ah, wat leuk! (heb je nog een foto gemaakt?quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:18 schreef Linda2205 het volgende:
Trui, dank je wel voor de tip, het was echt geslaagd!
Nee, dat ben ik vergeten...ik was het zo zat 's avonds dat ik er niet meer aan gedacht heb. Ik heb alleen een foto met op mde achtergrond 4 boodschappentassen vol met luchtbalonnetjesquote:Op woensdag 22 september 2010 11:00 schreef trui het volgende:
[..]
ah, wat leuk! (heb je nog een foto gemaakt?)
en sserpente, prima zo toch! klinkt als een supertraktatie hoor!
Ziet er hardstikke vrolijk uit zo! Leukquote:Op dinsdag 21 september 2010 16:02 schreef Ssserpente het volgende:
Zo, verder dan uitdeelzakjes met Hema bad/uitdeelbeestjes, een Nijntjekoekje en een doosje gedroogde aarbeistukjes, reikten mijn creativiteit en vooruitziende blik niet.
Ik ga nu alvast maar nadenken over volgend jaar...![]()
[ afbeelding ]
Bij deze nog even de foto's van de knapzakjes.quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:18 schreef ueberduitser het volgende:
Petra heeft dus bedacht, vanwege zijn vertrek, mini-knapzakjes te maken.
Proefmodelletje is klaar, echt heel simpel. Ik zal wel eens een foto maken als ik er vanavond aan denk.
Dan weet je meer dan ik, want ik moet er volgende week pas aan geloven en ben nog ernstig op zoek naar inspiratie!quote:
quote:Lijkt mij wel lastig trakteren maar het idee is enorm leuk.Op donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef kahlanamnell het volgende:
Ik heb even hulp nodig. Mijn zoon is al weken aan het praten over de koektrein, daarop is getrakteerd op het kdv. Nu heb ik een foto bemachtigd van de trein en mijn dochter is binnenkort jarig en zoonlief en ik gaan een trein maken.
Nu zoek ik een uitleg hoe ik dit moet doen. De trein waar hij het over heeft ziet er als volgt uit en de wagon met snoepjes moest eraan van mijn zoon, maar ik wil hem toch iets anders maken zodat ze niet teveel op elkaar lijken:
[ afbeelding ]
Waar ik vooral mee zit is hoe ik die wielen bijv. bevestig aan de trein. En cake leek me wat te zacht, maar ontbijtkoek is een copy van deze trein. Wat zouden jullie doen?
En de Hema verkoopt koektreinen die je zelf moet versieren hoorde ik???
quote:heb je een voorbeeld voor mij? Een foto of uitleg? Klinkt leuk namelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |