Lekker hoor:quote:Op donderdag 1 juli 2010 18:30 schreef Bluezz het volgende:
Enneh, wij nemen nog een duik![]()
[ afbeelding ]
Dat hebben ze vorige zomer gedaan. De praktijkbegeleiders zijn nog steeds niet van de schok bekomenquote:Op donderdag 1 juli 2010 18:27 schreef Isabeau het volgende:
Lein, wat een idioterie van 'sneller uit bed halen - langzamer werken'Ik vind golfer's idee dat anderen in het verpleeghuis (niet-verzorging) even meehelpen niet eens zo'n slecht plan.
HUUU wat drijft er in het water ter hoogte van het onderste bovenbeen van de harige man? Zijn toupetje? Haar 'franje'?quote:Op donderdag 1 juli 2010 18:30 schreef Bluezz het volgende:
MeMo alsnogvoor je cijfer!!
Enneh, wij nemen nog een duik![]()
[ afbeelding ]
Nou, de brandslang moeten we laten hangen, maar we hebben speciaal voor dit doel 2 tuinslangkoppelingen bij de toiletten van de middenbouwquote:Op donderdag 1 juli 2010 17:55 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
De brandslang! De juffen hanteren de brandslang en de kinderen gaan in zwembroek/badpak
iedereen op het terras natuurlijk, maar waar gaat die herka over?quote:Op donderdag 1 juli 2010 20:16 schreef Sarabi het volgende:
Wat is het rustig hier.....
Ik ben nog last minute aan het leren voor het tentamen van morgenvroeg (8.30)
Morgen eindelijk een beetje vakantie (volgende week donderdag nog 1 herkansing).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |