Suarez owns j00!!!!quote:Op donderdag 17 juni 2010 08:26 schreef Xanne het volgende:
[..]
Precies, en dat die geniepige konijnenkop dan nooit meer kan voetballen, dat zou fijn zijn.
Suarez
Hij werd wel geraakt, maar viel ook wel met een beetje overdreven misbaar. Maar goed, wij kennen hem uit de NL competitie. Ik vraag me af of hij in Nederland ook een penalty had gekregen, te meer omdat de bal al vrij ver (zelfs bijna buiten zijn bereik) weg was.quote:Op donderdag 17 juni 2010 08:53 schreef StijnDa het volgende:
Ik vond het ook geen penalty eigenlijk.
De keeper had 0% de intentie om Suarez neer te halen, hij bereidde zich gewoon voor op het schot.
Vervolgens wordt Suarez ligt geraakt, echt maar een kléin tikje, en hij stort neer.
Je kan wel zeggen, hij raakte hem toch, dan is het toch een overtreding, maar hij had mákkelijk door kunnen lopen. Hij was gewoon rechtop gebleven en had die bal erin kunnen tikken als een echte spits.
Dat gebeurde er helemaal niet. Als ik zo tegen een keeper aan loop dan raak ik echt niet uit balans. En dan dat overdreven naar de grond gaanquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:28 schreef Scorpie het volgende:
De vraag is dan ook niet of hij door had moeten lopen of niet. De vraag die je als scheidsrechter moet stellen is of Suarez in dit geval teveel hinder ondervond van de overtreding van de keeper om de doelpoging te verijdelen. En dat gebeurde er, en daar staat dus ook gewoon rood + penalty op. Zelfde met een handsbal of enige andere manier om het scoren te verijdelen in kansrijke positie met een overtreding.
Totdat een of andere kakkerlak dat bij Ajax doet, dan sta je te juichen voor 12. Als een Zuid-Afrikaan dit deed precies het zelfde, alleen maar gezeik omdat Suarez, gewoon goed van die jongen, het maximale bereiken zo. Tegen 10 man is toch makkelijker je 2-0 houden dan tegen 11, waarom zou je dan niet vallen? Alsof die aapjes een kans makenquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Dat gebeurde er helemaal niet. Als ik zo tegen een keeper aan loop dan raak ik echt niet uit balans. En dan dat overdreven naar de grond gaan
Wel 2 heel tegenstrijdige zinnenquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:40 schreef mikieu het volgende:
[..]
Tegen 10 man is toch makkelijker je 2-0 houden dan tegen 11, waarom zou je dan niet vallen? Alsof die aapjes een kans maken
Dat was inderdaad een opvallend moment. Meestal zie je spelers van winnende teams huilen en schelden, maar Suarez juichtequote:Op woensdag 16 juni 2010 22:09 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Kijk die smerige Suarez ook nog eens juichen.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 09:44 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een opvallend moment. Meestal zie je spelers van winnende teams huilen en schelden, maar Suarez juichte! Dat zie je niet vaak zeg.
Hier hoort echt een "Ja, en dat is vrij logisch" bij.quote:Op donderdag 17 juni 2010 09:54 schreef HeatWave het volgende:
Alles waar je mee wegkomt is geoorloofd op het veld.
Nee de Jong is ook niet slim bezig die zal wel zaterdag een rode kaart krijgen, nou geweldig hoorquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:54 schreef HeatWave het volgende:
Ach, Suarez probeert zo altijd te winnen, wij hebben de Jong die elke wedstrijd probeert te winnen door met 2 benen op de enkels van de tegenstander in te rammen. Wat is nou sportiever?
Alles waar je mee wegkomt is geoorloofd op het veld.
Ja want hij krijgt zo vaak rood.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:01 schreef Paul het volgende:
[..]
Nee de Jong is ook niet slim bezig die zal wel zaterdag een rode kaart krijgen, nou geweldig hoor
Ergens hoop ik daarop. Die kerel is een schande voor het Nederlandse voetbal met zijn oerdomme overtredingen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:01 schreef Paul het volgende:
[..]
Nee de Jong is ook niet slim bezig die zal wel zaterdag een rode kaart krijgen, nou geweldig hoor
quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:06 schreef Symer het volgende:
[..]
Ergens hoop ik daarop. Die kerel is een schande voor het Nederlandse voetbal met zijn oerdomme overtredingen.
Hoe sneller die gast van het veld gaat hoe beter
Ik denk dat je Tomasson nog even terug moet zien, die deed precies hetzelfde rememberquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Dat gebeurde er helemaal niet. Als ik zo tegen een keeper aan loop dan raak ik echt niet uit balans. En dan dat overdreven naar de grond gaan
Het lijkt inderdaad vrij veel op dat gezeik op Suarez, iets waar ik altijd hartelijk om kan lachen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:13 schreef Komakie het volgende:
Dat gezeur over De Jong elke keer, omdat hij een paar keer een domme overtreding gemaakt heeft.
Waar hij tot nu toe nog nooit rood voor heeft gekregen. En maar roepen dat hij de volgende keer rood krijgt. Hoe vaak ik dat al niet gehoord heb
Heb je de arrogantie gezien in het interview van gisteren?quote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik denk dat je Tomasson nog even terug moet zien, die deed precies hetzelfde remember
Suarez belichaamt alles wat er mis is met voetbal. Als voetbalhaters zijn soort acties aanhalen om uit te leggen waarom ze een hekel aan die sport hebben heb ik geen tegenargumenten, want ze hebben dan gewoon gelijk.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het lijkt inderdaad vrij veel op dat gezeik op Suarez, iets waar ik altijd hartelijk om kan lachen.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:23 schreef Symer het volgende:
[..]
Suarez belichaamt alles wat er mis is met voetbal. Als voetbalhaters zijn soort acties aanhalen om uit te leggen waarom ze een hekel aan die sport hebben heb ik geen tegenargumenten, want ze hebben dan gewoon gelijk.
Nog een reden om de vierde official naar een monitor te laten kijken. Verhoog de pakkans van dat soort gedrag en het is snel afgelopen.quote:
Zo'n jongen heeft dit soort gedrag idd totaal niet nodig zou je denken.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je bedoelt een onstuibare wil om te winnen en het vermogen om 30+ goals te maken in 1 seizoen? Ja, daar gaat voetbal niet om nee.
Ja, en terecht. Zijn spel heeft hem gebracht tot de nummer vijf van Engeland, de nummer 1 competitie van de wereld. Er is geen reden voor hem om zijn spel te veranderen, zo iemand moet je er gewoon bij hebben. Zonder Gattuso was Italie vier jaar geleden ook geen wereldkampioen geworden.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:17 schreef Symer het volgende:
[..]
Heb je de arrogantie gezien in het interview van gisteren?
Hij verdedigt zijn potentiële been-brekende acties met zinnen als "Zo speel ik nu eenmaal", en "als iemand het daar niet mee eens heb ik daar geen boodschap aan, volgende keer doe ik het gewoon weer".
Ja, of de mensen die dat roepen zijn zo dom als het achtereind van een varken en snappen het verschil tussen Zuid-Amerikaans en Europees voetbal niet, en zouden er goed aan doen hun debiele wereldkijk op voetbal eens bij te stellen, en totdat ze dat gedaan hebben gewoon hun bakkes dicht te houden omdat het ontstuitbaar belachelijk is wat ze uit hun virtuele nek proberen te braken.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:23 schreef Symer het volgende:
[..]
Suarez belichaamt alles wat er mis is met voetbal. Als voetbalhaters zijn soort acties aanhalen om uit te leggen waarom ze een hekel aan die sport hebben heb ik geen tegenargumenten, want ze hebben dan gewoon gelijk.
Hockey met een balquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:36 schreef Afhaalchinees het volgende:
en daarbij: expres tegen een been oplopen is gewoon slim, voetbal is oorlog en zodra je gehinderd wordt mag je van mij gaan liggen, zelfde als met hockey, de bal tegen de tegenstander zijn voet aan spelen is ook een strafcorner.
Schwalbe is een Duits woordquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, of de mensen die dat roepen zijn zo dom als het achtereind van een varken en snappen het verschil tussen Zuid-Amerikaans en Europees voetbal niet, en zouden er goed aan doen hun debiele wereldkijk op voetbal eens bij te stellen, en totdat ze dat gedaan hebben gewoon hun bakkes dicht te houden omdat het ontstuitbaar belachelijk is wat ze uit hun virtuele nek proberen te braken.
Helemaal mee eens, mag hopen dat die lelijke KONIJNENKOP Suarez binnenkort eens zijn benen breekt. Dat zou lachen zijn, dan hoeft hij eindelijk eens een keertje niet te faken dat het zo allemachtig veel pijn doet allemaal.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:23 schreef Symer het volgende:
[..]
Suarez belichaamt alles wat er mis is met voetbal. Als voetbalhaters zijn soort acties aanhalen om uit te leggen waarom ze een hekel aan die sport hebben heb ik geen tegenargumenten, want ze hebben dan gewoon gelijk.
Wat heeft Tomasson in godsnaam met de wedstrijd en ZAF - URG en de schwalbe van Suarez te maken?quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik denk dat je Tomasson nog even terug moet zien, die deed precies hetzelfde remember
quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:19 schreef Xanne het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, mag hopen dat die lelijke KONIJNENKOP Suarez binnenkort eens zijn benen breekt. Dat zou lachen zijn, dan hoeft hij eindelijk eens een keertje niet te faken dat het zo allemachtig veel pijn doet allemaal.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:52 schreef Tomatenboer het volgende:
Belachelijk hoeveel mensen de acties van Suarez goedpraten alleen omdat ze voor de club zijn waar Suarez voor uit komt.![]()
Je kunt toch niet ontkennen dat hij zich vaak theatraal laat vallen of zich overdreven aanstelt.
Wat betreft die penalty vind ik dat de scheidsrechter hem kon geven, al vind ik de overtreding zwaar bestraft met rood, maar Suarez werd inderdaad geraakt, zij het licht, en als Suarez had gewild dan had hij door kunnen spelen en alsnog de bal in het net kunnen rammen, want ik geloof niet dat hij echt uit evenwicht was gebracht door dat tikje, om over de manier waarop hij zich ter aarde stort, maar te zwijgen.![]()
Dat hij er dus voor kiest om zich te laten vallen ipv voor het doelpunt te gaan zegt veel over zijn mentaliteit wat mij betreft.
Overigens vind ik ook dat Suarez allang geel had moeten hebben voor de eerdere schwalbes die hij heeft gemaakt in de wedstrijd tegen Zuid-Afrika.
Tada.quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, of de mensen die dat roepen zijn zo dom als het achtereind van een varken en snappen het verschil tussen Zuid-Amerikaans en Europees voetbal niet, en zouden er goed aan doen hun debiele wereldkijk op voetbal eens bij te stellen, en totdat ze dat gedaan hebben gewoon hun bakkes dicht te houden omdat het ontstuitbaar belachelijk is wat ze uit hun virtuele nek proberen te braken.
So what? Dan kan het misschien wel bij de Zuid-Amerikaanse cultuur / mentaliteit behoren (al heb ik geen enkele medespeler van Suarez zich zo zien gedragen maar dat terzijde), maar dan kan ik het nog wel onsportief vinden en hoef ik het toch niet meteen goed te keuren cq begrip voor op te brengen?quote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 10:23 schreef Symer het volgende:
[..]
Suarez belichaamt alles wat er mis is met voetbal. Als voetbalhaters zijn soort acties aanhalen om uit te leggen waarom ze een hekel aan die sport hebben heb ik geen tegenargumenten, want ze hebben dan gewoon gelijk.
Keeper pakte mijn beenquote:Luis Suarez vindt dat hij gisteravond tegen Zuid-Afrika een terechte strafschop heeft gekregen. "Ik denk dat de eerste overtreding op mij nóg meer een strafschop was."
"Maar de tweede tackle was er ook zeker één. De keeper pakte mijn linkerbeen, daardoor viel ik. Eigenlijk had ik er twee moeten hebben", verklaart de Uruguayaan tegen NUsport.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:52 schreef Tomatenboer het volgende:
Belachelijk hoeveel mensen de acties van Suarez goedpraten alleen omdat ze voor de club zijn waar Suarez voor uit komt.![]()
Inkoppertje hé. Maar ik vind zo'n actie van Tomasson die hierboven is gepost ook verwerpelijk hoor.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:03 schreef marco-ouwe het volgende:
[..]
Belachelijk hoeveel mensen hem afzeiken, omdat ze tegen de club zijn waar hij voor uitkomt
Ach, ik snap gewoon niet waarom mensen zich er zo druk om kunnen maken...quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inkoppertje hé. Maar ik vind zo'n actie van Tomasson die hierboven is gepost ook verwerpelijk hoor.
Maar als je zulke acties objectief probeert te bekijken dan is dat toch gewoon niet goed te praten? Toch gewoon laf en zielig gedrag?
Bovendien hebben we het hier niet over Ajax maar over Uruguay.
Mexico met Van der Sarquote:Op donderdag 17 juni 2010 12:15 schreef OmniRocket het volgende:
hopelijk gaat suarez nog wat beter voetballen zodat hij verkocht wordt deze zomer..
of nog beter... Nederland - Uruguay.... Suarez maakt weer een schwalbe.... Stekelenburg gaat demonstratief boven hem staan en is boos op hem. Suarez geeft Stekelenburg een kopstoot en wordt er met rood vanaf gestuurd
Omdat er door veel Feyenoorders hier wordt gezeken die even vergeten dat hun eigen spelers nog zieligere acties op de mat leggen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:20 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Wat heeft Tomasson in godsnaam met de wedstrijd en ZAF - URG en de schwalbe van Suarez te maken?
quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:19 schreef Komakie het volgende:
[..]
Omdat er door veel Feyenoorders hier wordt gezeken die even vergeten dat hun eigen spelers nog zieligere acties op de mat leggen.
Het is geen Schwalbe van Suarez. Hij wordt geraakt en klaar. Als je dat niet ziet ben je gewoon blind. Elke speler die op die manier geraakt zou worden, zou deze actie gemaakt hebben. Of dat nou een zuid-amerikaan, een europeaan of een japanner geweest zou zijn.
Was dat niet tegen Argentinië in 1998?quote:
Nog beter, volgende keer weet de keeper dat ie toch wel rood krijgt als ie dramaqueen Suarez raakt en schopt hem meteen helemaal kreupel zodat Suarez eens een keer echte pijn voelt in plaats van het te faken. Opgelostquote:Op donderdag 17 juni 2010 12:15 schreef OmniRocket het volgende:
hopelijk gaat suarez nog wat beter voetballen zodat hij verkocht wordt deze zomer..
of nog beter... Nederland - Uruguay.... Suarez maakt weer een schwalbe.... Stekelenburg gaat demonstratief boven hem staan en is boos op hem. Suarez geeft Stekelenburg een kopstoot en wordt er met rood vanaf gestuurd
Suarez werd inderdaad geraakt door de keeper. Dus ik snap dat de scheidsrechter de penalty kan geven want er was sprake van een (lichte) overtreding.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:19 schreef Komakie het volgende:
[..]
Omdat er door veel Feyenoorders hier wordt gezeken die even vergeten dat hun eigen spelers nog zieligere acties op de mat leggen.
Het is geen Schwalbe van Suarez. Hij wordt geraakt en klaar. Als je dat niet ziet ben je gewoon blind. Elke speler die op die manier geraakt zou worden, zou deze actie gemaakt hebben. Of dat nou een zuid-amerikaan, een europeaan of een japanner geweest zou zijn.
De penalty is gewoon terecht. Die rode kaart, daar is over te discussiëren.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:27 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Suarez werd inderdaad geraakt door de keeper. Dus ik snap dat de scheidsrechter de penalty kan geven want er was sprake van een (lichte) overtreding.
Maar ook als je geraakt wordt kan het een schwalbe zijn naar mijn mening, want Suarez werd niet dusdanig geraakt dat hij zo uit evenwicht was gebracht dat hij niet verder zou kunnen om die bal er alsnog in te rammen. Hij koos ervoor zich opzichtig en overdreven te laten vallen terwijl hij best verder had gekund, en dus vind ik de penalty en de rode kaart voor de keeper (te) zwaar bestraft.
Als iemand geraakt wordt kun jij toch niet beslissen of hij verder had gekund?quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:27 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Suarez werd inderdaad geraakt door de keeper. Dus ik snap dat de scheidsrechter de penalty kan geven want er was sprake van een (lichte) overtreding.
Maar ook als je geraakt wordt kan het een schwalbe zijn naar mijn mening, want Suarez werd niet dusdanig geraakt dat hij zo uit evenwicht was gebracht dat hij niet verder zou kunnen om die bal er alsnog in te rammen. Hij koos ervoor zich opzichtig en overdreven te laten vallen terwijl hij best verder had gekund, en dus vind ik de penalty en de rode kaart voor de keeper (te) zwaar bestraft.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:31 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Comment op FB van vriendin uit Zuid-Afrika:
"OMG Suarez could you have cried any more in that game? Wanted to buy you a happy meal"
ja, want ik heb het over veldhockey, idiootquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:37 schreef marco-ouwe het volgende:
[..]
Hockey met een bal,
Wel minder pijnlijk dan een puk iig*
Nog een edit; Denk ik![]()
Die Zuid-Afrikaanse aanhang waren anders ook lekkere crybabies. Was wel gelijk lekker stil, zonder die toeters.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:31 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Comment op FB van vriendin uit Zuid-Afrika:
"OMG Suarez could you have cried any more in that game? Wanted to buy you a happy meal"
Die vriendin snapt het.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:31 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Comment op FB van vriendin uit Zuid-Afrika:
"OMG Suarez could you have cried any more in that game? Wanted to buy you a happy meal"
En nog voor het eind signaal alweer naar huisquote:Op donderdag 17 juni 2010 12:47 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Die Zuid-Afrikaanse aanhang waren anders ook lekkere crybabies. Was wel gelijk lekker stil, zonder die toeters.
en 10 minuten voor het einde wegquote:Op donderdag 17 juni 2010 12:47 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Die Zuid-Afrikaanse aanhang waren anders ook lekkere crybabies. Was wel gelijk lekker stil, zonder die toeters.
Komt denk ik vooral omdat veel Ajacieden blijkbaar denken dat zeiken op Suarez een verkapte poging is om op Ajax te zeiken.quote:
Sneijder op 4quote:Op donderdag 17 juni 2010 13:46 schreef Elusive het volgende:
niet echt verrassend, maar suarez staat boven aan de lijst van grootste jankers van het WK
http://www.fantasycheatersleague.com/stats/
site houd alle schwables, shirtje trekken en andere lamme acties bij
Dat is niet de definitie van een overtreding.quote:Op donderdag 17 juni 2010 09:59 schreef Komakie het volgende:
Als je het objectief bekijkt is het gewoon een strafschop.
Hij gaat graag liggen, maar ondertussen is hij wel geraakt en op het moment de keeper jou wel raakt en de bal niet en je gaat ook nog eens liggen is het gewoon een penalty.
Wie zegt dat ik van de Suarez-fanclub ben. Ik zeg toch dat ik het objectief bekijk?quote:Op donderdag 17 juni 2010 14:48 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Dat is niet de definitie van een overtreding.
Als je een duel in de 16 hebt tussen 2 spelers dan raken die elkaar toch ook aan, toch is dat geen penalty.
Maar ik snap wel dat de Suarez-fanclub dit graag anders zou zien.
Of hij hem belet te scoren daar kun je over discussiëren. Naar mijn mening wordt hij zo licht aangeraakt dat hij echt niet uit evenwicht wordt gebracht, waardoor Suarez dus gewoon door had kunnen gaan om de goal af te maken, hij hoefde hem alleen nog maar in te tikken.quote:Op donderdag 17 juni 2010 14:59 schreef Komakie het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik van de Suarez-fanclub ben. Ik zeg toch dat ik het objectief bekijk?
Ok, laat ik het dan anders zeggen. Hij mist de bal, raakt de man en belet deze op onrechtmatige manier om te scoren. Zo tevreden?
Waarschijnlijk niet. Je hebt het vast tegen een Suarez haterquote:Op donderdag 17 juni 2010 14:59 schreef Komakie het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik van de Suarez-fanclub ben. Ik zeg toch dat ik het objectief bekijk?
Ok, laat ik het dan anders zeggen. Hij mist de bal, raakt de man en belet deze op onrechtmatige manier om te scoren. Zo tevreden?
Dit dusquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Of hij hem belet te scoren daar kun je over discussiëren. Naar mijn mening wordt hij zo licht aangeraakt dat hij echt niet uit evenwicht wordt gebracht, waardoor Suarez dus gewoon door had kunnen gaan om de goal af te maken, hij hoefde hem alleen nog maar in te tikken.
Erg jammer inderdaad, ze hadden die Zoef de Haas eens flink te grazen moeten nemen maar waarschijnlijk was die konijnenkop dan toch weer op tijd gevlucht, de lafaard.quote:Op donderdag 17 juni 2010 14:35 schreef Suterranen het volgende:
Valt me mee dat suarez nog niet gelynched is door een menigte kwade Zuid-Afrikers.
Make up your mind, frustie.quote:Op donderdag 17 juni 2010 16:36 schreef Xanne het volgende:
Erg jammer inderdaad, ze hadden die Zoef de Haas eens flink te grazen moeten nemen maar waarschijnlijk was die konijnenkop dan toch weer op tijd gevlucht, de lafaard.
Dan had Suarez in die wedstrijd 2 penalty's gekregen iddquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:25 schreef Symer het volgende:
[..]
Nog een reden om de vierde official naar een monitor te laten kijken. Verhoog de pakkans van dat soort gedrag en het is snel afgelopen.
Precies. Hij kiest als winnaar terecht voor de beste club.quote:
Dan lees je niet goed.quote:Op donderdag 17 juni 2010 18:26 schreef golfer het volgende:
Precies. Hij kiest als winnaar terecht voor de beste club.
Nee, dan hij had al snel op scherp gestaan en twee keer nagedacht voordat ie weer zo'n voorstelling gaf.quote:Op donderdag 17 juni 2010 18:02 schreef mikieu het volgende:
[..]
Dan had Suarez in die wedstrijd 2 penalty's gekregen idd
Punt is dat diezelfde niet-ajacieden ieder jaar als Suarez weer door 8 handen wordt beetgepakt in een Rotterdams strafschopgebied, of weer door 3 benen doormidden wordt gezaagd...dan hoor je ze niet dat Ajax dan wel een penalty verdiend heeft. Maar als Suarez nu eens gefloten wordt door een góede scheidsrechter staat gelijk het halve forum op zn achterste potenquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:59 schreef Komakie het volgende:
Heerlijk die reacties van niet-ajaxieden
Als je het objectief bekijkt is het gewoon een strafschop.
Hij gaat graag liggen, maar ondertussen is hij wel geraakt en op het moment de keeper jou wel raakt en de bal niet en je gaat ook nog eens liggen is het gewoon een penalty.
De keeper deed het absoluut onopzettelijk en dus is het extra lullig (en misschien wel wat onnodig) dat hij rood krijgt, maar volgens de officiele regels is het nu eenmaal zo.
Het overdreven vallen en vooral ook het zogenaamd pijn hebben wat veel van die spelers doen (niet specifiek Suarez, maar hij doet er wel aan mee) vind ik wel verschrikkelijk.
Voetballen en volwassen mannenquote:Op donderdag 17 juni 2010 19:26 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Nou..
ik herinner me een moment dat Boschker een harde overtreding maakte op Suarez in een wedstrijd tussen Ajax en Twente. Dat had een penalty moeten zijn, maar hij was in die periode constant aan het duikelen, dus kreeg hij die penalty enigszins begrijpelijk niet.
Ik vind het onterecht dat hij die penalty niet kreeg, maar als nu blijkt dat hij er niets van geleerd heeft en dat hij denkt dat dit de manier is om als een volwassen man een hele mooie sport te bedrijven, dan betreur ik dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |