Die heeft inderdaad een diepe koffiesmaak, maar ik ben niet zo dol op senseo. Althans de gangbare smaken niet. En om nou voor elke smaak een aparte zak van 30 pads te kopenquote:Op zondag 20 juni 2010 11:51 schreef jos2 het volgende:
very interesting
koffie a la senseo, en dan dark roast, hoe donkerder hoe beter de koffie smaak tot zijn recht komt!
Lol, die moet ik eens proberen danquote:Op zondag 20 juni 2010 11:57 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
Die cappucino van de WibraGeen een koffiemerk overtreft deze.
En sterk.quote:
quote:Op zondag 20 juni 2010 12:06 schreef LostFormat het volgende:
Ik pak het kopje op, meestal niet bij het oortje. Ik breng de rand van het kopje naar m'n mond. Giet het zwarte goedje naar binnen en ik slik het door.
oploskoffie?quote:Op zondag 20 juni 2010 11:57 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
Die cappucino van de WibraGeen een koffiemerk overtreft deze.
quote:Op zondag 20 juni 2010 12:04 schreef Maraca het volgende:
Douwe Egberts (snelfilter) met suiker
Pics or gtfoquote:
Die is anders lekker hoor!quote:
Kwestie van smaakquote:Op zondag 20 juni 2010 12:23 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Dat kan je in de verste verte geen koffie noemen.
Ik ook, maar ben nu in het huis van iemand die alleen een senseo-apparaat heeft.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:39 schreef nattermann het volgende:
Ik krijg zin in een kopje koffie van dit topic
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Senseo extra dark roast, omdat ik een luie zak ben![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |