Okee POLL!! (klik op de link!!!) Wie denkt dat de Fifa deze regel heeft ingesteld omdat die Bobo's anders hun homofiele neigingen niet kunnen onderdrukken??? Omdat ze anders de hele wedstrijd rukkend in de sky box zitten?quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:47 schreef knnth het volgende:
Die regel is bizar omdat een onschuldige actie onder het vage mom van 'zeden' wordt bestraft terwijl spelers nog steeds (meestal) ongestraft schreeuwend op de scheidsrechter mogen afstormen.
EvanStone, die Messi op z'n Amerikaans als Messy spelt ....????????quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:05 schreef EvanStone het volgende:
Catherine Keyl die zegt dat Italie zal gaan winnen met Messy.
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:08 schreef Killders het volgende:
[..]
EvanStone, die Messi op z'n Amerikaans als Messy spelt ....????????![]()
j/k!!
Zoiets maakte ik onlangs ook mee, vriendin van een vriend:quote:Op dinsdag 22 juni 2010 00:17 schreef piepie het volgende:
Zojuist in de trein. Vrouw die schijnbaar onderweg is naar het philips stadion zegt tegen een man: 'Ja, wij gaan echt in het stadion kijken.' Man: 'Oké, daar hebben ze enorme schermen hangen?' Vrouw: 'Nee, daar is de wedstrijd.'
Sfeer in het treinstel werd spontaan geweldig.
----------------------------------------------------------
Deze sloeg alles ....
Dat soort wazige mensen geen auto laten rijden of iets gevaarlijkers dan een nagelschaartje geven.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:52 schreef testje318 het volgende:
[..]
Zoiets maakte ik onlangs ook mee, vriendin van een vriend:
Hoe kan dat straks eigenlijk bij die wedstrijd? Eerst speelt Nederland en dan treed Guus Meeuwis op en wij hebben veldplaatsen? Dat kan toch niet!?!
Nadat Ghana Amerika uitschakelt.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:02 schreef wolferl het volgende:
Zou Obama ook nu even een YES momentje hebben.
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:13 schreef Dulk het volgende:
mijn vriendin afgelopen donderdag toen er een penalty tegen NL gegeven was: "waarom maakt nederland geen muurtje voor het doel?"
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 08:33 schreef Kw4Kje het volgende:
Zij: " Waarom speelt Nederland niet in oranje?''
Zij: '' Ze hebben maar 1 tenue, die zijn denk ik nog vies van de vorige wedstrijd.''
Nee Tong daar zijn we allemaal over eens dat deze opmerking een apart topic verdient.Dommer dan dom die blatterquote:Op zondag 27 juni 2010 20:21 schreef tong80 het volgende:
Sepp Blatter :
'Geen camera's op de doellijn, dat haalt de discussie en de emotie weg uit het spel.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |