Biosilk valt niet onder 'slecht', maar bevat wel siliconen. Dus als je geen shampoo gebruikt, kun je ook echt geen biosilk gebruiken.quote:Op maandag 7 juni 2010 15:09 schreef Lindytje het volgende:
Question: Als je je haar doet zoals in de OP beschreven staat. Kun je dan nog BioSilk gebruiken? Of valt dat onder de 'slechte' producten?
quote:Op maandag 7 juni 2010 17:01 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Biosilk valt niet onder 'slecht', maar bevat wel siliconen. Dus als je geen shampoo gebruikt, kun je ook echt geen biosilk gebruiken.
Curly Wurly ruikt jammie!!quote:Op maandag 7 juni 2010 19:01 schreef Tamashii het volgende:
Oeh, vandaag mijn haren gewassen met curlywurly en prrrr.
quote:
Ik gebruik nu Neutral baby shampoo.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:58 schreef Harajuku. het volgende:
Smart_ass, welke shampoo gebruikte jij nu en bevalt het al?
OMG het is een spelfout.quote:Op zondag 6 juni 2010 20:17 schreef krioro het volgende:
[..]
Kan niet, ik heb geen biljartbal, en al helemaal geen biljardbal.
Zal eens proberen het op de foto te krijgen, ooit.
Door je haar los te dragen slijten de punten meer dan door het in een staart of knot te dragen. Je haar schuurt namelijk lekker op je kleding bij beweging ed. Voor de meeste mensen geen probleem, maar als je er zo snel last van hebt als jij, zou je misschien een paar weken een staart moeten proberen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 11:10 schreef Syytön het volgende:
Hmm, mijn cap draag ik twee keer per week, en dan maar een uurtje. Haar heb ik in een staart. Verder draag ik mijn haar altijd los. Denk niet dat het daar iets mee te maken heeft.
Oke, fijnquote:Op donderdag 10 juni 2010 14:27 schreef B.ertha het volgende:
Ik ben heel tevreden met de shampoo en conditioner: mooi haar, sterk minder haaruitval, ruikt lang lekker.
Alleen wordt mijn haar na verloop van tijd niet meer helemaal schoon (te zien aan vieze kam) en dan gebruik ik het samen met baking soda. Werkt als een tierelier
Ik gebruik een conditioner van Yes to carrotsquote:Op zaterdag 12 juni 2010 19:41 schreef Syytön het volgende:
Dank je voor de tip Zuigstengel! Ik zal mijn haar wat vaker in een staart dragen, kijken of het werkt.
De Dr. Organic shampoo vind ik erg fijn! Mijn haar wordt er prima schoon van. Ik vind het zelf vrij geurloos spul, maar ik vind dat wel een voordeel. Ik heb een hekel aan zo'n chemische fruit- of bubblegumlucht in je haar. De conditioner vind ik iets minder moet ik zeggen, vind 'm vrij dun en mijn haar wordt er ook een stuk minder glad en glanzend mee als wanneer ik het Elvive nutri-gloss haarmasker gebruik.
Alleen m.b.t. ingrediënten in shampoo zowat. Niet andere tips die ook helpen om je haar gezond/glanzend te houden (zoals dus dat katoensatijn of die speciale handdoeken voor na het douchen etc.)quote:Op zondag 13 juni 2010 12:40 schreef Breathtaking het volgende:
Er staat toch een lijstje met tips in de OP dames?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |