voor non-steam games: standaard zijn images gemountquote:Op maandag 6 december 2010 12:39 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Het irritante daaraan is dus dat je de DVD in de drive moet hebben, bij Steam hoeft dat niet.
bart?quote:Op maandag 6 december 2010 12:40 schreef Tain het volgende:
[..]
Bart! Ik ben niet de enige die dat dus doet!
Ja er zijn nog meer gekken op de wereldquote:Op maandag 6 december 2010 12:40 schreef Tain het volgende:
[..]
Bart! Ik ben niet de enige die dat dus doet!
Ken je me niet meerquote:
Als je inderdaad standaard de images mount (lijkt me stug, want dan moet je echt enorm veel virtuele DVD spelers hebben hangen, maargoed) dan gaat het idd niet op, dan is zonder Steam handiger. Ik kan me echter moeilijk voorstellen dat veel mensen dit doen, dus voor de meeste mensen zal Steam nog steeds makkelijker zijn, of ze nu de DVD moeten pakken of de image op moeten zoeken om hem te mountenquote:Op maandag 6 december 2010 12:45 schreef mschol het volgende:
[..]
voor non-steam games: standaard zijn images gemount
en voor steam games gaat die vlieger niet op(ik had het in bovenstaande geval eigenlijk over steam games
)
met de fysieke cd/dvd doe ik eigenlijk vrij weinig, ik maak er een image van, ik installeer er 1x van en daarna gaat hij netjes in doosje bij de andere games..
nu niet meer nee..:quote:
quote:Op maandag 6 december 2010 13:00 schreef Bart het volgende:
[..]
Ja er zijn nog meer gekken op de wereld.
hoezo enorm veel?quote:Op maandag 6 december 2010 13:07 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Als je inderdaad standaard de images mount (lijkt me stug, want dan moet je echt enorm veel virtuele DVD spelers hebben hangen, maargoed) dan gaat het idd niet op, dan is zonder Steam handiger. Ik kan me echter moeilijk voorstellen dat veel mensen dit doen, dus voor de meeste mensen zal Steam nog steeds makkelijker zijn, of ze nu de DVD moeten pakken of de image op moeten zoeken om hem te mounten
Dan is het makkelijker om ff een no-cd patch te installeren...quote:Op maandag 6 december 2010 13:10 schreef mschol het volgende:
[..]
hoezo enorm veel?
4 drives is afdoende om de meest gespeelde spellen gemount te hebben, als ik dan al wil wisselen is het klikken op daemon tools, juiste image selecteren en gaan..
afhankelijk van de beveiliging moet dat ook wel, en geldt het volgende:quote:Op maandag 6 december 2010 13:12 schreef Bart het volgende:
[..]
Dan is het makkelijker om ff een no-cd patch te installeren...
Precies dat? Ik ga een game spelen, ik ga niet Steam spelen. Waarom moet ik het dan opstarten? Vaak ben je toch al gauw 10+ seconden verder voordat Steam genoeg gecontroleerd heeft om de game te willen starten. Dat er een check plaatsvindt om te controleren of ik het spel wel gekocht heb is een ding, maar dat kan ook in een seconde. Waarom moet ik in godsnaam verplicht een applicatie, een webbrowser en een community laden voordat ik kan spelen? Ik gebruik die zooi niet.quote:Op maandag 6 december 2010 12:16 schreef Tain het volgende:
[..]
Wat vind je dan storend aan het moeten starten van Steam?
Je hoeft helemaal niets op te startenquote:Op dinsdag 7 december 2010 01:57 schreef twiFight het volgende:
[..]
Precies dat? Ik ga een game spelen, ik ga niet Steam spelen. Waarom moet ik het dan opstarten? Vaak ben je toch al gauw 10+ seconden verder voordat Steam genoeg gecontroleerd heeft om de game te willen starten. Dat er een check plaatsvindt om te controleren of ik het spel wel gekocht heb is een ding, maar dat kan ook in een seconde. Waarom moet ik in godsnaam verplicht een applicatie, een webbrowser en een community laden voordat ik kan spelen? Ik gebruik die zooi niet.
OMFG THE HORROR!!!!quote:Op dinsdag 7 december 2010 01:57 schreef twiFight het volgende:
Vaak ben je toch al gauw 10+ seconden verder
Maar dat ligt dus niet aan Steam, dat ligt aan je internet. Steam is gewoon goed. Maar sommige mensen vinden het lastig om de vinger op het probleem te leggen, net als van die mensen die de NS lopen af te zeiken als ProRail zijn zaakjes niet op orde heeft.quote:Op dinsdag 7 december 2010 09:25 schreef Tain het volgende:
Die 10+ seconde haal ik alleen als ik een probleem heb met mijn internetverbinding. Black Ops start op in hooguit 2 seconden bijvoorbeeld.
Is dat alles? Ik moet eerst nog wakker worden en uit bed komen, werken voor mijn geld, boodschappen doen, eten koken, en daarna kan ik pas een film kijken. Vet kut man, dat leven.quote:Op dinsdag 7 december 2010 09:31 schreef Verbal het volgende:
Ik doe echt langer over het wisselen van een cd/dvd.
Vind ik trouwens ook hinderlijk als ik een film wil kijken. Moet ik eerst de tv en de dvd-speler aanzetten, de dvd erin doen, en voor je het weet ben ik een minuut verder.
V.
zet eens een snelkoppeling van het spel op je bureaublad.. hoef je geen steam op te starten..quote:Op dinsdag 7 december 2010 01:57 schreef twiFight het volgende:
[..]
Precies dat? Ik ga een game spelen, ik ga niet Steam spelen. Waarom moet ik het dan opstarten? Vaak ben je toch al gauw 10+ seconden verder voordat Steam genoeg gecontroleerd heeft om de game te willen starten. Dat er een check plaatsvindt om te controleren of ik het spel wel gekocht heb is een ding, maar dat kan ook in een seconde. Waarom moet ik in godsnaam verplicht een applicatie, een webbrowser en een community laden voordat ik kan spelen? Ik gebruik die zooi niet.
Werkt dat ook voor Steam-games?quote:Op dinsdag 7 december 2010 09:49 schreef mschol het volgende:
[..]
zet eens een snelkoppeling van het spel op je bureaublad.. hoef je geen steam op te starten..
vermoedelijk wel, ik hoef steam niet zelf op te starten iig.. (steam wordt wellicht wel geladen, maar dat merk ik qua snelheid niet)quote:
In je gameslijst in steam rechtsklikken op een game, dan kan je kiezen voor snelkoppeling op bureaublad plaatsen ofzo. Die snelkoppeling kan je gewoon gebruiken en de game wordt dan evensnel opgestart als een game van cd of een game die je illegaal hebt.quote:
Mij maakt het verder niet uit, ik vroeg het mij alleen afquote:Op dinsdag 7 december 2010 09:58 schreef mschol het volgende:
[..]
vermoedelijk wel, ik hoef steam niet zelf op te starten iig.. (steam wordt wellicht wel geladen, maar dat merk ik qua snelheid niet)
Hee jongens, weten jullie wat ik net zat te denken? Misschien willen ze wel dat je die games aanschaftquote:Op dinsdag 7 december 2010 12:46 schreef CantFazeMe het volgende:
Iemand al wishlist gemaakt? De archievements zijn wel kut omdat je sommige games moet hebben die je niet hebt.
Logisch, maar dan nog vind ik het jammer dat ze op deze manier doen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:49 schreef Frollo het volgende:
[..]
Hee jongens, weten jullie wat ik net zat te denken? Misschien willen ze wel dat je die games aanschaft![]()
quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:46 schreef CantFazeMe het volgende:
De archievements zijn wel kut omdat je sommige games moet hebben die je niet hebt.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |