Verklaar je nader....quote:Op zondag 6 juni 2010 14:21 schreef Etcetera het volgende:
Waarom moet je geld betalen om op Marktplaats te kunnen adverteren
De regen is uitgebleven...quote:Op zondag 6 juni 2010 11:52 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ben Pelleboer niet, maar buienradar laat buien zien rond 13.30 uur boven Amsterdam...
quote:Op zondag 6 juni 2010 12:36 schreef Etcetera het volgende:
@C4: lief dat je me nog een pm'etje stuurdeIk had toen iets van 'oh ok, dan ga ik slapen'
Waar is die epische functie nou die geimplementeerd zou worden?
Thx B.quote:Op zondag 6 juni 2010 11:23 schreef B.ertha het volgende:
[..]
The video featured the hot model Betsy Lynn George, who comes over to an older man's apartment to, "Play this tape," and proceeds to dance seductively for the older man.
Omdat Marktplaats ook wil verdienenquote:Op zondag 6 juni 2010 14:21 schreef Etcetera het volgende:Waarom moet je geld betalen om op Marktplaats te kunnen adverteren
Nog wel, maar op TV zie ik toevallig nu een hockeypartijtje waar de papraplu's de tribunes bevolken...quote:
Nope, volgens mij bepaalt de categorie waar je je advertentie plaatst of je moet betalen;quote:Op zondag 6 juni 2010 14:53 schreef MadMaster het volgende:
Wekt Marktplaats niet volgens het principe dat je x procent of promille van het verkoopbedrag moet betalen aan hun, zoals Ebay altijd werkte?
Ah, je kan dus beter je auto aanbieden in de categorie 'Computers'...quote:Op zondag 6 juni 2010 14:55 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Nope, volgens mij bepaalt de categorie waar je je advertentie plaatst of je moet betalen;
Een computer of onderdelen daarvan verkopen kost bijvoorbeeld niks, een huis of een auto wel. Ondanks dat je best computers hebt die duurder zijn dan een brakke auto.
Jij bent niet duur.quote:Op zondag 6 juni 2010 14:57 schreef Etcetera het volgende:
15 euro voor 12 weken. 9 euro voor 4 weken.
Heb net wel gelezen dat er binnenkort een totaal nieuwe layout komt: Nieuwe forumlayout sneaktopic #2quote:
quote:
quote:
Gelukkig. Het kan dus nog wel even duren.quote:Die nieuwe forum layout staat al heel lang op het programma. Lijkt wel op de HTC update naar 2.1, die komt ook maar niet
Huh, volgens mij draai ik die al out of the box hoorquote:Op zondag 6 juni 2010 15:17 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Die nieuwe forum layout staat al heel lang op het programma. Lijkt wel op de HTC update naar 2.1, die komt ook maar niet
Ik heb geen problemen. Scherm openen, op play drukken en de demo start.quote:Op zondag 6 juni 2010 15:22 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik kan die swf-bestanden niet op mijn scherm krijgen
Krijg alleen maar foutmeldingen in Internet Explorer.quote:Op zondag 6 juni 2010 15:24 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik heb geen problemen. Scherm openen, op play drukken en de demo start.
Raar. Ik zit hier te werken met IE6 en geen probleem.quote:Op zondag 6 juni 2010 15:27 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Krijg alleen maar foutmeldingen in Internet Explorer.
En ja, ik heb Shockwave en Flash geïnstalleerd...
Lekkere zondag dan. En Moke en je laptop verneukt.quote:Op zondag 6 juni 2010 15:29 schreef MadMaster het volgende:
Mijn laptop spoort geloof ik niet helemaal...
Ach, ik heb nu ook wat te doen (uitzoeken waarom die swf'jes het niet doen bijvoorbeeld)...quote:Op zondag 6 juni 2010 15:33 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Lekkere zondag dan. En Moke en je laptop verneukt.
Hè wat, waar?quote:Op zondag 6 juni 2010 16:09 schreef MadMaster het volgende:
Hé een TVP-knop onder het tekst-invoer vak.
Was die al opgemerkt?
Onder het tekst-invoer vak onderaan de pagina, naast de Preview- en Invoeren-knop.quote:
Hier werkt iequote:Op zondag 6 juni 2010 16:14 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Onder het tekst-invoer vak onderaan de pagina, naast de Preview- en Invoeren-knop.
Voor zover ik kan testen werkt 'ie alleen nog niet, ook al komt er een pop-up die zegt van wel.
Heb de TVP-knop in een willekeurig topic gebruikt en er gebeurt niets, niet in het topic zelf en niet in MyAT...
Dan ben jij zeker de enige die dat kan zien. Want in bv jouw postgeschiedenis komt ie niet voor.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Hier werkt ie. Heb een snelle TVP gezet in het Klaagbaak-topic over die knop
Zou goed kunnen, maar daar lijkt het mij ook voor bedoeldquote:Op zondag 6 juni 2010 16:25 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dan ben jij zeker de enige die dat kan zien. Want in bv jouw postgeschiedenis komt ie niet voor.
MM heeft misschien niet gerefreshed of het werkt niet in zijn browser maar wel in Operaquote:Op zondag 6 juni 2010 16:33 schreef Cobra4 het volgende:
Maar MM kan niet zien waar hij een tvp heeft gezet.
Ik zie inderdaad bij de topics in MyAT een kruisje staan.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:29 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Andere nieuwe functie: je kan topics ook weer uit je eigen My AT smijten. Eindelijk functies in baggerlayout die het voor mij echt de moeite maken om over te stappen
Geen idee, ieder z'n meug.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:46 schreef Cobra4 het volgende:
Welk makkelijk die nieuwe functies.
Maar nu de grote vraag. Is het nog wel de moeite waard om nu over te stappen van foksilver naar bagger, daar er toch een nieuwe layout komt.
Dat vroeg ik mij ook al af. Het heeft niet veel zin om bagger twee weken te gebruiken en daarna over te moeten naar de nieuwe skin. Ik ga voorlopig weer terug naar silverquote:Op zondag 6 juni 2010 16:46 schreef Cobra4 het volgende:
Welk makkelijk die nieuwe functies.
Maar nu de grote vraag. Is het nog wel de moeite waard om nu over te stappen van foksilver naar bagger, daar er toch een nieuwe layout komt.
Neem een cd van Moke mee!quote:Op zondag 6 juni 2010 16:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Geen idee, ieder z'n meug.
Zo even douchen, omkleden en dan een BBQ in de straat onder partytenten die nu opgezet worden.
Buurman kwam ons net uitnodigen...
ah ik gebruik nog de oude layoutquote:Op zondag 6 juni 2010 16:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
In Baggerlayout onder het tekstinvoer vak, naast de Invoeren-knop...
Cynix, laffer! Help!quote:
Moeite met nieuwe dingen?quote:
Ja, het lukt me niet om de tvp van Jojo te verwijderen.quote:
Dit keer niet.quote:
Lukt het jou dan wel om de tvp van Jojo te verwijderen.quote:
Mij niet.quote:Op zondag 6 juni 2010 18:21 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Lukt het jou dan wel om de tvp van Jojo te verwijderen.
Gelukkig, dan ligt het dus toch niet aan mij.quote:
quote:Op zondag 6 juni 2010 19:02 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Gelukkig, dan ligt het dus toch niet aan mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |