Die omvormer wordt de spil van ons geluk. Dat voel ik nu al.quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:23 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Lieverd, je hebt een omvormer gekocht bij de aldi, daar doe je de plug in van je koelkast en de omvormer kan aan de stroom.Je hebt nu alles om dat voor elkaar te boksen, komt goed!
Lol, ik ben ook errug gelukkig met die van ons!quote:Op woensdag 30 juni 2010 10:25 schreef Duderella het volgende:
[..]
Die omvormer wordt de spil van ons geluk. Dat voel ik nu al.
Dank voor de goede wensen jack.quote:Op donderdag 1 juli 2010 08:49 schreef jack4ya het volgende:
...
Maar - laat ons wel wezen - hoe sereen het ochtendritueel zich ook afwikkelt, de natuur moet zijn loop hebben. Dus grijp ik tijdens mijn bad een ferme snoek en zend hem naar de eeuwige jachtvelden. Om dan, in grote grote dankbaarheid, zijn volle vlees te braden en te nuttigen. Met eerbied voor alles van de natuur ons te bieden heeft, maar wij zo dikwijls verontachtzamen.
en dan 1 tel later:
Zo'n 12-Volts-ding kan dus niet op de één of andere manier op het gewone stroom?
Dat wordt dus verplicht rondjes rijden af en toe.
....
![]()
![]()
Ella, bedankt voor je liederlijke omschrijving, heel leuk. Ik wens je ook een hele fijne vakantie.![]()
Zelf kan ik me niet voorstellen hoe ik op mijn manier in Europa vakantie kan vieren, misschien zelf eens een topic openen.
Een tip die altijd werkt: maakt niet uit wat je vergeten bent, je kan het altijd lenen, macgyveren of kopen.
Hmm, okay, wij gaan meestal naar een camping waar veel leuks te doen is in de buurt, een soort van thuisbasis om vanaf te vertrekken. Koop dan AUB een tent die makkelijk op te zetten en af te breken is. Ons katoenen monster ga ik echt niet meerdere keren opzetten in een vakantie.quote:Op donderdag 1 juli 2010 14:25 schreef Duderella het volgende:
NEE! Kahaarin! Gekkerd! Dat ga ik echt niet doen! (Hoewel de Hema ook een hele leuke retro-tent-opbergkast had.) Straks wil ik ook nog gordijnen, een tapijtje en schilderijtjes aan het doek!
Nee joh, maar als ik dit soort dingen ga aanschaffen ben ik een halve dag aan het in- en uitruimen op onze trektocht! Ik stop zoveel mogelijk spullen logisch bij elkaar in plastic boxen en die kunnen al dan niet de tent in, of in de auto blijven. Ik wil vooral snel op- en af kunnen breken. Geen zin meer? Hop, wegzwezen. Dat idee.
Kan me wel voorstellen dat het enorm handig is als je ergens wat langer bent. dan scheelt zo'n opbergding wel een boel rommel in je tent, denk ik!
Mijn man pakt onze spullen in, dus die vragen komen er vast niet.quote:Op donderdag 1 juli 2010 14:46 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hmm, okay, wij gaan meestal naar een camping waar veel leuks te doen is in de buurt, een soort van thuisbasis om vanaf te vertrekken. Koop dan AUB een tent die makkelijk op te zetten en af te breken is. Ons katoenen monster ga ik echt niet meerdere keren opzetten in een vakantie.
Idd, zo'n opbergkastje is heel prettig, geen vragen vanals waar is mijn doucheschuim of heb je wel handdoeken mee?
Die heb ik. Alleen wel wat klein.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:23 schreef jack4ya het volgende:
Ik wil een tent die je de lucht ingooit zichzelf uitvouwt en kant en klaar neer komt.![]()
En als die niet bestaat dan, maken ze 'm maar.
Dan moet je deze hebbenquote:Op donderdag 1 juli 2010 16:23 schreef jack4ya het volgende:
Ik wil een tent die je de lucht ingooit zichzelf uitvouwt en kant en klaar neer komt.![]()
En als die niet bestaat dan, maken ze 'm maar.
Kijk, dat bedoelde ik dus! Dank! Nou! Dat is toch hándig? dan kan zo'n ding dus gewoon aan het stroom. Ik zag er eentje bij Blokker voor 12,99. Zou stil zijn, stond erbij!quote:Op donderdag 1 juli 2010 22:55 schreef Renesite het volgende:
http://www.allekabels.nl/(...)rettenaansteker.html![]()
Geen idee of dat gaat werken trouwens. maar ziet er wel flex uit
Vind alleen 7 euro verzendosten van de zotte. Probeer een plaatselijke halfords even, die hebben vanalles voor de sigarettenplug, misschien ook wel 'de andere kant op'.quote:Op donderdag 1 juli 2010 22:59 schreef Duderella het volgende:
[..]
Kijk, dat bedoelde ik dus! Dank! Nou! Dat is toch hándig? dan kan zo'n ding dus gewoon aan het stroom. Ik zag er eentje bij Blokker voor 12,99. Zou stil zijn, stond erbij!
Nou ja, moeite van het proberen waard, denk ik. Kan ik me geen buil aan vallen.
En dat deed ik juist wel. En hard ook. Ik denk dat ze me aan de andere kant van de wijk gehoord hebben. Sorry... het was ook zo grappig... succes iig.quote:Op donderdag 1 juli 2010 22:51 schreef Duderella het volgende:
Goed, fasten your seat belts. Hier komt weer een domme vraag.
Zo'n koelkastje (heb je 'm weer) die in de auto kan worden ingeplugd hè? Daar zit dus zo'n sigarettenaanstekerplug aan.
Maar stel nu, ik sta op de camping en daar is stroom. Is er dan iets waar je de sigarettenaanstekerplug van het koelkastje in kan steken, en het andere einde, van waar je dat insteekt, dan in het stopcontact kan?
Want die spil van ons geluk kan alleen andersom toch? Die heeft niet een sigarettenaanstekerplugontvangstdevice. Die kan alleen ín de sigarettenaansteker en dan kan er in de omvormer een stekker.
Lach niet jack4ya
quote:Op donderdag 1 juli 2010 23:05 schreef jack4ya het volgende:
[..]
En dat deed ik juist wel. En hard ook. Ik denk dat ze me aan de andere kant van de wijk gehoord hebben. Sorry... het was ook zo grappig... succes iig.
Je weet nooit wanneer die kennis van pas komt Bluezz!quote:
Heb je een voorbeeld van een type waar je aan zit te denken? Onze koelbox heeft namelijk beide, één kabel voor in de auto en een stroomkabel voor in een normaal stopcontact.quote:Op donderdag 1 juli 2010 22:51 schreef Duderella het volgende:
Goed, fasten your seat belts. Hier komt weer een domme vraag.
Zo'n koelkastje (heb je 'm weer) die in de auto kan worden ingeplugd hè? Daar zit dus zo'n sigarettenaanstekerplug aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |