quote:Jackson fans will moonwalk in motion-sensing game
(AP) – 48 minutes ago
LOS ANGELES — Michael Jackson fans will be able to moonwalk next to the King of Pop in a new video game to be released this holiday season by Ubisoft Entertainment.
The as-yet-unnamed game will be among the first to use new motion-detecting camera systems to be available later this year for Microsoft's Xbox 360 and Sony's PlayStation 3. The announcement was made Monday at the E3 video game show in Los Angeles.
The game will also work with hand-held controllers on Nintendo's Wii and on the smaller Nintendo DS and PSP portable console from Sony.
The game's launch will roughly coincide with the planned sale of a new album containing unreleased Jackson recordings in November.
Ubisoft marketing vice president Tony Key says as part of the game, players will learn how to mimic the late Jackson's signature moves. Key says, "You are going to learn to moonwalk."
Copyright © 2010 The Associated Press. All rights reserved.
En nu even heel snel je mond spoelen met zeep...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:39 schreef luffyd het volgende:
hopenlijk brengen sony en nintendo morgen wat boeiends
Die blonde heeft mooie vormgevingquote:
Is geen AC3, maar een multiplayer AC2. Een beetje AC 2.5 dus. HIj wordt ook niet verkocht als AC3.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:42 schreef koei het volgende:
Ik vond Ubisoft dit jaar wel een stuk beter dan vorig jaar. Toen was het ook veel Catz, Petz en Laura's Passie-meuk en een hele lading grafieken en verkoopcijfers als ik het me goed herinner. Dit jaar waren enkel dat hartlagmeterspel, lasergamen en fitness vreemd maar op zich nog wel interessant om te zien.
Ik ben persoonlijk vooral benieuwd naar het succes van dat lasergamen. Ik denk dat dat gigantisch gaat floppen omdat het als gewoon speelgoed gezien wordt en niet als game, en voor speelgoed zal het net te duur zijn denk ik. Om te spelen heb ik het meeste interesse in die Michael Jackson dansgameEindelijk eens een dansspel met goede muziek!
Assassins creed 3 en Ghost Recon zagen er ook prima uit, maar zijn gewoon niet mijn soort spellen. Voorlopig ben ik echter heel erg teleurgesteld dat er geen Rainbow Six is aangekondigd
Klopt, check even wie die blonde is.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:46 schreef Dynd het volgende:
[..]
Is geen AC3, maar een multiplayer AC2. Een beetje AC 2.5 dus. HIj wordt ook niet verkocht als AC3.
Oh en voor alle rukkers, ik geloof dat dat allemaal officiële This is It dansers waren. Dus dat wordt namen checken.
Welterusten, ik ga ook maar eens slapen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:50 schreef Dynd het volgende:
Ik ga slapen,![]()
Pas goed op het topic.
Over 14> uur Nintendo.
Volgens mij was het stuk dat gespeeld werd toch echt singleplayer. Pas aan het eind meldde hij dat er ook een multiplayertoevoeging was. Ik heb verder totaal geen AC-nieuws gevolgd want ik moet nog steeds aan deel 1 gaan beginnen maar dat was hoe het in de pc werd gebracht. En dat ze het geen 3 noemen staat daar meestal los van. Op een gegeven moment stappen ze met een serie over op subnamen, meestal rond het 3e of 4e deel (zie Rainbow Six en Call of Duty). In de volksmond zal het echter gewoon AC3 worden, net als dat Call of Duty: Modern Warfare gewoon CoD4 is. Enkel uitstapjes naar handhelds zijn een uitzondering hierop.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:46 schreef Dynd het volgende:
[..]
Is geen AC3, maar een multiplayer AC2. Een beetje AC 2.5 dus. HIj wordt ook niet verkocht als AC3.
Oh en voor alle rukkers, ik geloof dat dat allemaal officiële This is It dansers waren. Dus dat wordt namen checken.
Koei, ze hebben zelf gezegd dat het geen volledig nieuw deel is, je speelt dan ook nog de assassin van AC2, het zal een soort grote uitbreiding worden met volledig nieuwe stad (Rome) en multiuplayer, maar geen nieuwe engine en/of moves ofzoquote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:55 schreef koei het volgende:
[..]
Volgens mij was het stuk dat gespeeld werd toch echt singleplayer. Pas aan het eind meldde hij dat er ook een multiplayertoevoeging was. Ik heb verder totaal geen AC-nieuws gevolgd want ik moet nog steeds aan deel 1 gaan beginnen maar dat was hoe het in de pc werd gebracht. En dat ze het geen 3 noemen staat daar meestal los van. Op een gegeven moment stappen ze met een serie over op subnamen, meestal rond het 3e of 4e deel (zie Rainbow Six en Call of Duty). In de volksmond zal het echter gewoon AC3 worden, net als dat Call of Duty: Modern Warfare gewoon CoD4 is. Enkel uitstapjes naar handhelds zijn een uitzondering hierop.
Egypte wordt dat toch (als ik die teaser van laatst goed begrepen heb)quote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:26 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Koei, ze hebben zelf gezegd dat het geen volledig nieuw deel is, je speelt dan ook nog de assassin van AC2, het zal een soort grote uitbreiding worden met volledig nieuwe stad (Rome) en multiuplayer, maar geen nieuwe engine en/of moves ofzoDaarom heet ie ook geen Assassin's Creed 3, want die is ook in ontwikkeling maar gaat over n andere assassin.
Niet hatenquote:
Hmm, die zag ik niet bij Ubi's kanaal zelf staan... Net als die MJ game.quote:
Was aangekondigd dat het een niet-game gerelateerd project was, dus ik denk niet dat het egypte wordt...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Egypte wordt dat toch (als ik die teaser van laatst goed begrepen heb)
Oh okay. Qua tijdlijn kan het ook niet echt natuurlijk. Misschien de Franse Revolutie?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:05 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Was aangekondigd dat het een niet-game gerelateerd project was, dus ik denk niet dat het egypte wordt...
klopt, de eerste +-15 uur van AC-Brotherhood is singleplayer.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 03:55 schreef koei het volgende:
[..]
Volgens mij was het stuk dat gespeeld werd toch echt singleplayer. Pas aan het eind meldde hij dat er ook een multiplayertoevoeging was. Ik heb verder totaal geen AC-nieuws gevolgd want ik moet nog steeds aan deel 1 gaan beginnen maar dat was hoe het in de pc werd gebracht. En dat ze het geen 3 noemen staat daar meestal los van. Op een gegeven moment stappen ze met een serie over op subnamen, meestal rond het 3e of 4e deel (zie Rainbow Six en Call of Duty). In de volksmond zal het echter gewoon AC3 worden, net als dat Call of Duty: Modern Warfare gewoon CoD4 is. Enkel uitstapjes naar handhelds zijn een uitzondering hierop.
Doe mij maar liever iets eerder in La France, ten tijde van Louis XIV, dat moet echt awesome zijnquote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Oh okay. Qua tijdlijn kan het ook niet echt natuurlijk. Misschien de Franse Revolutie?
quote:
Ik wilde ze net gaan posten. Geniaalquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze hadden beiden geen zin om op te dagen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:01 schreef SoldMayor het volgende:
Weet iemand waneer THQ en TakeTwo/2K Games komen of zijn die al geweest?
Wel 2K games was er sowieso voor Mafia 2quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:04 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Ze hadden beiden geen zin om op te dagen.
Alleen geen zin in eigen conferencequote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:04 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Ze hadden beiden geen zin om op te dagen.
Oh, dat is beter.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:07 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Alleen geen zin in eigen conference
Neuj, over 3 uur zit iedereen nog een half uur te wachten tot Nintendo zoals elk jaar weer te laat begint en het eerste anderhalf uur over cijfers gaat pratenquote:
Shie loks komplietlie rietartetquote:
Dit is het E3 topic, dus hier zal het meest gepost worden tijdens de conferentie. Het Wii topic, DS topic en 3DS topic als backup, puur voor de echte nieuwtjes.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:24 schreef Wii-Style het volgende:
Is dit het topic voor de Nintendo e3? Moet er geen apart topic?
Wie gaat er dan ook slapen als er nog een persconferentie aan komt!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:41 schreef Simsfan88 het volgende:
Ga eens niet zo snel man, ik heb deel 5 gemist
2 screenshots:quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:51 schreef koei het volgende:
[..]
Zijn er al gameplaybeelden van Michael Jackson?
Ben het gedeeltelijk met je eens. Ik had het liever als flinke DLC gezien, zoals bijvoorbeeld Episodes of Liberty City voor GTA.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:51 schreef koei het volgende:
[..]
En mijn excuses over mijn AC2.5 fout. Ik vind het nog steeds een erg onlogische stap, zeker als het een losstaand spel is maar goed...
Verschil is wel dat EoLC zich in dezelfde stad afspeelt terwijl hier juist een volledig nieuwe stad neergezet wordt. Scheelt enorm veel ruimte. En daarnaast ook echt nieuwe dingen geïmplementeerd als MP, zou denk ik redelijkerwijs niet kunnen als DLC, zijn te weinig raakvlakken met vorige game.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 16:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ben het gedeeltelijk met je eens. Ik had het liever als flinke DLC gezien, zoals bijvoorbeeld Episodes of Liberty City voor GTA.
Hmm. Wat ben je weer wijsquote:Op dinsdag 15 juni 2010 16:09 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Verschil is wel dat EoLC zich in dezelfde stad afspeelt terwijl hier juist een volledig nieuwe stad neergezet wordt. Scheelt enorm veel ruimte. En daarnaast ook echt nieuwe dingen geïmplementeerd als MP, zou denk ik redelijkerwijs niet kunnen als DLC, zijn te weinig raakvlakken met vorige game.
Het wentquote:
Ga maar uit van 60, wordt volwaardige game met volledige (vergelijkbaar met AC2) SP én nog eens MP erbijquote:Is er al iets bekend over de prijs van Brotherhood? Wordt die 60, of 40 bij release?
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:58 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
2 screenshots:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ah, daar kan je weinig uit afleidenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:58 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
2 screenshots:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jawel! Gewoon naar $300 en dan flink floppen! Het wordt tijd dat Nintendo zijn monopolie eens kwijt raakt en aan hun trouwe gamers gaat denken! Ik hoop op een virtual boy flop!quote:
Echte wiebelende borsten boven virtuele wiebelende borsten!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 16:53 schreef koei het volgende:
[..]
Ah, daar kan je weinig uit afleiden
Nouja, wachten op de trailer dan maar! Ik begrijp sowieso niet waarom ze zo'n game presenteren met een dansgroepje in plaats van met beelden uit het spel.
Nintendo is echt goed in het geheim houden van de onthullingen, ik denk dat Sony ook maar gewoon alles zelf bekend heeft gemaakt in de weken voor de E3 om leaks te voorkomenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 17:21 schreef Wii-Style het volgende:
Nog ongeveer een uur te gaan (18:00, maar zal wel vertraagd zijn zoals gewoonlijk). Muisstil. Geen leaks, niks.Nintendo ninja's
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 17:06 schreef koei het volgende:
[..]
Jawel! Gewoon naar $300 en dan flink floppen! Het wordt tijd dat Nintendo zijn monopolie eens kwijt raakt en aan hun trouwe gamers gaat denken! Ik hoop op een virtual boy flop!
Jij bent een bevooroordeelde Nintendo fanboy die alles pikt wat Nintendo doet!quote:
Ja, daarom heb ik ook een DSi uit Amerika geïmporteerd nadat ik al een DS en DS lite had!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 17:47 schreef koei het volgende:
[..]
Jij bent een bevooroordeelde Nintendo fanboy die alles pikt wat Nintendo doet!
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 17:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ja, daarom heb ik ook een DSi uit Amerika geïmporteerd nadat ik al een DS en DS lite had!
Oh wacht!
DAT WAS JIJ!
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee, dit heet 'kutmuziek'quote:
NIntendo 3DS, Zelda, Donkey Kong, hopelijk eerste beelden van Last Storyquote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:01 schreef gniffie het volgende:
wat verwachten we allemaal voor nieuws ?![]()
hele trits aan hartslagspelletjes ?
Held iddquote:
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:08 schreef Wii-Style het volgende:
Presentatie is nu al 123981509185 keer beter dan MS![]()
Uhm ik bedoel controls, niet presentatiequote:
Controller mag wel wat minder lag in zittenquote:
Sensorbalk doet NIETS nu. Het is puur de motioncontrols, niet de pointer.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:11 schreef gniffie het volgende:
volgens mij hebben ze de sensor balk niet goed gecalibreerd, veels te veel lucht ook in zijn rug?
Errh, nee. Dit werkt niet zonder knoppen en analoge sticks.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:11 schreef WitAchterLicht het volgende:
dit werkt zo veel beter op kinect!
wel als je de besturing aan zou passen en kinect op vingerbewegingen zou laten reagerenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:12 schreef kipknots het volgende:
[..]
Errh, nee. Dit werkt niet zonder knoppen en analoge sticks.
Ik Ik!quote:
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:23 schreef Roi het volgende:
Zelda al aangekondigd? Wanneer is het begonnen?
Was het goed? Ik lees van nietquote:
ja op de beurs zou het wel werken zei reggiequote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:27 schreef ach het volgende:
Wii PartyWerd die zelda demo trouwens niet gefucked door alle infrarood lampjes in het publiek? Hebben ze daar van te voren niet over nagedacht oid?
just dance heeft miljoenen copies verkochtquote:
Nee, Mario Party met Miisquote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:27 schreef Qunix het volgende:
damn..... "Wii Party".... soort Playstation Home voor de Wii, maar dan met games.
Dan kan het er nog wel gay uitzien.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:28 schreef gniffie het volgende:
[..]
just dance heeft miljoenen copies verkocht
Scheen dat die game een nieuwe look had gekregen die meer op de artwork leek. Ik ben benieuwd.quote:
Nopequote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:36 schreef Crimyclown het volgende:
Is er al iets van zelda voorbij gekomen?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:41 schreef Dynd het volgende:
Leuk,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:41 schreef Dynd het volgende:
Leuk,Fuck dat, mickey is te geil om niet te kopen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth.” ~Oscar Wilde
Niet te vroeg juichenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 18:41 schreef gniffie het volgende:
nintendo is back, fuck jeah
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |