quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:33 schreef Kyr het volgende:
[..]
Die was het oude, niet geüpdate. Hij had de nieuwe niet gekopieërd en geplakt.
ditquote:
Ja, het OP wordt continu geüpdate. Bijvoorbeeld welke letter deze keer bij welke hoort, bij welke cijfer we de volgende keer moeten beginnen etc. Anders blijft iedereen door de war raken.quote:
Bij deel Touwtrekken #56 - Waar het 4-3 gaat worden. ;( zie je dat ik het weer heb geüpdate, maar die is niet in deel 57 overgenomen.quote:
Dat idee had ik al, maar ik had nog geen tijd om de OP te lezen...quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:36 schreef Kyr het volgende:
[..]
Ja, het OP wordt continu geüpdate. Bijvoorbeeld welke letter deze keer bij welke hoort, bij welke cijfer we de volgende keer moeten beginnen etc. Anders blijft iedereen door de war raken.
Maar dan beginnen we dus wel met 550quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:37 schreef Kyr het volgende:
[..]
Bij deel Touwtrekken #56 - Waar het 4-3 gaat worden. ;( zie je dat ik het weer heb geüpdate, maar die is niet in deel 57 overgenomen.
Staat daar in de OPquote:Laatste getal was 500, dus als M-Z weer wint, beginnen we met 450. Als M-Z verliest, terug naar 550.
Dat-is-het-oudequote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:39 schreef iBenny het volgende:
[..]
Maar dan beginnen we dus wel met 550
[..]
Nee, want we hadden toen verloren en met 450 begonnen.
Staat daar in de OP
quote:Laatste getal was 500, dus als A-L weer wint, beginnen we met 550. Als A-L verliest, terug naar 450.
Dat dacht ik al te begrijpen. Anyway enjoy!!quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:46 schreef Kyr het volgende:
@ Diaan73
@ iBenny
Die heb ik net geüpdate ja. Nu beginnen we dus met 500. Als we verliezen, dan beginnen we pas met 450.
Ik snap er geen bal vanquote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:46 schreef Kyr het volgende:
@ Diaan73
@ iBenny
Die heb ik net geüpdate ja. Nu beginnen we dus met 500. Als we de volgende keer verliezen, dan beginnen we pas met 450.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |