En Inzaghi was jouw God toch?quote:Op maandag 21 juni 2010 00:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ach, ieder heeft zo zijn idolen.
Inzaghi ben ik ook een supporter van ja. Meerdere voetballers graag in een elftal zien spelen, god ja, wat erg.quote:Op maandag 21 juni 2010 00:24 schreef Flashwin het volgende:
[..]
En Inzaghi was jouw God toch?Zit je zeker niet aan de drugs?
Ze hebben al aangegeven wel te spelen voor de kleuren van Frankrijk op dinsdag.quote:Op maandag 21 juni 2010 00:23 schreef RooieVanGestel het volgende:
Kunnen we al ergens wedden op een reglementaire overwinning voor Zuid-Afrika wegens niet op komen dagen van de Franse selectie en uitsluiting van Frankrijk voor het volgende WK?
Pipoquote:Op maandag 21 juni 2010 00:25 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Inzaghi ben ik ook een supporter van ja. Meerdere voetballers graag in een elftal zien spelen, god ja, wat erg.![]()
Kom op, doe even normaal man.
Laatste EK had geen achtse finales maar dat waren de kwart finales. Daarnaast ben je misschien de halve finale tegen Italie in 2000 tijdens het EK vergeten.quote:Op zondag 20 juni 2010 20:22 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
hahaha geweldig typische Nederlandse reactie dit weer![]()
eventjes snel voor het gemak maar voorbijgaan aan de EK titel in 2000 en de finaleplaats van een WK in 2006....maar verder stelt Frankrijk sinds 1998 helemaal niets meer voor hoor.......kennert....![]()
![]()
![]()
gelukkig kan Oranje daar puike prestaties tegenover zetten hahaha.
als je dus gewoon objectief zonder chauvinistische oranje bril naar de afgelopen 12 jaar kijkt moet je juist concluderen dat nederland sinds 98 (halve finale WK) geen reet meer voorstelt: 2002 niet eens erbij en laatste EK afgedroogd door Ruslandgelijk al in de achtste finale dus tja....
Anelka is de meest overgewaardeerde voetballer ever. Enige reden dat hij zo bekend is omdat die blijkbaar een geweldige makelaar heeft die hem aan de meest geweldige clubs weet te verkopen.quote:Op maandag 21 juni 2010 00:15 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ah, ok.
Anelka heb ik altijd een zwak voor gehad. Geweldige voetbalkwaliteiten en idd een goed mens.
Nicolas Anelka
sorryquote:Op maandag 21 juni 2010 00:15 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ah, ok.
Anelka heb ik altijd een zwak voor gehad. Geweldige voetbalkwaliteiten en idd een goed mens.
Nicolas Anelka
Wtf?quote:Op maandag 21 juni 2010 19:34 schreef -jos- het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)ers_gaan_staken.html
Kneuzenquote:Op maandag 21 juni 2010 19:34 schreef -jos- het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)ers_gaan_staken.html
Dat was op de dag dat hij de Fransen verzon toch?quote:Op maandag 21 juni 2010 18:37 schreef Anonymousz het volgende:
God heeft Frankrijk gestraft muhahahahaha
Typisch Fransquote:Op maandag 21 juni 2010 19:34 schreef -jos- het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)ers_gaan_staken.html
geen ideequote:Op maandag 21 juni 2010 19:51 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dat was op de dag dat hij de Fransen verzon toch?
Ik weet zeker dat er een aantal multinationals miljarden zouden willen betalen om dat stakings-gen van de Fransen te isoleren.quote:Op maandag 21 juni 2010 19:34 schreef -jos- het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)ers_gaan_staken.html
zal ik er 1tje makenquote:Op maandag 21 juni 2010 20:01 schreef Breekfast het volgende:
Is er nog geen topic: ''Lach hier de Fransen uit '' ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |