WHAHAHAHHAHAHAHHA.quote:
quote:zetel
Neen, ik kom uit een prachtige stad in Flevoland.quote:
quote:
JA!quote:
Heb je hem toen geklapt, die kankergek?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:22 schreef Dynd het volgende:
Ik ging laatst met de bus, doe ik normaal nooit, dus wist niet dat het niet normaal was om goedendag te zeggen. Ik zei dus bij het instappen ''Goedendag,...'' en toen zei die buschauffeur met z'n depressieve hoofd ''Goh, bedankt, je bent de eerste die dat vandaag tegen me zegt.'' Wat een kankerwerk lijkt dat me zeg.
![]()
Vond het ook wel een beetje zielig voor hem.
Ik ben 1 en wat is een strippenkaartquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:24 schreef Socios het volgende:
Ik zeg altijd ´goedendag´ tegen de buschauffeur als ik mijn strippenkaart laat afstempelen. Ook bij het uitstappen bedankt ik de chauffeur voor de rit en/ of zeg ik tot ziens.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:24 schreef Socios het volgende:
Ik zeg altijd ´goedendag´ tegen de buschauffeur als ik mijn strippenkaart laat afstempelen. Ook bij het uitstappen bedankt ik de chauffeur voor de rit en/ of zeg ik gedag.
Wordt verworpen. Het is gewoon sociaal.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:24 schreef Stink-ui het volgende:
gay
Wat sociaal van jou.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:24 schreef Socios het volgende:
Ik zeg altijd ´goedendag´ tegen de buschauffeur als ik mijn strippenkaart laat afstempelen. Ook bij het uitstappen bedankt ik de chauffeur voor de rit en/ of zeg ik gedag.
Aight aight tazz, die gasten denken ze zijn koning ofzoquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:25 schreef Dynd het volgende:
[..]
Ja natuurlijk man, zo doe je toch niet tegen me. Tsss wat een kankerhomotje
Met een strippenkaart kan men met de bus reizen. Afhankelijk van de lengte van de af te leggen reis, laat men een aantal strippen afstempelen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:24 schreef Skonk het volgende:
Ik ben 1 en wat is een strippenkaart
wat is een bus?quote:met de bus
Oh ik gebruik altijd een chipkaart daarvoorquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:27 schreef Socios het volgende:
[..]
Met een strippenkaart kan men met de bus reizen. Afhankelijk van de lengte van de af te leggen reis, laat men een aantal strippen afstempelen.
[ afbeelding ]
OV-Chipkaartquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:30 schreef Skonk het volgende:
Oh ik gebruik altijd een chipkaart daarvoor
HOAX! Dat bestaat heul niet in Flevoland...quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:22 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Neen, ik kom uit een prachtige stad in Flevoland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |