Een hobby vind ik toch meer iets dat je elke dag of desnoods elke weekend doet, maar je gaat echt niet elke week eens even lekker "reizen".quote:Op woensdag 7 juli 2010 14:42 schreef Techno het volgende:
[..]
Voor sommige mensen gaat dat wel degelijk op hoor. Die vinden het reizen an sich gewoon een leuke bezigheid of belevenis.
Ik date nu een man met kindquote:Op woensdag 7 juli 2010 17:58 schreef Neelix het volgende:
Om trouwens even weer iets meer on-topic te komen: ik heb gemerkt dat het hebben van kinderen wat afschrikkend kan werken. Maar sites als alleenstaande-papas en de mamas variant zijn echt om te huilen.
Irritante opzet waarbij je een bericht pas kan lezen als je betaald hebt, je niet makkelijk van een bericht naar het profiel kan gaan en volgens mij stuurt de site zelf ook flink wat(nep) berichten.
En volgens mij is heeft die uitbater een hele sloot aan "thema" dating sites waar hier flink voor geadverteerd wordt volgens mij.
Aldus het Heilige der Heiligen onder de bronnen: Wikipedia.quote:Onder een hobby wordt in het algemeen een ontspannende activiteit verstaan die men in zijn vrije tijd uitoefent en die men graag doet, meestal met als doel om iets tot stand te brengen.
Fokken is je hobby!!quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:31 schreef Silenus het volgende:
Een hobby is sowieso een onmogelijk iets. Ik heb zelf eigenlijk totaal geen hobby's.
[..]
Aldus het Heilige der Heiligen onder de bronnen: Wikipedia.
Staat dus niet bij: 'Moet toch wel per week zijn, en iets als postzegel verzamelen ofzo'.
Eigenlijk is slapen ook een hobby. Doe ik gemiddeld 7 uur per dag, altijd in m'n vrije tijd, en mijn doel is: de volgende dag lekker fit zijn.
Tja.. dat kan natuurlijk, ieder zijn dingquote:
Ematching toevallig?quote:Op woensdag 7 juli 2010 12:37 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Zelf zit ik alleen op datingsites met hoger opgeleiden (al kun je overige datingsites zo instellen dat enkel hoger opgeleiden uit de bus komen), dus een standaardberichtje zou bij mij bij voorbaat kansloos zijn.
Dat mag je natuurlijk vinden, maar ik kan me niet heugen dat een hobby gebonden is aan een bepaalde frequentie. Zo zijn er genoeg mensen die bijvoorbeeld diepzeeduiken als hobby hebben, maar zij kunnen dat ook niet wekelijks of dagelijks doen. Tenzij ze rentenieren ofzo.quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:22 schreef Karina het volgende:
Een hobby vind ik toch meer iets dat je elke dag of desnoods elke weekend doet, maar je gaat echt niet elke week eens even lekker "reizen".
en dit had wel bij de vorige post gekund, Karina![]()
Oh, bij mij was dat niet zo. Maar goed, het is ook wel een beetje het nadeel van een datingsite voor hoger opgeleiden dat mensen er nogal carrière-minded zijn. Vind dat zelf ook maar vaak vermoeiend. Was inderdaad e-Matching trouwens.quote:Op woensdag 7 juli 2010 19:18 schreef _Boo_ het volgende:
[..]
Ematching toevallig?
Ik vind dat zo'n kansloze site, in alle reacties die ik kreeg kwam de vraag 'wat voor werk doe je' voorbij.
Ik word daar echt treurig van. Dat je hoogopgeleid bent, betekent toch hopelijk niet dat je alleen maar over je werk kan praten...
Denk niet dat je dat moet verwachten op de eerste date al...quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:21 schreef Silenus het volgende:
Een date zit goed als je stil kan zijn zonder dat er één denkt 'oh shit, wat moet ik nou zeggen'.
Vind dat je dat best mag verwachten eigenlijkquote:Op woensdag 7 juli 2010 19:42 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Denk niet dat je dat moet verwachten op de eerste date al...
Wat een vreselijk saai wijf lijkt me datquote:Op woensdag 7 juli 2010 13:26 schreef Friek_ het volgende:
Nu we het toch over profielen hebben, dit is wel een mooi voorbeeldje van wat mij aansprak.
[..]
[..]
[..]
Nu heb ik zelf nogal een schijthekel aan Frankrijk en alles wat ermee te maken heeft en vond ik die puntjes aan de einde van de zinnen soms wat onnodige interessant doenerij, maar toch blijft ze één van de weinige vrouwen waarvoor ik de moeite nam om een bericht te schrijven.
Mjah heb je wel gelijk in, ik kon het niet anders uitleggen, ik vind "reizen" gewoon geen hobbyquote:Op woensdag 7 juli 2010 19:19 schreef Techno het volgende:
[..]
Dat mag je natuurlijk vinden, maar ik kan me niet heugen dat een hobby gebonden is aan een bepaalde frequentie. Zo zijn er genoeg mensen die bijvoorbeeld diepzeeduiken als hobby hebben, maar zij kunnen dat ook niet wekelijks of dagelijks doen. Tenzij ze rentenieren ofzo.
Ga je me nou lopen verbeteren??quote:Op woensdag 7 juli 2010 19:47 schreef DennisMoore het volgende:
Ook een afknapper, wanneer men het verschil niet kent tussen 'mits' en 'tenzij'.
Ik reis elke dag met de trein naar mijn werk. En weer terug.quote:Op woensdag 7 juli 2010 19:49 schreef Karina het volgende:
[..]
Mjah heb je wel gelijk in, ik kon het niet anders uitleggen, ik vind "reizen" gewoon geen hobby
Sta er toch van te kijken dat mijn smaak qua profiel behoorlijk verschilt van de rest hier. Maar goed, ik val dan ook misschien op vreemde vrouwen.quote:Op woensdag 7 juli 2010 19:48 schreef Devz het volgende:
[..]
Wat een vreselijk saai wijf lijkt me dat
Toch wel opmerkelijk dat zaken als backpacking, hiking en bushwalking zo populair zijn dan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je bent zelf gewoon raarquote:Op woensdag 7 juli 2010 19:53 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Sta er toch van te kijken dat mijn smaak qua profiel behoorlijk verschilt van de rest hier. Maar goed, ik val dan ook misschien op vreemde vrouwen.
Je moet het combineren. Een standaardmail opstellen en dan de eerste 2 regels wijzigen in een persoonlijk iets wat uit haar profiel komtquote:Op woensdag 7 juli 2010 12:09 schreef Northside het volgende:
Wat is eigenlijk de beste tactiek op zo'n datingsite? Een algemeen bericht in elkaar flansen en dat al copy/pastend naar 5000 vrouwen in de doelgroep versturen? Of een leuk meisje eruit filteren, profiel lezen en een redelijk persoonlijk bericht opstellen? Het enige dat ik van vriendinnen op die sites hoor is dat ze zo moe worden van die onpersoonlijke algemene berichten. Maar werkt dat dan wel, uitgebreide persoonlijke reacties?
Waar moet de gemiddelde man het van hebben? (let wel, de gemiddelde man, ik begrijp dat een knappe man bij hobby's neer kan zetten dat hij graag poep vreet en alsnog reacties binnen zal krijgen)
Vanaf de andere kant is het ook best raar hoor. Maar mijn idee is eigenlijk dat je eerst maar moet kijken of het werkt tussen mij en mijn date en als dat een tijdje goed gaat, dan heb ik er ook wel vertrouwen in dat het met mijn kind erbij ook goed gaat.quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:58 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Tja.. dat kan natuurlijk, ieder zijn dingMoet zeggen dat ik het ook niet zo goed weet. Wel dat ik kinderen wil en ik kan ook prima met ze overweg, maar het is toch het kind van een ander, maar ook van hem... Het lijkt me raar. Je kan het niet zo even weg doen als je er geen zin meer in hebt en ik heb niet zo heel veel geduld met kinderen die geen familie zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |