Je zit vast in het verkeerde topic.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 14:47 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
1 april. goeie datum. toch niet van mijn belastinggeld hoop ik
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 14:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je zit vast in het verkeerde topic.
nee.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 14:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je zit vast in het verkeerde topic.
En het is geen terasi? Of wat is het probleem?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 12:52 schreef golfer het volgende:
Die Aziatisch kokende kok die alles bijna verkeerd uitspreekt.
Hij werkt met garnalenpasta en noemt dat consequent terassie.
Ja klopt, erg storend.quote:Op zondag 2 oktober 2011 22:59 schreef macferret het volgende:
Ligt het aan mijn decoder, of is het geluid 2x zo hard tijdens de promo's tussen de programma's door? zo irritant......
Bestaat er nog analoog?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 15:04 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Zal wel weer alleen digitaal zijn of zo? Pfffff, zeg dat dan.
quote:Vandaag zijn FremantleMedia Enterprises (FME) (onderdeel van FremantleMedia) en FOX International Channels een vijfjarige samenwerking aangegaan. Programma’s van Jamie Oliver vinden in Nederland een nieuw thuis op de digitale zender 24Kitchen, die afgelopen zaterdag is gelanceerd. 24Kitchen is een zender over eten – waar komt ons voedsel vandaan, hoe wordt het bereid en hoe kan eten onze levens beter, langer en rijker maken?
Het kanaal is een gezamenlijk initiatief van FOX Channels Benelux en Jan Dekker Holding. 24Kitchen is beschikbaar in meer dan drie miljoen Nederlandse huishoudens. Met deze overeenkomst brengt 24Kitchen een reeks programma’s van Jamie Oliver, inclusief de gloednieuwe serie Jamie’s Great Britain (6 x 1 uur). In deze serie ontdekt Jamie al het goede van Britse gerechten, terwijl hij rondreist in Engeland en zich verdiept in de tradities en culturen, die het Britse eten zo enerverend maken.
Als onderdeel van de samenwerking zijn ook andere foodprogramma’s voor 24Kitchen aangekocht door FOX International Channels, waaronder de titels FME’s Anthony Bourdain, Annabel Langbein, Donna Hay en Bill Grainger. De overeenkomst werd gesloten door Richard Tulk-Hart, FME’s VP Sales, Distributie (Benelux, Malta, Sub-Saharisch Afrika & Cyprus) en Home Entertainment (EMEA) en Moreyba Bidessie, Global Acquisitions, FOX International Channels.
Tulk-Hart: “Jamie Olivier is over de gehele wereld geliefd om zijn inspirerende benadering van koken en zijn enthousiasme voor kwalitatief eten. Hij heeft een enorme achterban in Nederland en 24Kitchen is de perfecte thuisbasis voor zijn programma’s, dat de kijker de kans biedt om zowel gloednieuwe series, als eerdere favorieten te zien.”
Moreyba Bidessie voegt daar aan toe: “We zijn erg verheugd dat 24Kitchen de nieuwe Nederlandse thuisbasis is van Jamie Oliver. Zijn gehele benadering van voedsel en zijn dynamische persoonlijkheid passen perfect bij 24Kitchen.”
Jan Dekker, Managing Director van 24Kitchen in Nederland, zegt: "Jamie Oliver is de perfecte aanvulling op onze lokaal geproduceerde programma's. Met Jamie aan boord, biedt 24Kitchen de beste internationale en lokale foodprogramma's aan de Nederlandse kijkers aan." Al sinds 2002 vertegenwoordigt FremantleMedia Enterprises wereldwijd de programma’s van Jamie Oliver, die aan meer dan 140 landen zijn verkocht en in meer dan dertig talen vertaald.
Ik vind het ook wel een sympathiek initiatief. Die Rudolf(ph?) presenteert met veel enthousiasme, is toegankelijk (eindelijk een aan kok die het niet heeft over de eigen identiteit van basilicum, en gewoon kookt in plaats van een soort van culinaire tovenarij pretendeert te bezigen). En die Italiaan is gewoon hilarisch...quote:Op woensdag 5 oktober 2011 12:01 schreef RobinOok het volgende:
Ik was gisteren bij iemand die wel digitale tv heeft en heb dus een paar afleveringen bekeken. Nou, helemaal niks mis mee hoor! Stelletje zeikerds hierboven.
Maar ben blij dat ik 't niet kan ontvangen, anders zat ik constant voor de tv.![]()
Heb alleen de Aziatische kok niet gezien. Is misschien ook maar beter ook.![]()
Ik hoop ook dat het wat wordt, ik kijk er met plezier naar. Echter gezien de grote hoeveelheid kook programma's nu al op onze tv (quote:Op woensdag 5 oktober 2011 13:18 schreef borisz het volgende:
Gesprek met de eigenaar op BNR --> http://www.bnr.nl/meernie(...)ar-eten-kijken-op-tv
Kort door de bocht. Ze willen 80% NLproduct hebben afgewisseld met wat buitenlandse dingen. Ze hebben zes tot acht uur nieuwe content per dag. En er staat al een hoop op de band dus dat moet voorlopig wel goed komen.
En qua herhalingen ze hebben het zo ingesteld na onderzoek dat iedere doelgroep kijkt op zijn tijden waardoor men daar niet zo'n last van heeft. Tenzij je natuurlijk 24u die zender aan hebt staan.
Ja het is wellicht een beetje kneuterig, maar ze krijgen wel een flinke kans. Ze zitten op kanaal 24 bij de grote kabelboeren en het zit in het digitale basispakket, dus ze hebben een groot bereik.
Vind het ook een leuke zender. Snap niet waarom iedereen het ook saai noemt. Koken is koken punt. Wat wil je er dan mee doen?quote:Op woensdag 5 oktober 2011 12:01 schreef RobinOok het volgende:
Ik was gisteren bij iemand die wel digitale tv heeft en heb dus een paar afleveringen bekeken. Nou, helemaal niks mis mee hoor! Stelletje zeikerds hierboven.
Maar ben blij dat ik 't niet kan ontvangen, anders zat ik constant voor de tv.![]()
Heb alleen de Aziatische kok niet gezien. Is misschien ook maar beter ook.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |