ODST heb ik al, datzelfde geldt voor cod. In de overige spellen geen interesse.quote:Op zondag 4 juli 2010 14:34 schreef SteelDogg het volgende:
Interesse in Halo ODST of iets anders uit m'n thread?
quote:Op zondag 4 juli 2010 19:54 schreef 19FR08 het volgende:
Kan de OP aangepast worden?
Bij deze ook een xbox 360 120 GB harde schijf aangeboden. €60,-
Is 100% nieuw.
Heb een nieuwe xbox 360 moeten kopen maar ik gebruik m'n oude hdd.
edit:
Prijzen zijn excl. verzenden.
Sorry, mijn fout dan. Ik dacht dat dat in V&A niet kon.quote:Op zondag 4 juli 2010 22:33 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Aangepast, maar dat had je zelf ook kunnen doen.
Prima.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 14:17 schreef GeneralWF het volgende:
Forza motorsport 3 en Pro Evolution Soccer 2009
€22,- inc. verzenden
+ gratis schopje
Klopt, alleen de harde schijf van de Xbox.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 15:21 schreef Sjapoela het volgende:
Hoe bedoel je het met die xbox, zonder harde schijf? Is het de Elite?
--edit--
Aah, het is alleen de harde schijf![]()
![]()
Sorry, geen interesse in 1 van die games.quote:Op woensdag 7 juli 2010 12:05 schreef killermj het volgende:
Bioshock en Oblivion - €17,50
iets uit:
Saint Row
Saint Row 2
Forza Motorsport 2 (cd bevat krasjes, wel volledig speelbaar)
Racedriver GRID
Perfect Dark Zero
Frontlines - Fuel Of War
007 - Quantum Of Solace
Prince Of Persia
Juiced 2 - Hot Import Nights
Kung Fu Panda & Lego Indiana Jones
Mirror Edge
Star Wars - The Force Unleashed
The Club
Roque Warrior
Binnengekregen. Game ziet er als nieuw uit.quote:Op zondag 4 juli 2010 23:00 schreef 19FR08 het volgende:
[..]
Final Fantasy XIII (13) is inmiddels geruild.
20 excl. Vind ik eerlijk gezegt net iets te weinig. Als je bereid bent 25 incl. te geven hebben we een deal.quote:
Het werkt wel aardig. Ik zal niet zeggen dat het de zelfde ervaring is zoals in een bioscoop, dat is niet zo. Ik vind wel dat het er een stuk levendiger uit ziet. Ik heb hem ook volledig uitgespeeld met 3D. Ik vond het dus wel een meerwaarde.quote:Op woensdag 28 juli 2010 09:12 schreef Schunckelstar het volgende:
werkt dat 3d een beetje fatsoenlijk? heb Batman al gespeeld, maar als dat 3d echt een meerwaarde is dan ben ik wel geïnteresseerd
Hmm, ruilen tegen the godfather 2+ een promo van venetica?quote:Op woensdag 28 juli 2010 15:39 schreef 19FR08 het volgende:
[..]
Het werkt wel aardig. Ik zal niet zeggen dat het de zelfde ervaring is zoals in een bioscoop, dat is niet zo. Ik vind wel dat het er een stuk levendiger uit ziet. Ik heb hem ook volledig uitgespeeld met 3D. Ik vond het dus wel een meerwaarde.
Gf2 heb ik al gespeeld en ik venetica geen intresse helaas.quote:Op donderdag 29 juli 2010 09:20 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Hmm, ruilen tegen the godfather 2+ een promo van venetica?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |