ik dacht zelf dat ik ergens in de 200 zatquote:
Ik heb me in februari nogeens kwaadgemaakt voor een dagzege @528 toen niemand het aan zag komenquote:Op zaterdag 26 juni 2010 00:43 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik dacht zelf dat ik ergens in de 200 zat
whehehequote:Op zaterdag 26 juni 2010 00:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb me in februari nogeens kwaadgemaakt voor een dagzege @528 toen niemand het aan zag komen
huhquote:Op zaterdag 26 juni 2010 02:21 schreef Ofyles2 het volgende:
Nog bedankt voor het achtergrondmuziek.![]()
Ik denk dat ik Blur - Coffee And TV helemaal grijsdraai...
ik ook zomaar eensquote:
Graag gedaan! Het meest toepasselijke wat ik kon vinden.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 02:21 schreef Ofyles2 het volgende:
Nog bedankt voor het achtergrondmuziek.![]()
Ik denk dat ik Blur - Coffee And TV helemaal grijsdraai...
Ha, verloren zoonquote:Op zaterdag 26 juni 2010 06:45 schreef Pheno het volgende:
[..]
Graag gedaan! Het meest toepasselijke wat ik kon vinden.
@gf: Youtube filmpje in OP
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 00:36 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik moet niet meer zoveel gaan posten met wok
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:13 schreef Marijkezwolle het volgende:
Middag allemaal![]()
Het was hier vanochtend nog 23.5 graden in huis
Niet leuk meer... 'S winters is het wel heerlijk maar op dagen zoals nu is het eigenlijk niet uit te houden in mijn huis... GF ik pak m'n spulletjes en kom vanmiddag naar Belgie!
![]()
Ik krijg vandaag een berg bezoekquote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:15 schreef DaMart het volgende:
[..]
Niet eens naar het strand? Hier waait namelijk een heerlijke verkoelende wind.
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:19 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik krijg vandaag een berg bezoekDus helaas geen strand
Als je een logeerkamer hebt dan kom ik volgende week wel bij jou wonen
![]()
Al was ik gisteravond nog even met een kleedje richting het Heerderstrand geweest, lekker rustig daar en midden in de bossen
Ben jij altijd zo makkelijk?quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:20 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb geen logeerkamer... wel een half leeg tweepersoonsbed.
En volgende week werk ik weer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Balen... Van het zomer nog wel weer een keer vakantie? En de strandmeet doen we toch een keer op een zondagIk vind serieus dat we een datum enzo moeten prikken
Come on now, you knew you were lost
But you carried on anyway
Oh come on now, you knew you had no time
But you let the day drift away
Ja, dat is hier ook zo erg, je zit dan echt in de brandende zon... En dat maakt mijn woonkamer dus heel warmquote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:20 schreef -Maggie- het volgende:
Ik ben maar naar binnen gegaan, op het balkon smelt ik weg.
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:20 schreef -Maggie- het volgende:
Ik ben maar naar binnen gegaan, op het balkon smelt ik weg.
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:21 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ben jij altijd zo makkelijk?
Ik geef gewoon antwoord op de vraag. De kamer die over is, is al toebedeeld aan mijn modelspoorbaan. Maar ik vergat nog te zeggen dat ik ook een luchtbed heb dat in de woonkamer pastSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Balen... Van het zomer nog wel weer een keer vakantie? En de strandmeet doen we toch een keer op een zondagIk vind serieus dat we een datum enzo moeten prikken
Ik wil in augustus nog 1 of 2 weken vrij nemen, of misschien tussendoor nog een keer een lang weekend of zo als het goed weer wordt.
En we hebben 1 augustus toch al vastgesteld voor de strandmeet?.
Dat snap ik toch, maar moest er wel even om giechelenquote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:24 schreef DaMart het volgende:
[..]
Hier geen last van... wolken en een best frisse wind.
[..]
Ik geef gewoon antwoord op de vraag. De kamer die over is, is al toebedeeld aan mijn modelspoorbaan. Maar ik vergat nog te zeggen dat ik ook een luchtbed heb dat in de woonkamer past.
[..]
Ik wil in augustus nog 1 of 2 weken vrij nemen, of misschien tussendoor nog een keer een lang weekend of zo als het goed weer wordt.
En we hebben 1 augustus toch al vastgesteld voor de strandmeet?.
Daarom zei ik het ook hequote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:26 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat snap ik toch, maar moest er wel even om giechelen![]()
![]()
quote:Oh ja, da's waar ook! De 1eZal ik eens met ST overleggen en dat we een boel mensen gaan PMen enzo?
flesquote:
Dat klopt.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:42 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
fles
koffie is juist goed met dit weer
Nietes gek, dat drijft alleen maar meer vocht afquote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:42 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
fles
koffie is juist goed met dit weer
Dat valt wel mee hoor.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nietes gek, dat drijft alleen maar meer vocht af
dat heb ik toch genoegquote:Op zaterdag 26 juni 2010 12:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nietes gek, dat drijft alleen maar meer vocht af
Fhaquote:
Tis nog niet warm genoeg natuurlijkquote:Op zaterdag 26 juni 2010 13:37 schreef goldfinger1963 het volgende:
Fha![]()
* goldfinger1963 geeft zieke Fha een kopje thee
Ik ben niet zo van jam, maar tegen zelfgemaakt kan ik geen nee zeggen natuurlijkquote:Op zaterdag 26 juni 2010 13:37 schreef -Maggie- het volgende:
Fha
Wil je een broodje jam? Zelf gemaakt van zelfgekweekte aardbeien.
Blegheidquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |