Volgende week weer in Munchenquote:
Ga meteen ff mijn duitse collega mailenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 14:20 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Dat is mooi Klose voor onze Duitse vrienden
ik niet alles, wel veel.quote:
Incl. de vrouwen?quote:
Hier zijn al mijn bekende duitse collega's offlinequote:
Ja, zelfs Geisha's.quote:
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:36 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, zelfs Geisha's.
Alleen Sumo-worstelaars lust ik niet.
Jaquote:
In Wierden ook nietquote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:38 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
JaIk heb spontaan trek
En in Delft heb je geen sushi-tent
Wij wel 2quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:49 schreef LieLie het volgende:
[..]
Niet? Tss![]()
![]()
Hier al he-le-maal niet natuurlijk![]()
We hebben wel een chinees!
ff door naar Den Haagquote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:38 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
JaIk heb spontaan trek
En in Delft heb je geen sushi-tent
Wat veel! Wij hebben 2 snackbarren, een chinees en nog drie andere restaurants. Ook best veel voor zo'n klein durpkequote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:53 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Wij wel 2en 2 snackbarren, 2 visboeren, 1 showarma/pizzeriatent, 1 Italiaan, 2 redelijk chique zaken.. maar geen eetcafe of sushibar
Ja best veel idd. We hebben hier ook een overkill aan supermarkten: Appie, Jumbo, Aldi, Lidl, Coop.. alleen de oude spar is net gesloten. Oh en het zijn niet de kleinste modellen! Appie model 4 en de rest is vergelijkbaarquote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:56 schreef LieLie het volgende:
[..]
Wat veel! Wij hebben 2 snackbarren, een chinees en nog drie andere restaurants. Ook best veel voor zo'n klein durpkeMaar in de omliggende durpkes ook nog wel het één en ander.
We krijgen in de plaats hiernaast nu ook een restaurant van de eigenaar van de Havixhorst, ben ik ook benieuwd naar!
Nja, maar daar zit ook wel wat geld he..quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:59 schreef golfer het volgende:
Het kleine dorpje Bloemendaal heeft 2 chinezen, 2 eetcafés, 1 toko, 1 Italiaans restaurant, 1 Frans restaurant en maar liefst 3 Michelinsterrenrestaurants.
Je vergeet wel een snackbar hoor, we hebben er 3quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:58 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja best veel idd. We hebben hier ook een overkill aan supermarkten: Appie, Jumbo, Aldi, Lidl, Coop.. alleen de oude spar is net gesloten. Oh en het zijn niet de kleinste modellen! Appie model 4 en de rest is vergelijkbaar
Maar goed, we krijgen hier dan ook het hele buitengebied voor de boodschappen het dorp in he.. De gemeente is buiten het dorp nog erg groot..
In Rotterdam zitten er ook genoeg hoorquote:
Die snackbar werkt natuurlijk wel op sterrenniveau hequote:
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:07 schreef golfer het volgende:
Ik heb vanmiddag op de terugweg naar huis bij de toko in ons dorp even wat saté-ajam gescoord om vanavond te snoepen.
Heeft inderdaad wel een prijs gewonnen voor de lekkerste/beste patat van Noord-Holland en z'n broodjes zijn legendarisch. Die catert ie tegenwoordig ook voor de hele omgeving.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:07 schreef PdeHoog het volgende:
Die snackbar werkt natuurlijk wel op sterrenniveau he
Ik zou zo bij je komen etenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:07 schreef LieLie het volgende:
http://www.dehavixhorst.n(...)0compleet%202010.pdf
In het aangrenzende dorp Santpoort zit ook nog een sterrentent.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:07 schreef PdeHoog het volgende:
En we kunnen een keer een Cul-meets-Bloemendaals-Michelinsterren-restaurant-ronde doen
Jullie wonen in een paradijsquote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:10 schreef golfer het volgende:
[..]
In het aangrenzende dorp Santpoort zit ook nog een sterrentent.
4 Michelinsterrenrestaurants dus op een paar kilometer van elkaar vandaan hier.
Ik gooi de vis vaak bevroren in de bouillonquote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:12 schreef PdeHoog het volgende:
BTW, ik ben vergeten vis uit de vriezer te halen vanmorgenIemand ervaring met het bereiden van bevroren vis in visfond in de oven en gaat dat goed?
![]()
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:04 schreef TAV74 het volgende:
Trouwens Jeff Buckley DVD meegenomen net, een live registratie. Fantastisch!
Kan prima. Iets langer laten koken. En de garing goed in de gaten houden.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:12 schreef PdeHoog het volgende:
BTW, ik ben vergeten vis uit de vriezer te halen vanmorgenIemand ervaring met het bereiden van bevroren vis in visfond in de oven en gaat dat goed?
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |