Misschien was ik het welquote:Op dinsdag 6 juli 2010 23:38 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
JA!!! En ik weet heus dat jij dat bent
Zoals Barretje?quote:Op woensdag 7 juli 2010 00:02 schreef Barretje80 het volgende:
Ach.. alle goede dingen beginnen met een B
Hier (Goeverneurlaan naar het Jonckbloetplein) reed de ambulance een aantal keren. Het wordt langzaamaan stiller nu.quote:Op woensdag 7 juli 2010 00:13 schreef Jill-RMC het volgende:
Nu nog steeds getoeter en gejuich bij het Prins Willemplein
Net even mn broertje opgehaald en weer gedropt bij zn vriendin.....echt sommige mensen zijn malloten. Als ik morgen iets lees over "Oranjefan komt onder auto na rit op motorkap" zal ik niet echt verbaasd zijn
Admiraal Anaal reageert niet, zou hij mee rellen op de Jonckbloetplein?quote:Op woensdag 7 juli 2010 00:37 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Hier (Goeverneurlaan naar het Jonckbloetplein) reed de ambulance een aantal keren. Het wordt langzaamaan stiller nu.
quote:Op woensdag 7 juli 2010 01:03 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Admiraal Anaal reageert niet, zou hij mee rellen op de Jonckbloetplein?
Dus je hebt weer een spannende avond gehad!!quote:Op woensdag 7 juli 2010 02:33 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Nee man net thuis, net klaar met werken
Op escamplaan reed de RR even niet ivm feestgangers die Escamplaan/Zuiderparklaan bezet hielden en achter de RR aan de ruitenwissers gingen hangen en ook de zijkanten1 gewonde omdat ie geraakt werd door een verkeerslicht
![]()
en verder heb ik op lijn 3 enkel idioot beschonken feestgangers gehad waardoor ik het idee had dat ik een soort gehandicapte vervoer deed ofzo
Heb wel wat brandjes gezien omgeving Gouveneurlaanwaar dat nou voor nodig is snap ik nog steeds niet
quote:Op woensdag 7 juli 2010 02:34 schreef Marvelous het volgende:
[..]
Dus je hebt weer een spannende avond gehad!!
Kijk, en dan ben ik weer aan het werkquote:Op woensdag 7 juli 2010 02:42 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Heb me zeker niet verveeld![]()
maar zat wel liever bij de tv
Ach zondag ben ik getuige wanneer we winnen
Zeker leuke flim....had ws een stuk leuker geweest als mn broertje niet van te voren had gezegd. "Hij zit echt heel goed in elkaar, die twist op het eind is briljant, je moet wel goed opletten in het begin." Dus ik ging overanalyseren en tegen die tijd dat ze dat gesprek hebben over die verdwenen vrouw met die medegevangene (waar ze precies aan lijdt) zei ik al: het zit zeker zo en zo. Nou z'n gezicht sprak boekdelen...daar ging de rest van de filmquote:Op woensdag 7 juli 2010 01:56 schreef Marvelous het volgende:
Ik heb net Shutter island gekeken!! wat een film man!! tering... ech wel goed!
http://www.moviemeter.nl/film/57010
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, iemand's hart had het begeven. Tussen alle zooi daar zo ook nog een reanimatie. Geloof dat ze echt met twee ambu's en twee motorambu's ter plaatse gingen.quote:Op woensdag 7 juli 2010 00:37 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Hier (Goeverneurlaan naar het Jonckbloetplein) reed de ambulance een aantal keren. Het wordt langzaamaan stiller nu.
Valt nog mee dat ik niets lees over ambulance broeders die zijn mishandeld. Ik kijk nergens meer van op met die paupers.quote:Op woensdag 7 juli 2010 09:27 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Ja, iemand's hart had het begeven. Tussen alle zooi daar zo ook nog een reanimatie. Geloof dat ze echt met twee ambu's en twee motorambu's ter plaatse gingen.
Rotterdam: Freestquote:Op woensdag 7 juli 2010 09:55 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Valt nog mee dat ik niets lees over ambulance broeders die zijn mishandeld. Ik kijk nergens meer van op met die paupers.
quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:09 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Rotterdam: Freest
Amsterdam: Feest
Utrecht: Feest
Den Haag:![]()
Wat mij betreft gooien ze heel die tering buurt dicht met de finale
Het is echt fucking ongelooflijk. Iedereen heeft het over feest, alleen Den Haag kan het weer niet (tenminste ,zo komt het nu weer over in de media). Die gasten die ze gisteren hebben opgepakt moeten ze tot NA de WK laten vastzitten. In de werkelijkheid zullen ze vanmiddag wel weer buiten staan met een schadevergoeding.....quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:09 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Rotterdam: Freest
Amsterdam: Feest
Utrecht: Feest
Den Haag:![]()
Wat mij betreft gooien ze heel die tering buurt dicht met de finale
Plein was niet te doen gister, alleen als je om een uur of 6 al zat, anders kon je geen reet zien (en zondag zal het wel erger wordenquote:Op woensdag 7 juli 2010 10:22 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
hmm.. waar gaan jullie de finale kijken? ik dacht aan het plein. maar dan moet ik dus wel door die teringbuurt terug naar huis!
De VVD maakt zich daar hard voor. Alleen moet een eventuele vergunning aan de veiligheidseisen voldoen, dus of die vergunning komt er dus never nooit niet. Of er staan allemaal hekken om het Malieveld/Zuiderpark, je wordt gefoullieerd bij binnenkomst, mag geen eigen drank meenemen, er wordt geen alcohol geschonken en er staat om de 5 meter beveiliging - leuk gezellig met zn alle voetbalkijken!quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:27 schreef CaLeX het volgende:
Er stond geen groot schermHoorde net van collegas dat er nu wel gekeken wordt naar een mega schem in het Zuiderpark/Malieveld, maar wat daar van waar is
Ik wilde een aantal keren de jonckbloetplein oversteken maar die kutwouten lieten dat niet toe (zo rij ik gewoonlijk naar mijn huis), moest ik helemaal omrijden en van jou mag ik ook een boete en EMA en meldplicht voor 5 wedstrijden krijgen...quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:54 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
De VVD maakt zich daar hard voor. Alleen moet een eventuele vergunning aan de veiligheidseisen voldoen, dus of die vergunning komt er dus never nooit niet. Of er staan allemaal hekken om het Malieveld/Zuiderpark, je wordt gefoullieerd bij binnenkomst, mag geen eigen drank meenemen, er wordt geen alcohol geschonken en er staat om de 5 meter beveiliging - leuk gezellig met zn alle voetbalkijken!
Van mij mogen ze die relschoppers flink hard aanpakken. Het publiek oproepen om lekker het feest ergens anders te vieren en vooral niet naar het Jonckbloetplein te komen, iedereen die wel ook maar een stap op het Jonckbloetplein zet direct arresteren, een fikse boete en een verplichte (betaalde, a la die EMA-cursus) 'hoe vier ik leuk feest' cursus. Daarna een meldplicht bij de eerstvolgende 5 wedstrijden van Oranje tijdens een EK/WK.
Jah, we gingen direct de straat op maar er waren echt weinig mensen te zien op straat, jammer. Maar de finale gaan wij met een groepje kijken vlakbij mijn huisquote:
SaR.. Waar 's je UI? Je bent 'n beetje kaal zoquote:Op woensdag 7 juli 2010 11:04 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Jah, we gingen direct de straat op maar er waren echt weinig mensen te zien op straat, jammer. Maar de finale gaan wij met een groepje kijken vlakbij mijn huis
Als je van te voren gewaarschuwd ben dat je daar niet mag komen, dan mag dat van mij. Wat doe je dan ook helemaal aan de slechte kant van de stadquote:Op woensdag 7 juli 2010 11:02 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik wilde een aantal keren de jonckbloetplein oversteken maar die kutwouten lieten dat niet toe (zo rij ik gewoonlijk naar mijn huis), moest ik helemaal omrijden en van jou mag ik ook een boete en EMA en meldplicht voor 5 wedstrijden krijgen...Waarom al die haat, ik ben je buurman min of meer...
![]()
![]()
![]()
Ik wist het telkens niet, hoe hoor je zo een waarschuwing? Radio of zo? Een aantal vrienden van me wonen in spoorwijk en zijn doof. We luisteren geen van allen naar radios.quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:25 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Als je van te voren gewaarschuwd ben dat je daar niet mag komen, dan mag dat van mij. Wat doe je dan ook helemaal aan de slechte kant van de stadGewoon lekker in Scheveningen te blijven
Ah, vandaarquote:
Nou het is toch bekend? Zo niet ,..bij deze. Zorg dat je overal bent behalve tussen dat stelletje paupers want dat gaat al jaren elk tournooi fout omdat er mensen zijn die denken dat ze stoer zijn als ze met een oranje kaas op hun hoofd de ME gaan provoceren.quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:31 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik wist het telkens niet, hoe hoor je zo een waarschuwing? Radio of zo? Een aantal vrienden van me wonen in spoorwijk en zijn doof. We luisteren geen van allen naar radios.
Nee, maar je kan er vanuit gaan dat als het twee keer rellen is geweest...ze de derde keer ook wel weer zo dom zijn om te gaan rellen. Dus bij deze: Als Oranje gespeelt heeft (win or loose) niet langs het Jonckbloetplein gaan! Probeer eigenlijk gewoon heel Laakkwartier te mijdenquote:Op woensdag 7 juli 2010 11:31 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik wist het telkens niet, hoe hoor je zo een waarschuwing? Radio of zo? Een aantal vrienden van me wonen in spoorwijk en zijn doof. We luisteren geen van allen naar radios.
De politie wil er eigenlijk niet gaan staan, want als ze er niet staan is er niet zoveel aan de hand.quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:51 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Nee, maar je kan er vanuit gaan dat als het twee keer rellen is geweest...ze de derde keer ook wel weer zo dom zijn om te gaan rellen. Dus bij deze: Als Oranje gespeelt heeft (win or loose) niet langs het Jonckbloetplein gaan! Probeer eigenlijk gewoon heel Laakkwartier te mijdenDat doe ik bij voorbaat al
Dan moet je via mijn huis komen, want ik moet zo gewoon weer naar mijn werkquote:Op woensdag 7 juli 2010 12:03 schreef Barretje80 het volgende:
ARRGGHH!!
ik wil naar het strand .. niemand die m'n rug even in wil smeren??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |