Kijk nou uit! Het is echt zeer verslavend, dat springen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:56 schreef erodome het volgende:
Heb je nog een plaats in je koffer?
Ik rij dan misschien wel meestal buiten de bak, maar ik heb nog nooit op een amerikaans strand gereden en wil ook wel die sprong wagen
Man! Dat is echt een eitje.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 12:50 schreef _Led_ het volgende:
Voor het springen ben ik echt niet bang, het is het neerkomen dat me zorgen baart
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:06 schreef Flammie het volgende:
Ja kut... dat begint al goed want het moet natuurlijk TRU OH 243 zijn !!!
ja duhquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:07 schreef JoepiePoepie het volgende:
Gaat deze reeks nu standaard 'Lichamen met fantastische mogelijkheden' heten?![]()
![]()
Gewoon The Secret je weet toch. En anders telekinese FTW!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:10 schreef Flammie het volgende:
Ey Darkwolf.. wat zou je doen als dat ding niet open gaat
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:12 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Gewoon The Secret je weet toch. En anders telekinese FTW!
Voor die manier van neerkomen ben ik ook niet bang, ik ben bang voor de "Oh shit hij gaat niet open en de reserve doet ook niks wat de fuck" 190km/u variantquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:09 schreef Darkwolf het volgende:
Man! Dat is echt een eitje.
Kwam letterlijk op mijn hoefjes terecht en kwam met enkele stappen tot stilstand.
Het is dan ook (vanaf 14,000 feet) een seconde of 60 vrije val en dan gaat die parachute al open hoor. Dan zit je nog wel een aantal minuten in de lucht voordat je echt op de grond terecht komt.
Nou, mijn lichaam heeft op dit moment niet zoveel mogelijkheden. Ik ben ziekquote:
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:36 schreef _Led_ het volgende:
Voor die manier van neerkomen ben ik ook niet bang, ik ben bang voor de "Oh shit hij gaat niet open en de reserve doet ook niks wat de fuck" 190km/u variant
Tja, met die beredenatie kan ik ook net zo goed het vliegtuig beter niet in gaan en thuis blijven natuurlijk.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:36 schreef _Led_ het volgende:
Voor die manier van neerkomen ben ik ook niet bang, ik ben bang voor de "Oh shit hij gaat niet open en de reserve doet ook niks wat de fuck" 190km/u variant
Maar ik ben niet zo groot, komt dat even goed uit!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:09 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Kijk nou uit! Het is echt zeer verslavend, dat springen.
In Australie had ik ook op het strand willen rijden maar dat is uiteindelijk de Australische natuur geworden, wat opzich ook geen straf was eigenlijk.
Helaas ga ik altijd met zo min mogelijk op reis en dus ook met een kleiner koffer.
Misschien is dat apparaat uit Honey I Shrunk The Kids nog op eBay te vinden ergens?
Ik zou aan die essentie toe willen voegen (of als 1 van de hoofdpunten willen stellen zelfs) :quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:01 schreef erodome het volgende:
Nu serieus, je doet het wat mij betrefd helemaal goed, lekker reizen, lekker genieten van het leven, daarmee raak je de essentie van leven naar mijn mening
Niet zo heel vaak helaas in dit deel van het leven.quote:
Is dat omdat je niemand hebt die voor je paard zou willen zorgen in de tussentijd, of omdat je niet zolang zonder sex kunt ?quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:34 schreef Darkwolf het volgende:
Als ik eenmaal een eigen paard heb, houd dit feest natuurlijk ook voor mij op.
Logic: you are doing it wrong.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:43 schreef _Led_ het volgende:
Is dat omdat je niemand hebt die voor je paard zou willen zorgen in de tussentijd, of omdat je niet zolang zonder sex kunt ?
Het kost een man denk ik meer om een vrouw te onderhouden dan om een paard te onderhoudenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:22 schreef Darkwolf het volgende:
Wat denk jij dat het allemaal kost om een paard te hebben en te onderhouden?
Inderdaad, in de meeste gevallen zeg ik: QFT!quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:25 schreef JoepiePoepie het volgende:
Het kost een man denk ik meer om een vrouw te onderhouden dan om een paard te onderhouden.
Maak jij je toekomstige paard nu al uit voor prostituee ????quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:22 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Logic: you are doing it wrong.
Wat denk jij dat het allemaal kost om een paard te hebben en te onderhouden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |