Vind het persoonlijk in de buurt van het centrum/ de pijp/ zuid/ eerste deel van oost tot Amstel station wel meevallen! Maar iemand hier die in de indische buurt / dappermarkt woont en mij er iets over kan vertellen?quote:Op vrijdag 6 september 2013 21:16 schreef YoshiBignose het volgende:
Veel allochtonen maar ja waar niet in Amsterdam. Je hebt er wel een paar redelijke wijken tussen zitten.
In welke straat ga je ongeveer zitten? En waar woon je nu?quote:Op vrijdag 6 september 2013 17:43 schreef Turalyon het volgende:
Wat vinden jullie van de dappermarkt/indische buurt? Zit te twijfelen of ik daar heen zal gaan.
Deze man weet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Niet willen wonen
Amsterdam en al de rest boven de rivieren
wel willen wonen
Onder de rivieren.
Nu bijna naast het Amstel station, en evt verhuizen naar letterlijk 1 straat voor science park. Dus volgens mij als je na het uitgaan naar huis fietst moet je door de indische buurt.quote:Op zaterdag 7 september 2013 11:36 schreef expans het volgende:
[..]
In welke straat ga je ongeveer zitten? En waar woon je nu?
Imo zijn enkele van die buurten de laatste paar jaar enorm vooruit gegaan door renovaties en een mix tussen koop/(sociale) huur en is het straatbeeld er mooier op geworden. Was vroeger een halve ghetto.
Wel veel allochtonen dus als je nog nooit in de randstad hebt gewoond kan het schrikken zijn in het begin
Ik woon zelf ook in Oud-West zelf bevalt het me prima, maar Zuidoost is helemaal niet zo slecht als men wil geloven, was er laatst nog bij vrienden, en het zijn prachtige appartementen, ja je zit er natuurlijk wel tussen de Ghanezen, maar daar heb je weinig last van, daarnaast is er ook veel nieuwbouw tussen het groen. Mensen associeren de bijlmer nog steeds met vervallen flats, terwijl die allemaal al zijn gesloopt, overigens kan ik je ook adviseren eens naar Diemen te kijken, beetje vergelijkbaar qua bouw, maar veelal goedkoper.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 23:42 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Precies. Toen ik de omgeving zag dacht ik zeker dat het daar wel gezellig moest zijn. Ik woon zelf in oud-west waar de omgeving zelf.. naja gemixt is en de 1-2-3hoog woningen bevallen me niet. Bij mij in de buurt is het ook wel gemixt. Marokkanen Surinamers en veel nederlanders ( geen hoax ). Binnenkort gaan we verhuizen en hopelijk kiezen we een in zuidoost of zuid ergens. Dat zou voor mijn stage zeer gunstig zijn ook.
Oud west is inderdaad prima opgedroogd. Ik woon vlakbij de Overtoom. Heerlijke buurt. Alles erop en eraan.quote:Op woensdag 3 juni 2015 22:34 schreef BrandX het volgende:
Ik ben opgegroeid in oud west, kinkerbuurt. Toen wilde je er het liefst voor geen goud gezien / gevonden worden want het was een grote criminele bende.
Tegenwoordig is het een van de meest geliefde wijken, sinds ze het in de jaren '90-'00 zijn wezen opknappen. Hebben ze best goed gedaan toen!
quote:Op woensdag 23 juni 2010 02:23 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Niet wonen:
-Amsterdam
Wel wonen:
-buiten Amsterdam
Waar woon je nu dan (ergens in Amsterdam) BrandX?quote:Op woensdag 3 juni 2015 22:34 schreef BrandX het volgende:
Ik ben opgegroeid in oud west, kinkerbuurt. Toen wilde je er het liefst voor geen goud gezien / gevonden worden want het was een grote criminele bende.
Tegenwoordig is het een van de meest geliefde wijken, sinds ze het in de jaren '90-'00 zijn wezen opknappen. Hebben ze best goed gedaan toen!
Ik geef je groot gelijk. Alleen de huren zijn niet mis en dit geldt voor elke regio.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 09:49 schreef Aiciu het volgende:
Ik wil nergens in Amsterdam wonen. Je betaalt veel te veel om te kunnen zeggen dat je in Amsterdam woont, terwijl ik voor 700 per maand gewoon in een huis wil zitten.
Ik snap dat hele (nieuw-)West niet zo goed. Hier valt te lezen dat West rond de ring een bekakte buurt is en Nieuw-west een soort klein Marokko?quote:Op zaterdag 6 juni 2015 00:05 schreef YoshiBignose het volgende:
Gewoon Bos en Lommer, Amsterdam-Noord, (Nieuw)West, Amsterdam-Oost en Bijlmer ontwijken, dan zit je wel goed
Helaas niet meer in Amsterdam, maar kom er nog regelmatig.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 02:56 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Waar woon je nu dan (ergens in Amsterdam) BrandX?
[..]
Ik geef je groot gelijk. Alleen de huren zijn niet mis en dit geldt voor elke regio.
Groentewinkeltjes zijn inderdaad een leuke bevolkingsgroepquote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:26 schreef runaway het volgende:
Verder vind ik het leuk dat het een gemixt buurtje is, met gezinnetjes, studenten, allochtonen, autochtonen, groentewinkeltjes etc.
Oost isquote:Op zaterdag 6 juni 2015 00:05 schreef YoshiBignose het volgende:
Gewoon Bos en Lommer, Amsterdam-Noord, (Nieuw)West, Amsterdam-Oost en Bijlmer ontwijken, dan zit je wel goed
Ja, op zich het achterste gedeelte van Osdorp is veel nieuwbouw en daar heb je wel enkele buurten die oke zijn, maar dan zit je eigenlijk zo ver van Amsterdam af dat je er bijna niet eens woontquote:Op zaterdag 6 juni 2015 03:00 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik snap dat hele (nieuw-)West niet zo goed. Hier valt te lezen dat West rond de ring een bekakte buurt is en Nieuw-west een soort klein Marokko?
quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:47 schreef Noax het volgende:
Vervolg van:
GC / Wijken in amsterdam.. waar wil je wel/niet wonen
Omdat het zo'n leuk topic was, hier graag verder!![]()
dan kan je maar beter in nieuw-vennep of zo gaan wonen zolang je geen geld hebt voor grachtenpand.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:26 schreef Tamabralski het volgende:
Het is maar hoeveel je zelf gewend bent of anders gezegd hoeveel je kunt pikken.
Van de week met een vriend afgereisd naar Amsterdam. Hij wil daar mishcien gaan wonen. Aangezien via woiningnet heel veel appartementen vrijkomen in Nieuw-west. Zijn wij in die gebieden gaan kijken. Vanaf de Dam een wandeling gemaakt door de Admiraal de Ruijter, richting Mercator. En daar tram 13 gepakt naar Geuzenveld. De sentimenten over een klein Marokko zijn niet overdreven. Hoe verder je van het centrum richting de 'kutbuurten' loopt/reist hoe donkerder de bevolking wordt. Over empathie kan ik kort zijn, er wonen veel aardige mensen. Eén Turkse vrouw aan wie wij de weg vroegen kregen wij haast niet meer van ons weg. Zo behulpzaam was zij. Maarja,het zijn die potentiele mutherfuckers, dat uitschot, waar die maat van mij zo bang voor is. Richting Geuzenveld werden wij al gewaarschuwd door de sterke ethnische geuren in de tram. Pakistanen en andere moslims in gewaden die zich niet lijken te douchen, Antillianen met een smoel waar je 'U' tegen zegt. Geuzenveld was heel rustig en ruim bebouwd. Zag er ook schoon uit. Alleen die geuren in de lucht verraden wat je te wachten kunt staan. Veel nieuwbouw met erg veel senioren.In de flats daartussen in wonen vrijwel alleen maar zwarten en Moslims. En een enkele verdwaalde blanke.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |