roze polo's zijn baas... als ze je staan.quote:Op woensdag 30 juni 2010 11:01 schreef EvanStone het volgende:
Mannen met slippers.
Bonusklacht: witte linnen broeken en roze polo.
Niks mis met roze polo's.quote:Op woensdag 30 juni 2010 11:04 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
roze polo's zijn baas... als ze je staan.
En niet van dat fuchsia werk natuurlijk
bonus bonus: kraagje omhoogquote:Op woensdag 30 juni 2010 11:01 schreef EvanStone het volgende:
Mannen met slippers.
Bonusklacht: witte linnen broeken en roze polo.
omdat wij ervan moeten kotsen dus is het verstoring van de openbare ordequote:Op woensdag 30 juni 2010 11:45 schreef AdvancedPower het volgende:
Als iemand het mooi vindt moet hij dat zelf weten of hij het draag of niet. Wie is de TS dan of alle anderen die het niet mooi vinden om te zeggen dat het echt niet kan?![]()
Ik van jou, dus.quote:Op woensdag 30 juni 2010 11:46 schreef DE_krumpel het volgende:
[..]
omdat wij ervan moeten kotsen dus is het verstoring van de openbare orde
Niet iedereen, blijkbaar is er genoeg animo voor want anders werd het niet verkocht.quote:Op woensdag 30 juni 2010 11:46 schreef DE_krumpel het volgende:
[..]
omdat wij ervan moeten kotsen dus is het verstoring van de openbare orde
quote:Op woensdag 30 juni 2010 12:23 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Ik heb ze ook, het simpele zwarte model.
Het ziet er niet top uit, maar het loopt heerlijk ivm de standaar flipfloppy's
Een vriend van me heeft een paar witte van het vrouwenmodel gekocht
Kijk, dat is dus het mannen modelquote:Op woensdag 30 juni 2010 13:06 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij die bovenste ja
quote:Op woensdag 30 juni 2010 08:27 schreef Fortitude het volgende:
Birkenstocks zijn sobieso walgelijk. Bij vrouwen ook.
Het is dat je het zegt maar anders zou ik het verschil niet zienquote:
Naja, zoals je ziet is de band gewoon wat brederquote:Op woensdag 30 juni 2010 13:30 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Het is dat je het zegt maar anders zou ik het verschil niet zien
Ik heb geen idee, hij heeft het model met het dunnere bandje, van horen zeggen weet ik dat dat het vrouwenmodel is.quote:
Dan klopt het, die zijn er volgens mij ook met witte zool ja.quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:03 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, hij heeft het model met het dunnere bandje, van horen zeggen weet ik dat dat het vrouwenmodel is.
allstars moet je ook gewoon niet met blote voeten dragen.quote:Op woensdag 30 juni 2010 16:20 schreef linpunt het volgende:
ik vind het niet vreemd om mannen ermee te zien..
ennnnn, ze stinken s'avonds minder dan als ze all stars aan hadden
Niet? Ik wel.quote:Op woensdag 30 juni 2010 16:26 schreef Lord_Cardigan het volgende:
Ik heb ze ook, ze zitten heerlijk en het schijnt goed te zijn voor mijn voeten. Dus ik zie het probleem niet zo eigenlijk.
Haterquote:Op woensdag 30 juni 2010 13:49 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Birkenstocks![]()
Schoenen![]()
Voeten![]()
Chewbacca_maatschappij![]()
[ afbeelding ]
Nee, ik waardeer je om je Fipo-jachtenquote:
Ik geef niks om fipo's. Puur toeval.quote:Op woensdag 30 juni 2010 16:36 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
[..]
Nee, ik waardeer je om je Fipo-jachten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |