Weetje, bij de WK wedstrijden manipuleren ze de audio ook...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 01:33 schreef mediacurator het volgende:
Net binnen: 9/11 video's uitgezonden via msm waarvan de audio is verandert en lijkt te zijn gemanipuleerd
9/11 Fake: Audio Fakery pt.1/2 - Tina Cart
quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:35 schreef UncleScorp het volgende:
Faulkner werd begin vorige week opgepakt in Pakistan nabij de Afghaanse grens. Hij was in het bezit van commando-uitrusting en een zwaard en was in z'n eentje vertrokken om Bin Laden te doden, die zich naar zijn informatie in de regio ophield.
Sterker: impossible (hun woorden)quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:15 schreef ATuin-hek het volgende:
Haalbaar, of veilig haalbaar? Daar zit nog een flink verschil tussen...
En misschien moet jij wat logica gebruiken en meer kennis opdoenquote:Op donderdag 24 juni 2010 16:24 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Sterker: impossible (hun woorden)
Gewoon goed lezen en filmpje kijken. Dan stel je onnodige vragen zoals deze niet. Blijkbaar ben je te vooringenomen met je mening dat je de moeite niet eens neemt.
Ik hoef geen logica te gebruiken als de engineers van Boeing het zelf zeggen. Kun je wel lacherig neerkijken met zon smilie maar je slaat de plank flink mis.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:32 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En misschien moet jij wat logica gebruiken en meer kennis opdoenDenk je nou echt dat er geen marge zit in de max snelheid die een vliegtuig fabrikant in de handleiding van hun vliegtuig zet?
Over logica gebruiken gesproken...quote:Verder zijn er genoeg incidenten te vinden van vliegtuigen die door problemen opeens een stevige duikvlucht maakten waar ze ruim over deze snelheid heen gingen. Van die dingen die bij Air Crash INvestigation langskomen zegmaar, waar je dan zelf weer meer info over kan vinden aan de hand van de aflevering.
Dat filmpje kijken heeft weinig zin, je ziet alleen wat bij elkaar geraapte filmbeelden, oa van spidermanquote:Op donderdag 24 juni 2010 16:24 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Sterker: impossible (hun woorden)
Gewoon goed lezen en filmpje kijken. Dan stel je onnodige vragen zoals deze niet. Blijkbaar ben je te vooringenomen met je mening dat je de moeite niet eens neemt.
Je oordeelt dus enkel op die stilstaande frame en verder weet je niets. Maar wel een bekkie opzetten.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:42 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Dat filmpje kijken heeft weinig zin, je ziet alleen wat bij elkaar geraapte filmbeelden, oa van spiderman, waar wat namen overheen getoond worden, en wat stemmen die dan blijkbaar horen bij de namen in kwestie?
quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:38 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Ik hoef geen logica te gebruiken als de engineers van Boeing het zelf zeggen. Kun je wel lacherig neerkijken met zon smilie maar je slaat de plank flink mis.
Er wordt duidelijk gezegt dat het ONMOGELIJK is. Niet ergens een beetje mogelijk, maar ONMOGELIJK. Zelfs niet met een kleine duik vooraf.
Als je die kennis wilt tegenspreken moet je Boeing opbellen en daar de bink uithangen.
[..]
Over logica gebruiken gesproken...
1. Dit vliegtuig maakt geen duikvlucht (1 engineer stelt dat er dan vanaf 16.000 voet een constante duikvlucht moet zijn van 45 graden om zover te komen)
2. Door de "drag" (luchtmoleculen intensiteit) op die hoogte met die snelheid, valt de motor uit elkaar en is het vliegtuig onbestuurbaar. Ook dit is bevestigd door die engineer.
Hoe dom voel je je nu met je laatdunkende houding?
Zie video...quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:18 schreef arie_bc het volgende:
Kom maar eens met een officiele verklaring van Boeing dat zegt dat het niet kan.
Dus wat de experts die ik gesproken heb en wat op Wikipedia staat hebben het fout?quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:18 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Zie video...
Wat mankeert die officiële theorie aanhangers toch?
Niet alleen Wikipedia, ook ailiners.net (767-200):quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:23 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Dus wat de experts die ik gesproken heb en wat op Wikipedia staat hebben het fout?
http://www.airliners.net/aircraft-data/stats.main?id=103quote:Max cruising speed 914km/h (493kt), economical cruising speed 854km/h (461kt
http://www.topspeed.com/a(...)767-300-ar87170.htmlquote:Cruise speed 852 km/h
Max. speed 898 km/h
Van de 757 is de top speed zelfs nogboven de 600 mph.quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Niet alleen Wikipedia, ook ailiners.net (767-200):
[..]
http://www.airliners.net/aircraft-data/stats.main?id=103
Of Topspeed (767-300)
[..]
http://www.topspeed.com/a(...)767-300-ar87170.html
Maar dat is natuurlijk allemaal disinfo die al járen voor 9/11 naar buiten is gebracht om roet in de ogen te strooien.
En over de 767 zegt Boeing dit:quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:32 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Van de 757 is de top speed zelfs nogboven de 600 mph.
http://www.boeing.com/history/boeing/757.html
http://www.boeing.com/history/boeing/767.htmlquote:Cruising speed: 550 mph
Die gasten gebruikten die toestellen als semi-geleide projectielen, en zullen dus dwars door alle veiligheidsmaatregelen heen zijn gegaan. In de 2e wereldoorlog zijn er bommenwerpers totaal uit elkaar gevallen omdat ze in een ongecontroleerde duikvlucht kwamen, en per ongeluk de mach-1 passeerden. Die dingen waren gebouwd om ~ 360 mph te vliegen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:43 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Je oordeelt dus enkel op die stilstaande frame en verder weet je niets. Maar wel een bekkie opzetten.
Als je gekeken had zag je dat er interviews waren met engineers.
Sta je dan... lullig.
En dan nog denken het beter te weten dan engineers... mijn god wat een afgang.
Ja, snap je nou waar het complottheorie op gebaseerd is? Op meningen, niet op feiten.quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:18 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Zie video...
Wat mankeert die officiële theorie aanhangers toch?
Ja, want een officiele verklaring van Boeing zegt natuurlijk niet zoveel als een statement van Wikipedia, de site waar iedereen zonder vragen zijn eigen bullshit op kan zetten.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:18 schreef arie_bc het volgende:
Kom maar eens met een officiele verklaring van Boeing dat zegt dat het niet kan.
Ik heb meerdere piloten en ingenieurs gesproken die Lucht & Ruimtevaart hebben gestudeerd en allen beweerde dat het gewoon kan.
Daarnaast is het meer dan logisch dat ze in een duik bv sowieso al een hogere snelheid kunnen halen dan als ze continu horizontaal vliegen.
Op Wikpedia staat trouwens dat een Boeing 767 is geoptimaliseerd om te vliegen op 0.8 mach, wat 530 mph is. En dat is dus de snelheid waar ze normaal op vliegen. Ik snap dan ook niet hoe jij op 400 komt. http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_767
De maximale cruise speed is 568 mph volgens hetzelfde artikel. Maar dat is dus cruise speed, waarbij je gewoon horizontaal vliegt. Met een duik kan je veel hogere snelheden halen.
WTF?quote:Op donderdag 24 juni 2010 21:50 schreef aapinator het volgende:
[..]
Ja, want een officiele verklaring van Boeing zegt natuurlijk niet zoveel als een statement van Wikipedia, de site waar iedereen zonder vragen zijn eigen bullshit op kan zetten.
De mate waarin jij gewoon de overheid gelooft is bedroevend.
quote:Op donderdag 24 juni 2010 21:50 schreef aapinator het volgende:
[..]
Ja, want een officiele verklaring van Boeing zegt natuurlijk niet zoveel als een statement van Wikipedia, de site waar iedereen zonder vragen zijn eigen bullshit op kan zetten.
De mate waarin jij gewoon de overheid gelooft is bedroevend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |