Dat is wel een kekke vertaling iddquote:Op zondag 6 juni 2010 21:53 schreef FANN het volgende:
kiek es an...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_internetjargon
GMTA = twee zielen, één gedachte
FFSquote:Op zondag 6 juni 2010 21:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dat is wel een kekke vertaling idd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In Amerika leeft het net wat jij zegt, ze hebben ook een speciale naam voor die moeder betty, omdat zij maar op komt draven in elke talksjow, elk item grijpt zij aan om maar de waarheid boven tafel te krijgen, ook als zij er de dupe van wordt, want had eens een doc. gezien dat het geen makelijke tante was en ze op voet van oorlog met haar dochter leefde, ook dat natalie drugs enzo gebruikte werd eerst afgedaan als een fabeltje, later heeft die moeder gezegt is zo, ook haar verleden ( van moeder en dochter) werd flink uitgemeten in de media.quote:Op zondag 6 juni 2010 21:48 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Wel man, in Amerika leeft dat. Als 't al 5 jaar leeft krijg je een soort "ladies and gentleman, we've got him", en juist die Amerikanen leven van dat overdreven show element. Overwinning voor justitie, en wat voor een. Beeldvorming
for your informationquote:Op zondag 6 juni 2010 21:53 schreef FANN het volgende:
[..]
kiek es an...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_internetjargon
GMTA = twee zielen, één gedachte
Ik denk dat je de bekendheid van de zaak Natalee Holloway (ook voor Peru) in Amerika onderschat !quote:Op zondag 6 juni 2010 21:53 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja, na de (tweede) moord. Voor die tijd was hij daar net zo onbekend als was voor de (eerste) moord te Aruba. Iemand luis je er niet in voor een media-spektakel alleen.
Eén nul die één keer door de mazen van de wet geglipt is, maar vanwege zijn aard gedoemd was om daarmee in aanraking te blijven komen.
Goed zo !quote:Op zondag 6 juni 2010 22:00 schreef Toverheks het volgende:
[..]
for your informationdeze link staat dus nu onder mijn favorieten, dus als ik er eens een leuk engels ding ingooi weet je waar het vandaan komt.
Volgens hemquote:Op zondag 6 juni 2010 22:00 schreef PietjePuk007 het volgende:
http://www.nu.nl/nieuws/2(...)een-besluit-jsf.html
Toekomstige premiers hebben plots verstand van alles.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:01 schreef Teun_ZHV het volgende:
Je hoort mij niet zeggen dat hij dom is, integendeel, maar sinds wanneer heeft hij verstand van defensie?
Dan hadden ze hem erin geluisd (mits de actor in kwestie een persoon of groep afkomstig is/uit de V.S.) in een territorium waarover de V.S. directe zeggenschap had alsmede jurisdictie. Berechting, veroordeling en veroordeling, van de bijvoorbeeld tig malen belangrijkere "We got him" Sadam Hoessein, vond ook plaats in Irak zelf door Irakezen onder erbarmelijke omstandigheden.quote:Op zondag 6 juni 2010 21:48 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Wel man, in Amerika leeft dat. Als 't al 5 jaar leeft krijg je een soort "ladies and gentleman, we've got him", en juist die Amerikanen leven van dat overdreven show element. Overwinning voor justitie, en wat voor een. Beeldvorming
Nah, deurbel, deur open, paar armen om mijn nek en ik hoorde: "Ik heb je gemist"quote:
jah... en toen?quote:Op zondag 6 juni 2010 22:05 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nah, deurbel, deur open, paar armen om mijn nek en ik hoorde: "Ik heb je gemist"![]()
En ik bleef eindelijk eens een keer cool, dat voelde vet goed.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |