Meen je dat nou? Waar gaat het mis met de alto dan? En verder geen doodswens nee,heb eigenlijk een prima levenquote:Op zondag 4 juli 2010 23:15 schreef twiFight het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft een Alto gereden en ik raad 'm je sterk AF. Tenzij je een doodswens hebt.
Ik was 27 toen ik begon met lessen.
Succes!quote:Op zondag 4 juli 2010 23:29 schreef Dubish het volgende:
Morgen om 14:00 TTT aahhh ben zo zenuwachtig
Naast het feit dat je 0,0 comfort heb is hij klein, dus als je > 1.80 m bent dan zit je al kut. Bovendien stoot je de versnellingspoke tegen je passagier aan als je in de 4 wilt schakelen (een 5e versnelling heeft 'ie niet, tenminste die van mijn moeder niet). Als je boven de 90 km/u gaat dan hoor je overal de wind en heb je het idee dat de auto uit elkaar rammelt.quote:Op zondag 4 juli 2010 23:26 schreef Purdey het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Waar gaat het mis met de alto dan? En verder geen doodswens nee,heb eigenlijk een prima levenIs het heel onaardig als ik hoop dat mijn ex-instructeur nog eens een rondje in een Alto doet dan?
Die eerste alinea vind ik wel meevallen, in de stad is het een prima autootje imo. Maar je hebt idd erg weinig bescherming.quote:Op maandag 5 juli 2010 02:13 schreef twiFight het volgende:
[..]
Naast het feit dat je 0,0 comfort heb is hij klein, dus als je > 1.80 m bent dan zit je al kut. Bovendien stoot je de versnellingspoke tegen je passagier aan als je in de 4 wilt schakelen (een 5e versnelling heeft 'ie niet, tenminste die van mijn moeder niet). Als je boven de 90 km/u gaat dan hoor je overal de wind en heb je het idee dat de auto uit elkaar rammelt.
Maar het ergste is dat je 0,0 bescherming hebt. Als een motor tegen je aanknalt dan is er een grote kans dat je zwaargewond raakt. Er zit echt maar een klein plaatje metaal tussen jou en de buitenwereld. Wat er gebeurt als een andere auto tegen je aanknalt wil ik niet eens aan denken, maar ga er maar van uit dat jij het onderspit delft.
TTT is best nuttig hoor,op het eerste gezicht niet,geef ik eerlijk toe.Achteraf is het wel het fijn.Je hebt een idee hoe een examen gaat,je kunt vrijstellingen krijgen waardoor je op je examen minder hoeft te rijden.En het CBR blijkt er ook gevoelig voor te zijn.Je laat hun zien dat je goodwiling bent,en dat je er echt moeite voor wilt doen.Ook investeer je natuurlijk al deels en geld..Het CBR loves itquote:Op maandag 5 juli 2010 10:04 schreef BasementDweller het volgende:
Ik ga denk ik geen TTT doen, voor dat geld neem ik liever 3 lessen.
En bedankt he..quote:Op zondag 4 juli 2010 22:59 schreef mstr het volgende:
Monsterd. ik zie nu pas dat er Monsterd staat, ik las steeds Mosterd.![]()
Ik persoonlijk vind het meer dan 3 lessen waard.quote:Op maandag 5 juli 2010 10:04 schreef BasementDweller het volgende:
Ik ga denk ik geen TTT doen, voor dat geld neem ik liever 3 lessen.
Succes, bij ons moest je toen ook nog een pasfoto meenemen maar hoor al dat dat verschilt per CBR.quote:Op maandag 5 juli 2010 11:34 schreef Blistering het volgende:
Morgen theorie-examen. Moet je daar nog dingen mee naar toe nemen behalve dan een ID kaart?
Ben net maar 'ns begonnen met leren, nog best wat. Momenteel heb ik steeds 6-8 fout. Dus moet nog ff wat dingen bijschaven. Maar maak me er niet zo heel druk om eerlijk gezegd..
Nog tips?Dingen die je echt niet mag vergeten enzo.
Zag er net nog een voor de deur staan hier,en het ziet er indd best ruim uitquote:Op maandag 5 juli 2010 11:21 schreef monsterd. het volgende:
[..]
En bedankt he..![]()
@purdey: een Micraatje is trouwens redelijk groot! Ik pas er met gemak in en ben ook 1.70!Maargoed, mocht je ooit een passagier van 1.85+ hebben dan wordt het al lastig, maar op de achterbank heb je in vergelijking met vele andere kleine auto's toch vrij veel ruimte! Hoe zit het met dat micratje in alphen aan de rijn dan? Ga je nog dat eind rijden of ga je toch verder kijken?
Gefeliciteerdquote:Op maandag 5 juli 2010 11:48 schreef Henkhimself het volgende:
Ik kom ook ff binnenwandelen hier. Vrijdag me praktijk gehaald en mag straks dus woensdag officieel de weg op. Gaat leuk worden
Gefeliciteerdquote:Op maandag 5 juli 2010 12:08 schreef FastFox91 het volgende:
Kwart voor 11 begon mijn examen. Ik moest aan een tafel zitten en daar zat de examinator. Totaal geen stereotype, maar gewoon een toffe kerel met wat humor, maar wel kritisch. Hij vroeg aan mij hoe een examen er volgens mij uit ziet en op het laatst of we nog wat speciaals gaan doen en toen zei ik "Slagen!" en dat vond hij wel een mooie opmerking met zelfvertrouwen. Meeste mensen zeiden iets van "stukje autorijden".
Daarna gingen we naar de auto en ik moest een kenteken oplezen.. Hij vroeg een paar lampjes zoals groot licht en het lampje van de handrem. Hij vroeg ook wat er gebeurde als het lampje van de handrem ging branden tijdens het autorijden en toen gaf ik een fout antwoord.
Autoweg ging prima en hij vroeg of ik nog wat hobby's had en beetje over school. We hebben wat over wielrennen gesproken en vakantie. Uiteindelijk afslag af en toen de omkeeropdracht op een plek waar er maar 1 ideale mogelijkheid was, dus ik kon eigenlijk niet eens kiezen. Dat ging prima.
Toen kreeg ik een parkeeropdracht en die ging minder goed. Ik kwam van een brug af, scherpe bocht maken van 180 graden zeg maar en toen een weg met een flauwe bocht naar links. Aan het begin stonden er een aantal auto's achter elkaar en verderop zag ik auto's 'horizontaal' geparkeerd staan en daar had ik weinig zicht. Dus de eerste de beste mogelijkheid probeerde ik achteruit file te parkeren. Normaal sta ik altijd 15/20cm van de stop af en nu dacht ik dus van, lekker vroeg insturen dat kan geen kwaad. Maar dat kwam helaas niet goed uit, aangezien het in een bocht was en toen raakte ik de stoep. Is maar 1 keer voorgekomen tijdens de lessen, dus wel beetje jammer.
Ik vroeg direct of ik het 10 meter verder opnieuw mocht proberen en dat vond hij goed. Die ging ook wel heel erg scherp en zat echt 5 cm van de 'muur' van de brug af. Ik moest er opzich wel om lachen.
Weer verder rijden, weinig verkeer gelukkig. Toen gingen we rijden langs een rivier aan de rechterkant en er waren zijriviertjes met bruggetjes daaroverheen die smal waren. Hij zei, ik ging over die bruggetjes over paar minuten wat vragen stellen. Hij vroeg naar de situatie en ik beantwoordde, smal, bord met wie voorrang had, weinig zicht, scherpe bocht etc. Dat vond hij prima maar bij de tweede brug kon ik even niet meer herinneren wie nou voorrang had.
Toen was het nog een kort stukje rijden op een 50km/u weggetje. Ik zei zo van, hier rijd je snel te hard en toen antwoordde hij "Iedereen met een rijbewijs rijdt hier 70." en toen zei ik "u dus ook?". Hij antwoordde sarcastisch van "Natuurlijk niet!, ik rijd altijd volgens de regels." Dus er was wel beetje een klik tussen ons.
Het CBR-terein oprijden, auto parkeren en uitkijken bij het uitstappen. Naar binnen lopen, instructeur was er weer bij en toen bij het tafeltje feliciteerde hij mij. Nabespreking liep wat minder soepel. Maar ik was toch al geslaagd. Reden was dat ik beheerst reed, overzicht had en gefocust was, beknopt.
Dus, geslaagd.Vanmiddag naar het stadhuis.
gefeliciteerd!quote:Op maandag 5 juli 2010 12:08 schreef FastFox91 het volgende:
Dus, geslaagd.Vanmiddag naar het stadhuis.
Ik hoefde alleen mijn ID me te nemen.quote:Op maandag 5 juli 2010 11:34 schreef Blistering het volgende:
Morgen theorie-examen. Moet je daar nog dingen mee naar toe nemen behalve dan een ID kaart?
Ben net maar 'ns begonnen met leren, nog best wat. Momenteel heb ik steeds 6-8 fout. Dus moet nog ff wat dingen bijschaven. Maar maak me er niet zo heel druk om eerlijk gezegd..
Nog tips?Dingen die je echt niet mag vergeten enzo.
Ik moest een (recente) pasfoto meenemen. Hangt geloof ik idd af welk cbr je naartoe gaat.quote:Op maandag 5 juli 2010 11:34 schreef Blistering het volgende:
Morgen theorie-examen. Moet je daar nog dingen mee naar toe nemen behalve dan een ID kaart?
Ben net maar 'ns begonnen met leren, nog best wat. Momenteel heb ik steeds 6-8 fout. Dus moet nog ff wat dingen bijschaven. Maar maak me er niet zo heel druk om eerlijk gezegd..
Nog tips?Dingen die je echt niet mag vergeten enzo.
Dat doen ze graag bij gevaarherkenning. Dan zetten ze bijvoorbeeld een gevaar-bord in de schaduw onder een brug ofzo. Ik zag hem te laat om het antwoord nog te verbeteren.quote:Op maandag 5 juli 2010 13:13 schreef Henkhimself het volgende:
[..]
Ik moest een (recente) pasfoto meenemen. Hangt geloof ik idd af welk cbr je naartoe gaat.
Wat mij vooral hielp , maar dat kan misschien totaal aan mij liggen is dat je gewoon goed de tijd moet nemen bij de vragen. Ze lezen toch eerst alles voor inclusief de antwoorden dus dan kan je goed kijken of er niet ergens sneaky een bordje verstopt is. Daarna gewoon antwoord invullen en concentreren om de volgende vraag, anders ga je misschien twijfelen en dat is ook niet handig. Succes iig!
Het wordt wel gedaanquote:Op maandag 5 juli 2010 13:26 schreef Joosterd het volgende:
Ik vond trouwens wel dat je zeer makkelijk kon afkijken ( schuin voor je) bij mede personen.. niet dat het nodig was maar makkelijk was het wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |