterijen aan de y-kabel, maar dan is het ook weer verstandiger om af te hangen en een GSA bij te zetten. Anders loop je weer de kans dat je alleen maar dochters kunt krijgen.quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:26 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Als je geen uitknijper bent dan word je vaak gezegend met de extra kilo's op je rug..
Dus het is óf de MAG, óf helper/zeuntje, óf bij gebrek aan AS'ers dus de radio..
Maar dan kan de 356 toch met zo'n Y-kabel op hoog vermogen zenden? 20 watt ofzo?
(héél lang geleden voor mij...)
Ground Spike Antenna?quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:51 schreef demspec het volgende:
[..]
Ja, op 16 watt, met die 2 batterijen aan de y-kabel, maar dan is het ook weer verstandiger om af te hangen en een GSA bij te zetten. Anders loop je weer de kans dat je alleen maar dochters kunt krijgen.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 16:53 schreef thesystem het volgende:
Hmmmmm
Ik zie wel een FNH MAG en een FNH M2HB en die ander.....phoe? Een 20mm Oerlikon ofzo?
Voertuig...zou t niet weten....:P
Geheel correctquote:Op zondag 25 juli 2010 07:56 schreef Sine_Pari het volgende:
Dat is een "wietenbak", die laatst op het Belgische nationale defile in Brussel te zien was. Of wel een MOWAG Sawa PIRANHA IIIC 8x8 met een Elbit 30mm unmanned turret.
Hmmmmm Queensland, dat is een provincie in Australië. Dus we moeten het zoeken in de Australische hoek.quote:Op zondag 25 juli 2010 19:10 schreef Sine_Pari het volgende:
Ja was een cadootje.
Wat is de preciese benaaming van dit wapen.
[ afbeelding ]
Je zit in de buurtquote:Op zondag 25 juli 2010 19:40 schreef thesystem het volgende:
Heckler & Koch MP5-K
Alleen geen oogdop, korrel en kolf....
Juist het is de HK MP5-KA1. Deze heeft dus echter wel een korrel en kim, maar deze zijn kleiner voor het verdekt dragen (zodat ze niet in de voering blijven hangen).quote:Op zondag 25 juli 2010 19:43 schreef thesystem het volgende:
Edit.....
MP5-KA1......
En nee, dit is geen opzoek werk.....
Maar ik zit zelf ook te kijken voor een MP5 voor in de burger.....een MKE T94
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
inderdaad, heel goed opgemerkt van je. En het is echt een prima mes. Je wilt niet weten wat ze er allemaal mee uitgespookt hebben om het te testen. Niet kapot te krijgen, nog geen braampje op te krijgen.quote:Op maandag 26 juli 2010 01:08 schreef viezerdt het volgende:
Special Operations Knife, in gebruik bij kct. Gemaakt door hill knives. En stond een keer op ddp
Rave had hem goedquote:Op maandag 26 juli 2010 11:06 schreef Rave_NL het volgende:
Joegoslavische SKS M....
Met een uitklapbare bajonet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |