Bij ons is dat precies zo.quote:Op maandag 31 mei 2010 19:39 schreef Omniej het volgende:
Ergens tussen 18:00 en 21:00... Niet echt een vaste tijd dus, ligt er maar net aan hoe 't uitkomt. Meestal is dat zo tussen 7 en 8 denk ik.
Vroeger wist je ook niet hoe laat je die mamoet op de grill had, dus ik kan me niet voorstellen dat de evolutie ervoor gezorgd heeft dat we nou gevoelig zijn voor variërende eettijden.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 01:11 schreef Mido85 het volgende:
[..]
Ik dacht ooit ergens gelezen te hebben dat onregelmatig eten niet echt gezond voor je is. Alleen ik weet dit niet zeker. Vandaar de vraagteken.
Hoezo? Die vallen elke dag om 19 uur dood neer?quote:Op donderdag 3 juni 2010 11:27 schreef Jojogirl het volgende:
Meestal tussen 18 en 19, anders halen de kinderen het toetje niet.
Wat dacht je van slaap?quote:Op donderdag 3 juni 2010 11:36 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hoezo? Die vallen elke dag om 19 uur dood neer?
En dan met een volle maag op stok? niet echt goed voor je spijsvertering.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:50 schreef Prego het volgende:
meestal tegen 21H30 omdat we beide nooit dezelfde tijden werken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |