Inderdaad.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:13 schreef miss_sly het volgende:
Oh Sserpente, je zeurt niet! En het is zo herkenbaar. Eigenlijk wil je overal perfect zijn, als moeder, partner, dochter, vriendin, werknemer, vrouw, alles.
Karin, een beetje water toevoegen? Of een beetje poedermelk aanmaken en dat toevoegen? Ik doe er ook wel eens een klein beetje melk bij, dan wordt t net even ietsje dunner en minder plakkerig. Ik gaf in het begin idd bijna glad gepureerd en langzamerhand steeds meer stukjes (logischquote:Op donderdag 10 juni 2010 14:21 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Och arm buurmeisje....maarja, zo'n verantwoordelijkheid kun je ook niet bij een kind neerleggen natuurlijk
iris weet echt wel wat ze wil he, krijg je het nog leuk mee als ze ooit gaat puberen!
over het avondeten:
hoe krijgen ze het bij jullie (voor degene die niet rapley't)
helemaal glad gepureerd of geprakt?
Lars krijgt het nu geprakt, maar dan eet hij veel minder als wanneer het gepureerd is. Hij is gewoon veel langer bezig met 1 hapje te verwerken. En nu merk ik dat hij net gewoon buikpijn had, en een poepluier dat wil je niet weten. Allemaal stukjes boontjes pcies zoals ze erin gegaan waren.
En als ik boontjes/aardappeltjes ga pureren wordt het heel plakkerig, wat kan ik daar aan doen?
Tis echt net lijm.
Ik vind het ook lastig, maar ik maak een schema om zijn slaapjes heen zeg maar, het is dus niet zo dat ik hem wakker maak wanneer het ''tijd'' is voor iets hoor.quote:Op donderdag 10 juni 2010 22:32 schreef Incantrix het volgende:
Poppejans, dat is een mooi schema zeg! Wolf heeft al best veel eet-momenten, ik heb nog een beetje moeite daar structuur in aan te brengen bij Stef. We doen nu eigenlijk één vaste voedings-moment per dag (rond zeven) en één papje (rond één), maar we willen eigenlijk zoiets als wat jij doet: een fruitmoment in de ochtend, dan een papje, 's-avonds een warm hapje.. Evt. nog ergens een rijstwafel of brood ertussendoor, maar zoiets dus in elk geval. Ik denk dat we daar deze vakantie meer mee gaan doen, ik vind dat wel wat
Oooh, nee, dat had ik ook niet gedacht hoorquote:Op donderdag 10 juni 2010 22:36 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik vind het ook lastig, maar ik maak een schema om zijn slaapjes heen zeg maar, het is dus niet zo dat ik hem wakker maak wanneer het ''tijd'' is voor iets hoor.
Maar hij slaapt sindskort wel een beetje met regelmaat, de slaapduur wisselt wel sterk. Het is niet zo'n slaper overdag
Oja jullie gaan al bijna lekker op vakantie, heeeeerlijk! vakantie lijkt mij ook wel een ideaal moment om dingetjes eens rustig te proberen
Groofsken vroeg om schema's (al vind ik dat ook altijd wel leuk hoe anderen het doen)quote:Op donderdag 10 juni 2010 22:45 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Lars lust dus echt echt echt geen diksap, hij vindt het echt smerig.
Maar.....hij lust wel thee kwam ik achter!!!
En nou hadden we bij het warm eten eindelijk wat om te varieren, lust meneer geen wortels meer. het is nu de derde keer op rij dat hij het weigert.... beetje jammer
ja wat een sufferd of niet dan, hij wil blijkbaar alleen maar boontjesquote:Op donderdag 10 juni 2010 22:48 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Groofsken vroeg om schema's (al vind ik dat ook altijd wel leuk hoe anderen het doen)
Wolf luste ook echt geen diksap, maar dus wel als ik het warm maak!Gewoon het koude wat hij niet lekker vindt, misschien heeft Lars dat ook wel, dat het koud en dus ''gek'' is?
Wat balen dat hij wortels niks meer aan vindt... hij mocht al zo weinig
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 06:44 schreef Beessie-Jen het volgende:
mornings
@Sorboo; Isabeau heeft het goede slapen nu helemaal door he??? wat goed!!nu zelf nog even daar weer aan 'wennen'.
hier hadden we vannacht weer eens ieder uur feest. emma slaapt nu thoughquote:Op vrijdag 11 juni 2010 07:57 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Nouuuuu niet helemaal hoor! Van woensdag op donderdag was het namelijk weer 'feest' Vier keer in één nachtJE
quote:Op donderdag 10 juni 2010 22:48 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Groofsken vroeg om schema's (al vind ik dat ook altijd wel leuk hoe anderen het doen)
Wolf luste ook echt geen diksap, maar dus wel als ik het warm maak!Gewoon het koude wat hij niet lekker vindt, misschien heeft Lars dat ook wel, dat het koud en dus ''gek'' is?
Wat balen dat hij wortels niks meer aan vindt... hij mocht al zo weinig
Dat ja, thee proberen?quote:
Whehe herkenbaarquote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:38 schreef Brighteyes het volgende:
EN as we speak zit hij heel vies te doen met de boterham en komt hij er vnml na het afsoppen kauwen er weer uit. Dan niet, straks een fles.
gewoon van alles proberenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:38 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Dat ja, thee proberen?
Andere smaak of ander merk diksap?
Verdund vruchtensap?
Of probeer de fruithap s middags te vervangen door een boterham en later op de middag die fruithap te geven, heeft ze misschien qua honger uiteindelijk minder behoefte aan een melkfles zodat er gaandeweg eentje komt te vervallen weer.
Leander zat ook nog redelijk lang op 4 flessen. En we zaten ongeveer op zelfde schema als jullie zitten. We hebben toen zo gedaan:quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:27 schreef innepin het volgende:
Ohja schema's. Dat van ons is nog altijd redelijk hopeloos.
8.30u fles
10.00 cracker of boterham
12.00 fles -> naar bed voor anderhalf uur ofzo
14.00 fruit
16.00 fles
18.00 avondeten
20.00 fles -> bed.
Oow ik dacht dat het een algemene vraag was hihiquote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:05 schreef Groofsken het volgende:
[..]
Ik vroeg het aan jou, om dat de jounes even oud is als de mijnes en we nu in de overgangsfase zitten enzo, en ik het allemaal even niet zo goed weet enzo.
![]()
Ja, dat vroeg ik me ook af...quote:Op vrijdag 11 juni 2010 19:01 schreef innepin het volgende:
Wat tof, Menicole, dat ie gebaren kan leren! Ik snap alleen niet zo goed wat je bedoeltBedoel je dat je 'm een paar gebaren hebt geleerd, of dat hij op 'les' ofzo gaat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |