Ik vond het ook wel euh... grootquote:Op vrijdag 25 juni 2010 19:15 schreef YPPY het volgende:
Wow, echt niet dat we die ooit weg gaan geven.![]()
![]()
quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:08 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Deel 4
Lenthe's eerste verjaardag traktatie
[ afbeelding ]
Kitten trakeerde dit voor haar 2e verjaardag
[ afbeelding ]
En iris mocht op het KDV en de PSZ trakteren
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Knappeltjesquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:53 schreef miss_sly het volgende:
Niet te geloven, maar hier ook binnenkort een traktatie
Vanmorgen even overlegd op het kdv, maar ze willen leiver geen snoep (gelukkig, was ik ook zeker niet van plan!). Maar alsnog vind ik het lastig. Ze wordt 1, zit in een horizontale groep met een aantal kindjes van haar leeftijd en een aantal jongere kindjes. De leidster had het over een Danoontje ofzo, maar dat vind ik ook zo iets. Dat krijgt Senna thuis neit eensmaar gewone saai yoghurt zonder iets. En ik wilde er eigenlijk ook niet zo'n hele toestand van maken; komen nog genoeg jaren waarin dat kan en die hele race om eht meest bijzondere, originele te trakteren wil ik aan me voorbij laten gaan
Mijn kinderen wel.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:03 schreef trui het volgende:
mijn kinderen lusten die (dure) knappeltjes niet.
En kan je er nog een dropveter omheen wikkelen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:58 schreef trui het volgende:
miss_sly, wat dacht je van een soepstengel met een vingerpoppetje erop? bij de ikea heb je een zak leuke voor weinig.
Gewoon aan de leidsters geven... Misschien geven ze het wel gewoon mee naar huis voor de kindjes...quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:19 schreef miss_sly het volgende:
Moet er ook iets voor de leidsters bij?
ik ben wel een ongelofelijke n00b geloof ik
het is toch wel gebruikelijk alleen voor de eigen groep? en hoe moeten we dat rgelen dan, gewoon 's ochtends als we Senna brengen aan de leidsters geven, of deel je dat zelf uit?
Die zijn leuk!! Die ga ik echt onthouden en kan oudste misschien1 november op de psz trakteren.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:31 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Middelste heeft vorige week maar weer eens cake-ijsjes uitgedeeld. Elk met een setje ogen (van Lobbes)
[ afbeelding ]
lobbes!quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:49 schreef sjak het volgende:
De cake ijsjes mogen bij ons niet.
Trui, waar heb je die cameraatjes vandaan? Die zijn echt heel leuk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |