Ja, wtf.quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:00 schreef mstr het volgende:
[..]
Ja.
Uiteindelijk gaan de rest op jou zeuren, omdat jij chagrijnig bent, doordat zij jou zo nodig chagrijnig moesten maken.
Ik ga er zo maar een nachtje over slapen en ik hoop dat zij morgen weer een beetje normaal kan doen.quote:
Maar je doet ook nog geen vervolgopleiding?quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:01 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik presteer gewoon niks. Dat is het probleem. Ik heb niks om trots op te zijn. Ik zit niet meer op school, dusja. Daar kan ik dus echt niet tegen
Ja, ik ben gewoon bang voor het antwoord maar als ik blijf wachten schiet het natuurlijk ook voor geen ene kut op.quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:01 schreef mstr het volgende:
[..]
[..]
Ach, je hebt niets te verliezen, dus je moet er gewoon voor gaan.
En dan sla je jezelf alleen maar harder voor je kop, omdat je niets geprobeerd hebt.quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:03 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ja, ik ben gewoon bang voor het antwoord maar als ik blijf wachten schiet het natuurlijk ook voor geen ene kut op.
September weer maar het duurt zo langquote:Op woensdag 16 juni 2010 00:03 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Maar je doet ook nog geen vervolgopleiding?
Daarom, en time is running out.quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:04 schreef mstr het volgende:
[..]
En dan sla je jezelf alleen maar harder voor je kop, omdat je niets geprobeerd hebt.
Tsja, je moet toch maar even volhouden. Ga je niet op vakantie?quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:04 schreef DeLuna het volgende:
[..]
September weer maar het duurt zo lang
Goed Topie?quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:18 schreef Zeroku het volgende:
Jij kan niet lezen, is't welquote:
Succes danquote:
Jij hebt niks beters te doen?quote:Op woensdag 16 juni 2010 00:18 schreef Zeroku het volgende:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |