K_man houd niet van nummertjes?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 03:57 schreef flipsen het volgende:
Met verwijzing naar het vorige deel (zonder #, foei k_man!) en uiteraard met plaatjes
Hier was het al eventjes een (tamelijk latente) wens.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 09:22 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik ga een weekje Kiev en omgeving toevoegen aan de lijst van te bezoeken plaatsen!
Tof, Tsjernobyl moet ik ook nog eens heen.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 00:12 schreef Individual het volgende:
Veel TRV mensen aan het reizen! Zo hoort het.
Groetjes uit Kiev. Tsjernobyl en Pripyat waren erg indrukwekkend. Je moet er redelijk snel bij zijn als je het nog wil zien, want in 2013 staat (zou moeten staan) er een nieuw onhulsel om reactor 4 en Pripyat kan over 5 jaar wel eens grotendeels zijn ingestort horen we van verschillende bronnen.
Nope.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 13:01 schreef k_man het volgende:
Jij werkt nu helemaal niet meer? Of af en toe een projectje of zo?
Ik ben nog helemaal nooit in die hoek geweest. 30 dagen is misschien een beetje kort voor "heel" Joegoslavië maar ik zie wel hoever ik kom. Het lijkt me trouwens wel makkelijk te doen met een kindje. Gewoon met de auto gaan, kun je genoeg spullen meenemen enzo. (zelf ga ik weer in m'n uppie + rugzak + tentje)quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:06 schreef Hik het volgende:
Nice, SeLang!
Wij hebben het er over gehad om volgend jaar (pfff![]()
) richting Joegoslavië te gaan. Afgezien van wat hele kleine delen van Kroatië ken ik nog helemaal niets daar. En het lijkt een mooie combi van nieuwe landen verkennen en de mogelijkheid dat met een klein kind te doen. We'll see...
Tsjernobyl is het dorpje van (vroeger) 5.000 mensen waarnaar de kerncentrale is genoemd, maar Prypyat is gebouwd voor de mensen van de kerncentrale en daar woonden 50.000 mensen en is veel dichterbij. Er werken trouwens nog steeds zo'n 5.000 mensen in het gebied.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 11:54 schreef SeLang het volgende:
[..]
Tof, Tsjernobyl moet ik ook nog eens heen.
Ik ben 13 jaar geleden al eens in Rusland geweest dus dat is geen probleem.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 18:27 schreef Individual het volgende:
Neem wel een Russian/Ukrain vertaalboekje mee, want er wordt bijna geen Engels gesproken en de menu's zijn in Cyrillisch.
Nou, ik België hebben ze op zich ook tv hoor.quote:Op zondag 20 juni 2010 12:04 schreef UIO_AMS het volgende:
Donderdag en vrijdag moet ik in Antwerpen zijn voor een seminar. Kennelijk mis ik een wedstrijd van de Nederlands elftal.
En daar is niks mis mee!quote:Op zondag 20 juni 2010 12:04 schreef UIO_AMS het volgende:
Donderdag en vrijdag moet ik in Antwerpen zijn voor een seminar. Kennelijk mis ik een wedstrijd van de Nederlands elftal.
Ik kan me maar weinig voorstellen, dat niet interessanter is dan voetbal.quote:Op maandag 21 juni 2010 08:34 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Sterker nog: ik kan me juist voorstellen dat je in Antwerpen voetbal wilt gaan kijken.
Het is al snel interessanter dan Belgie!
Als je de cyrillische tekens leert wordt het iig al een stuk makkelijker.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 18:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ben 13 jaar geleden al eens in Rusland geweest dus dat is geen probleem.
Wielrennen, Formule 1, Marathon, Veldrijden, Motorcross, Handbal, Korfbal, Curling, Bowlen, Kegelen, Softbal, Waterpolo, Hockey, Biljart, Schaken, Dammen, Tafeltennis, Golf, Badminton, Boogschieten, Gewichtheffen, Langlaufen, Schieten, Kanovaren, Boksen, Spel zonder grenzen, Lingo....quote:Op maandag 21 juni 2010 10:42 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ik kan me maar weinig voorstellen, dat niet interessanter is dan voetbal.
is geweldig.quote:
zijn niet minder interessant dan voetbal. Ook niet meer, dat wil ik gelijk toegeven.quote:Formule 1, Marathon, Veldrijden, Motorcross, Handbal, Korfbal, Curling, Bowlen, Kegelen, Softbal, Waterpolo, Hockey, Biljart, Schaken, Dammen, Tafeltennis, Golf, Badminton, Boogschieten, Gewichtheffen, Langlaufen, Schieten, Kanovaren, Boksen, Spel zonder grenzen,
quote:Lingo....
Ik denk dat ik wielrennen echt de allerstomste sport om naar te kijken vind.quote:
Daar verschillen we dan van mening over. Wielrennen heeft me tot vele reisjes geïnspireerd. Dat kan ik van vrijwel geen enkele andere sport zeggen. M'n bezoeken aan de British Open Squash buiten beschouwing latend. Maar squash is ook nooit te zien op de televisie.quote:Op maandag 21 juni 2010 13:32 schreef Hik het volgende:
Ik denk dat ik wielrennen echt de allerstomste sport om naar te kijken vind.
Ok, en curling.
of je gek bent geworden kan ik geen uitspraak over doen, maar wat betreft de Argentijnse/Braziliaanse kant heb je helemaal gelijkquote:Op maandag 21 juni 2010 14:41 schreef flipsen het volgende:
Zit nog even naar die foto´s van Iguazú te kijken, maar heb je de comments niet precies verkeerd om? Argentijnse en Braziliaanse zijde? Of ben ik opeens gek geworden
vroegaahhhh gewoon handmatig stitchen in photoshop. De meeste automatische stitchprogrammas waren niet goed genoeg. Sinds Photoshop CS4 gooi ik ze gewoon door de photomerge, deze stitched ze heel netjes aan elkaar. Meestal werk ik ze nog licht bij met een clone of een dodge/burn tooltje.quote:Op maandag 21 juni 2010 15:36 schreef Blik het volgende:
Wow ETA, wat vet
Hoe maak je ze?
btw: ik heb ook nog een mooie van Halong Bay, Vietnam (maar het kan zijn dat ik die van jou heb gekregen)
toernooi duurt max 4 dagen, en ik krijg 6 nachten hotel. Dus sowieso 2 dagen vrij. Al heb ik geen illusies dat ik het volhoudt tot dag 4. Heb gewoon nauwelijks ervaring met live poker spelen, en dan meteen optimaal meedraaien in zo'n groot toernooi zal moeilijk worden. Ach, het resultaat is voor mij eigenlijk niet heel belangrijk, het lijkt me gewoon een toffe ervaring en een prachtig kroegverhaal voor later.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 00:36 schreef Fogel het volgende:
Tof![]()
Heb je tijd om in de stad rond te kijken of zit je de hele dag met je zonnebril op binnen?
Erg tof hotel, inderdaad. Ik heb er voor een Norman Foster kamer gekozen. Zie m'n Flickr.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 01:18 schreef ETA het volgende:
vet hotel overigens: http://www.hoteles-silken.com/hotel-puerta-america-madrid/en/
elke verdieping heeft een andere designer gehad. Beetje over the top voor mijn smaak, maar wel eens leuk
Zo, na twee weken vakantie en een weekje lurken (quote:Op maandag 21 juni 2010 13:50 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Daar verschillen we dan van mening over. Wielrennen heeft me tot vele reisjes geïnspireerd. Dat kan ik van vrijwel geen enkele andere sport zeggen. M'n bezoeken aan de British Open Squash buiten beschouwing latend. Maar squash is ook nooit te zien op de televisie.
Curling en darts zijn wel ontzettend stom om naar te kijken, maar vergis je ook niet in de gemotoriseerde sporten waarbij ze over een circuit een aantal rondjes rijden.
m'n wat?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 08:14 schreef k_man het volgende:
[..]
Erg tof hotel, inderdaad. Ik heb er voor een Norman Foster kamer gekozen. Zie m'n Flickr.
demnit, wel Singapore, maar niet kunnen zwemmenquote:Op donderdag 24 juni 2010 22:46 schreef Fogel het volgende:
Nog iemand die binnenkort naar Singapore gaat? Er is een nieuw hotel -Marina Bay Sands- met een bijzonder zwembad geopend:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lijkt me erg tof om daar te gaan zwemmen
Snel nog even leren danquote:Op donderdag 24 juni 2010 23:28 schreef invalidusername het volgende:
[..]
demnit, wel Singapore, maar niet kunnen zwemmen
Ik was afgelopen weekend naar WTCC in Zolderquote:Op dinsdag 22 juni 2010 08:50 schreef Lemans24 het volgende:
Je weet dat de 24 uur van Le Mans ook een gemotoriseerde sport is waar bij ze een aantal rondjes rijden over een circuit? En dat is live geweldig om te zien. Formule 1 is saaaai tegenwoordig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |