De oorzaak was een dodelijk ongeval... helemaal verdrietig!quote:Op donderdag 1 juli 2010 12:32 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Sorbootje wat ontzettend vervelend voor jullie dat jullie juist op zo'n moment in de file stonden!
quote:Op donderdag 1 juli 2010 12:44 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Ik moet ook maar eens zo'n rietjesbeker aanschaffen. Heb volgens mij al drie dagen niks voor Isabeau gekocht
Dat vonden ze nog niet nodig, er was niet veel tegen te doen zei de assistente..quote:Op donderdag 1 juli 2010 11:42 schreef Ca.ra het volgende:
He Poppejans, ik hoop met je mee dat de afspraak morgen niet nodig zal blijken. Konden jullie niet vandaag nog langskomen?
Hahaha jij bent net als ikquote:Op donderdag 1 juli 2010 12:44 schreef Sorbootje het volgende:
. Heb volgens mij al drie dagen niks voor Isabeau gekocht
Heb echt tijd tekort om alles bij te kunnen houden.quote:Op woensdag 30 juni 2010 16:36 schreef Vlindur het volgende:
Miss, ik zou er ook echt geen probleem mee hebben als Rienk zou reizen, maar hij gaat gewoon echt niet slapen..Nou ja. Morgen proberen we het gewoon weer. Maar niet los, maar in de baby met de ritsen open.
Nee ik zoek ook de goudentip nogquote:Op donderdag 1 juli 2010 09:05 schreef Brighteyes het volgende:
Och jee, die arme Lente, nog zo'n kleintje helemaal onder de pokjes!
Heeft ze er veel jeuk van?
Hebben jullie hier ervaring met tandenpoets-weigering?
Bij Sasha is het nooit een probleem geweest, maar Oscar vindt het echt verschrikkelijk. Ik was er wat makkelijk mee, maar ik zie nu echt gele randjes op zijn tandjes en dat vind ik echt niet kunnen.Dus gisteren maar een beetje streng gedaan, maar wat een drama zeg...
Iemand een gouden tip? Vinger-borsteltje kwam een vriendinnetje al mee, zou dat wat zijn?
Je hebt niet goed gelezen, Rienk slaapt als een roosje en heel goed, zolang hij maar vast ligt in zn puckababy strak onder de dekens! Doe ik dat niet, gaat hij spelen, reizen en alles doen, BEHALVE slapen!quote:Op donderdag 1 juli 2010 13:33 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Heb echt tijd tekort om alles bij te kunnen houden.
Vlindur, hier wilde Roy tot hij een maand of 9/10 was ook niet slapen als je hem in zijn bed legde.
Het werd dan wel geen spelen, maar gewoon keihard huilen, en maar vechten tegen zijn slaap.
In het begin haalde ik hem er dan maar weer uit en ging ik wandelen (heb wat km afgelopen met Roy)
Maar het was geen oplossing, want Roy moest toch ook echt in zijn bed leren slapen.
We hebben toen een speelding gekocht met een muziekje en een heel zacht lampje, die aan het bed vastgemaakt, die deden we telkens aan als Roy op bed werd gelegd, de tijd dat het speeldingetje speelde(duurd 5 min), lieten we Roy in bed liggen (ook al huilde hij echt keihard)
Was het muziekje klaar en was het nog huilen, pakten we hem op, even troosten, terug in bed, weer muziekje aan (volume konden we ook regelen)
Maar telkens Roy het gevoel proberen geven dat het goed was, dat hij kon gaan slapen.
Wat ik eigenlijk wil zeggen is, misschien ook iets proberen voor wat afleiding, niet te snel uit bed pakken.
Het kost een hoop energie maar uiteindelijk komt het wel redelijk goed.
Nog steeds slaapt Roy moeilijk in, meestal nog een dik half uur keten in bed, gillen,spelen,bonken, duurd het ons te lang dan even kijken, kus, aai over de bol, weer weg, maar niet meer uit bed pakken.
En dan geeft hij zich uiteindelijk gewonnen en gaat lekker slapen.
Heeft hier iemand nog tips waar je allemaal op moet letten als je je kindje mee naar het strand neemt?
Ligt het ook niet aan de leeftijd?quote:Op donderdag 1 juli 2010 13:51 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Je hebt niet goed gelezen, Rienk slaapt als een roosje en heel goed, zolang hij maar vast ligt in zn puckababy strak onder de dekens! Doe ik dat niet, gaat hij spelen, reizen en alles doen, BEHALVE slapen!
Maar omdat hij dus nu 6 maanden is wilde ik het afbouwen en ik wist niet zo goed hoe. Maar heb nu van Karin het aanbod voor puckababy maxi's en die sla ik niet af! PM was gister avond al gestuurd
Ik kan niks bij hem neer leggen, hij stop alles in zn mond tot kokhalzen/spugen toequote:Op donderdag 1 juli 2010 13:54 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Ligt het ook niet aan de leeftijd?
Dat hij nu juist alles interesant vind, dus ook in zijn bed
En dat hij daarom als je niks om hem heen legt, hij niet slaapt maar zijn bed afbreekt
Inderdaadquote:Op donderdag 1 juli 2010 15:51 schreef Ca.ra het volgende:
Heuj Rienk!
En op de een of andere manier flikken ze het altijd als je NET niet kijkt he....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |