Jongen, het is een duif en die valt op het zand. Dat zag er grappig uit, en die duif heeft dat prima overleeft en heeft er waarschijnlijk geen blijvend letsel aan over gehouden. Tis niet alsoftie standrechtelijk geëxecuteerd wordt ofzoquote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:40 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Als ik jou een trap geef denk je ook van ach over 10 minuten kan ik weer gewoon lopen zeker
En nr 2quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:43 schreef Albertoooo het volgende:
zo dat is de eerste sneer die Johan uitdeelt
Het gaat erom dat het onnodig is. Die gozer weet echt wel hoe je een duif moet loslaten..quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:42 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Jongen, het is een duif en die valt op het zand. Dat zag er grappig uit, en die duif heeft dat prima overleeft en heeft er waarschijnlijk geen blijvend letsel aan over gehouden. Tis niet alsoftie standrechtelijk geëxecuteerd wordt ofzo
En idd: Tenzij je met 1 trap echt 1 van mn benen doormidden zaagt zal ik niet meer lopen, maar normaal sta je weer gewoon op hoor![]()
Ja want hij gooit ze dagelijks richting de Noordzeequote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:46 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Het gaat erom dat het onnodig is. Die gozer weet echt wel hoe je een duif moet loslaten..
Kijk dan ook niet en kies iets wat beter bij je past, een kookprogramma of zoquote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:46 schreef Jane het volgende:
Ik vind Johan juist vreselijk irritant, maar dat zal wel aan mij liggen.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Kijk dan ook niet en kies iets wat beter bij je past, Studio Sportzomer of zo
Inderdaad, de drie dingen die iedereen leert in z'n jeugd: zwemmen, fietsen en duiven loslatenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:46 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Het gaat erom dat het onnodig is. Die gozer weet echt wel hoe je een duif moet loslaten..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |