quote:Op zondag 6 juni 2010 23:26 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
En jij doet nu net of je alles weet. Zó doorzichtig.
Mja, zij geloven dus wel dat ie bestaat. Ik snap het ook niet, maar ik kan het wel begrijpen (al klinkt dat wel heel raar). Ik kan hun keuzes niet "voelen" maar begrijp wel waarom ze ze willen maken.quote:Op zondag 6 juni 2010 23:34 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik kan gewoon niet snappen dat mensen dat soort "belastende" keuzes willen maken. Weet even niet hoe ik het beter moet zeggen. Het is bewust je leven een stuk moeilijker maken, en voor wat? En almachtig iemand die niet bestaat?
proef dan de volgende keer eens savannah dry die is pas lekkerquote:Op zondag 6 juni 2010 18:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben allergisch voor die Brutale Meiden
Jillz is trouwens best lekker
waarom duurd het bij jou altijd weken voor ik andwoord krijg op msn?quote:Op zondag 6 juni 2010 23:45 schreef Stroekie het volgende:
[..]
proef dan de volgende keer eens savannah dry die is pas lekker
mail dan ook naar m'n xs4all account, heb je binnen 1 dag antwoordquote:Op zondag 6 juni 2010 23:53 schreef Xiance het volgende:
[..]
waarom duurd het bij jou altijd weken voor ik andwoord krijg op msn?![]()
ik bel je morgen welquote:Op maandag 7 juni 2010 00:02 schreef Stroekie het volgende:
[..]
mail dan ook naar m'n xs4all account, heb je binnen 1 dag antwoord
Goed wel. Beetje plakkerig van het weer.quote:
Hier heeft het bij de gratie Gods eens geregend.quote:Op maandag 7 juni 2010 00:51 schreef wonderer het volgende:
[..]
Goed wel. Beetje plakkerig van het weer.
Ja hier ook. Meteen tornado-waarschuwingen en heftig onweer en floodwarningsquote:Op maandag 7 juni 2010 00:53 schreef Keukenkast het volgende:
[..]
Hier heeft het bij de gratie Gods eens geregend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |