inderdaad.....quote:
Dit... lekkere vriendin heb je al die met je vriend gaat krikkenquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:02 schreef identify het volgende:
Vriendin afkappen, je vriend nog een kans geven.
In relatie met je eerdere topic zou ik die gast laten vallen. Hij gaat vreemd én geeft je overal de schuld van... Elke vrouw/meid/meisje verdient beter.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:00 schreef Mystica1991 het volgende:
ik kom er net achter dat mijn vriend drie maanden geleden vreemd ging met een vriendin van mij.
gelukkig is dat nu niet meer maar ik weet het wel.
zou hij het nog eens doen? en verdient hij een tweede kans?
(dit krijgt hij zeker te horen als hij thuiskomt)
Mijn vriendin zegt dat ze niets meer hebben omdat M. gezegt heeft dat hij van me houd en liever bij mij blijft en niet vreemd meer wilde gaan. Ook niet met haar. Mijn vriendin vind hem wel leuk (wist ik al langer) maar dit had ik niet zien aankomen. Mijn vriendin zegt spijt te hebben dat ze dit gedaan heeft en vind ook dat M. gelijk heeft als hij zegt dat hij niet vreemd wilt gaan omdat hij van me houd.
nou wil ik graag weten of hij een tweede kans verdient of dat ik hem moet laten dood vallen.
ik ben niet iemand die dit soort dingen verzint om aandacht te krijgen of zo maar goed denk er maar van wat jullie willenquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:05 schreef Boomvorm het volgende:
Ik vind je topics een beetje twijfelachtig. In je vorige topic begon met met 'en voor hij weg ging nog even het zinnetje: "dit kan echt niet meer Mystica, straks raak ik mijn baan kwijt". (oid) Vervolgens vragen mensen aan je waarom je denkt dat hij jou de schuld geeft, en zeg je dat hij dat letterlijk daarna zei. (kortom niet 'voordat hij weg ging nog het zinnetje')
En nu kom je er plotseling achter dat hij vreemd is gegaan 3 maanden geleden. Twijfelachtig allemaal..
Zij woont bij hem.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:05 schreef TheFrankey het volgende:
meisje, trap dat joch eruit. Niets is goed aan hem. Wegwezen met die flapper
Weet je het zeker? TS houdt namelijk van darten en autotuning....... als vrouwquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:06 schreef Maanvis het volgende:
stuur mij een PM, dan heb je morgen een nieuw vriendje
Verander het verhaal in je topics dan niet zomaar. Plus get a mind of your own. Waarom moet je ons vragen of je hem moet dumpen nadat hij vreemd is gegaan met je vriendin. Lijkt me duidelijk wat je moet doen.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:07 schreef Mystica1991 het volgende:
[..]
ik ben niet iemand die dit soort dingen verzint om aandacht te krijgen of zo maar goed denk er maar van wat jullie willen
Mee eens, zeker gezien de rest van zijn gedrag in je andere topic....quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:09 schreef Metalfrost het volgende:
Die kerel is jou niet waard. Dumpen.
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:08 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Weet je het zeker? TS houdt namelijk van darten en autotuning....... als vrouw
En:quote:
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 09:12 schreef Scorpie het volgende:
Ik heb nog een zolderkamer vrij voor je TS, mocht je woonruimte zoeken.
Ja, stuur die pic!quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:13 schreef Mystica1991 het volgende:
[..]
ik zal wel een site sturen met een foto van mij aangezien ik wel echt een vrouw ben en gelukkig in en getunde wagen rijd
Lekkere vriend die met je vriendin gaat krikken.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:05 schreef Simplicity het volgende:
[..]
Dit... lekkere vriendin heb je al die met je vriend gaat krikken
foto van drie dagen geledenquote:
pic or fakequote:
dat weet ik n iet want mijn vriendin wil niks meer zeggen er overquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Lekkere vriend die met je vriendin gaat krikken.
Ze zijn allebei nogal...
Ging het eigenlijk om enkel een zoen of meer?
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:22 schreef Copycat het volgende:
Hoe ben je daar nu zo plots achtergekomen?
Je belde je vriendin om te klagen over het feit dat je vriend je altijd overal de schuld van geeft en toen zei zij "En dan heeft ie ook nog met mij geneukt, een paar maanden terug!"?
Een lot die je het liefst zo snel mogelijk wil laten verbranden..quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:31 schreef Etoile het volgende:
Hij klinkt echt als een lot uit de loterij die vent!
Oh dus wel even het bommetje laten vallen, maar niet precies zeggen wat er dan gebeurd is...lekker.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:21 schreef Mystica1991 het volgende:
[..]
dat weet ik n iet want mijn vriendin wil niks meer zeggen er over
Jij hebt haar geblockt? En zij vertelt dat dus aan je via MSN? Leuke vriendin. Leuke vriend.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:24 schreef Mystica1991 het volgende:
nou nee ik sprak met haar omdat ze zei dat ze me iets moest vertellen omdat ze iets stoms gedaan had.
en toen vertelde ze me dus dat M. vreemd ging met haar. en nu staat ze geblockt
Geblocktquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:24 schreef Mystica1991 het volgende:
[..]
nou nee ik sprak met haar omdat ze zei dat ze me iets moest vertellen omdat ze iets stoms gedaan had.
en toen vertelde ze me dus dat M. vreemd ging met haar. en nu staat ze geblockt
En als de vriendin in kwestie de first move heeft gemaakt, dan niet?quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:34 schreef Metalfrost het volgende:
Als hij de eerste stappen heeft gezet om met haar vreemd te gaan, wat je dan uit het verhaal kan opmaken, gelijk dumpen.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:36 schreef Laydina het volgende:
Leuke vriendin
Als het aan haar had gelegen waren ze dus nog wel langer doorgegaan. Alleen je vriend wilde stoppen.
ja als het aan haar lag had hij mij moeten dumpen zodat zij samen konden zijnquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:36 schreef Laydina het volgende:
Leuke vriendin
Als het aan haar had gelegen waren ze dus nog wel langer doorgegaan. Alleen je vriend wilde stoppen.
ja ookquote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
En als de vriendin in kwestie de first move heeft gemaakt, dan niet?
Gelukkig heeft ie dat niet gedaan!quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:38 schreef Mystica1991 het volgende:
ja als het aan haar lag had hij mij moeten dumpen zodat zij samen konden zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |