wat is dat nou voor flauwekul? hij woont als volwassene bij zijn ouders hoor, niet in een hotelquote:Op maandag 31 mei 2010 23:49 schreef Troeta het volgende:
Dus als je door omstandigheden tot je 29e thuis blijft/moet wonen (wat lullig trouwens dat hij als een volwassen vent klusjes thuis moest doen) zou je geen kinderen moeten nemen omdat het boven de 30 niet kan?
Als iedereen in het gezin meehelpt in het huishouden dat is normaal ja, maar als er 1 is die ALLES doet omdat de rest er te beroerd voor is vind ik niet normaal. M`n vriend is blij ook dat hij daar weg is. Want op het laatst was het zo erg dat z`n moeder hem wilde verplichten om haar `s avonds telkens maar koffie en wat te eten naar boven te brengen (zij ligt om 18u al in bed wegens reuma) terwijl er nog 3 anderen in huis zijn. Maar aan hun werd niks gevraagd. Op een gegeven moment begon m`n vriend het ook gewoon te negeren, en hysterisch dat z`n ma dan werd.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 14:31 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
wat is dat nou voor flauwekul? hij woont als volwassene bij zijn ouders hoor, niet in een hotel
dat je dan participeert aan het gezinsleven door klusjes/koken/boodschappen/kostgeld lijkt me niet meer dan normaal.
en als dat meneer niet bevalt moet hij maar zo snel mogelijk op zichzelf.
t is toch echt een apart slag, die figuren die je nog niet met een zweep het huis uit krijgt en maar bij pappie en mammie blijft plakken
Hij word dan alleen spermadonor. Hij gaat geen vader zijn voor dat kind. Wettelijk is dat kind gewoon van die ander. En trouwen zal niet gebeuren, vinden we niet nodig.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:04 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Dit zou ik een veel interessanter onderwerp vinden in relatie tot jullie beslissing om geen kinderen te willen krijgen. Feitelijk wordt je immers stiefmoeder als je vriend hiervoor kiest op termijn en jullie gaan trouwen.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:16 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Als iedereen in het gezin meehelpt in het huishouden dat is normaal ja, maar als er 1 is die ALLES doet omdat de rest er te beroerd voor is vind ik niet normaal. M`n vriend is blij ook dat hij daar weg is. Want op het laatst was het zo erg dat z`n moeder hem wilde verplichten om haar `s avonds telkens maar koffie en wat te eten naar boven te brengen (zij ligt om 18u al in bed wegens reuma) terwijl er nog 3 anderen in huis zijn. Maar aan hun werd niks gevraagd. Op een gegeven moment begon m`n vriend het ook gewoon te negeren, en hysterisch dat z`n ma dan werd.
ah, je bedoeld mij dus.quote:Op maandag 31 mei 2010 11:08 schreef Grunsfan het volgende:
Zal ik dan maar even chargeren als je echt niet begrijpt wat ik bedoel??
Dat 'dat soort mensen"al vanaf hun 18e huisje, boompje beestje hebben en zich niet kunnen voorstellen dat er dus ook mensen zijn die hun partner niet op hun 16e uit de dorpskroeg halen, of dat er mensen zijn die studeren tot een jaar of 25 ipv met 17 van school gaan, gaan werken, gaan samenwonen en als hoogtepunt van het jaar een weekje Center Parcs doen. Mensen die van SBS6 houden en hun kinderen Shania noemen.
Mensen dus die op hun 20e al een zo burgerlijk/volwassen leven leiden, dat 30/35 voor hen stok- en stokoud is.
Zo goed?
Van die mensen die hun levensstijl aan je opdringen. Jek.quote:Op maandag 31 mei 2010 11:08 schreef Grunsfan het volgende:
Zal ik dan maar even chargeren als je echt niet begrijpt wat ik bedoel??
Dat 'dat soort mensen"al vanaf hun 18e huisje, boompje beestje hebben en zich niet kunnen voorstellen dat er dus ook mensen zijn die hun partner niet op hun 16e uit de dorpskroeg halen, of dat er mensen zijn die studeren tot een jaar of 25 ipv met 17 van school gaan, gaan werken, gaan samenwonen en als hoogtepunt van het jaar een weekje Center Parcs doen. Mensen die van SBS6 houden en hun kinderen Shania noemen.
Mensen dus die op hun 20e al een zo burgerlijk/volwassen leven leiden, dat 30/35 voor hen stok- en stokoud is.
Zo goed?
whahaha, heel herkenbaar.quote:Op maandag 31 mei 2010 19:39 schreef Ssserpente het volgende:
Oeh, herkenbaar! 06-4949 idd. Of 06-4654. Wij deden het altijd vanuit de telefooncel. Daar moest je dan eerst een kwartje instoppen en die kreeg je na het gesprek terug. We spraken regelmatig af op stations, maar één keer op de camping waar we vandaan belden. En hij kwam nog ook. Ik scheet zeven kleuren stront.
Inderdaad. En je hebt wél een leven, alleen het is een ander leven.quote:Op woensdag 2 juni 2010 00:48 schreef snakelady het volgende:
Maar wat ik wel raar vind is dat als iemand geen kinderen wil er van overtuigd is dat je met kinderen geen leven hebt en het dus raar vinden dat vele ouders dat niet zo ervaren.
Je bent ook nog piepjong met 29!quote:Op woensdag 2 juni 2010 00:42 schreef snakelady het volgende:
[..]
.
Hmm, eigenlijk is je post best generaliserend, maar dat zal je vast wel al verteld zijn, heb namelijk nog niet verder gelezen.![]()
Als je aan kinderen begint is je leven niet ineens over, het is gewoon anders.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 08:50 schreef Grunsfan het volgende:
[..]
Je bent ook nog piepjong met 29!![]()
Ik weet dat ik generaliseer hoor, dat staat er ook. Maar het ging er om dat iemand zei dat ze niet tegen mensen kon die zich op hun 35e nog gedragen als twintigers, en dat kinderen krijgen boven de 30 echt het meest belachelijke is wat ze zich voor kon stellen. Aangezien ik me door beide beweringen aangesproken voel dacht ik, ik ga er even tegenin
Dat heb ik nooit gezegd, iig ik voel me aangesproken.quote:Op woensdag 2 juni 2010 08:50 schreef Grunsfan het volgende:
[..]
Je bent ook nog piepjong met 29!![]()
Ik weet dat ik generaliseer hoor, dat staat er ook. Maar het ging er om dat iemand zei dat ze niet tegen mensen kon die zich op hun 35e nog gedragen als twintigers, en dat kinderen krijgen boven de 30 echt het meest belachelijke is wat ze zich voor kon stellen. Aangezien ik me door beide beweringen aangesproken voel dacht ik, ik ga er even tegenin
Mag dat in Nederland, dat ze op zo'n hoge leeftijd (60+) je nog helpen zwanger te worden? Je bent dan al lang en breed in de overgang natuurlijk.quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:15 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit gezegd, iig ik voel me aangesproken.
Omdat ik heb gezegt dat ik er inderdaad niet tegen kon dat mensen in de 30 nog doen alsof ze 18 zijn.
Zag laatst een verhaal in een tijdschrift over een moeder met een kindje van 1 en de moeder was 64.
Toen zat ik wel even zo
Maar als iemand zich nog geroepen voel om op haar 45ste zwanger te worden who cares.
Ik denk niet dat ze daar erg gelukkig van werd...quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Mijn overgrootmoeder is bv vanaf haar 20ste tot haar 43ste elk jaar wel zwanger geweest.
Daar gaat het toch niet om?quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:35 schreef Suzanna het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze daar erg gelukkig van werd...
Tegenwoordig maakt men nu eenmaal een hoop heisa over wat zogenaamd goed is voor kinderenquote:Op woensdag 2 juni 2010 09:37 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Daar gaat het toch niet om?
Maar zo raar en onnatuurlijk is het niet als een vrouw nog na haar 40ste een kind krijgt. Vroeger was dat vrij normaal.
Ik geloof niet dat de vrouw uit NL komt. Het was in iig zo dat de vrouw speciaal naar Italië geweest is voor de behandeling & had gelogen over haar leeftijd.quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Mag dat in Nederland, dat ze op zo'n hoge leeftijd (60+) je nog helpen zwanger te worden? Je bent dan al lang en breed in de overgang natuurlijk.
41 Vind ik best nog wel kunnen eigenlijk, zolang je nog niet in de overgang bent. Vrouwen kregen vroeger ook op latere leeftijd nog kinderen hoor.
Mijn overgrootmoeder is bv vanaf haar 20ste tot haar 43ste elk jaar wel zwanger geweest.
Nou....quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:41 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik geloof niet dat de vrouw uit NL komt. Het was in iig zo dat de vrouw speciaal naar Italië geweest is voor de behandeling & had gelogen over haar leeftijd.
Ah, je bekijkt het praktisch. Tja, kan je doen. In de praktijk komen er echter gevoelens bij, zeker als je vriend zijn zoon/dochter voor het eerst ziet. Het lijkt me niet dat je dit soort gevoelens kan uitschakelen en je praat er nu over alsof het een eenvoudige beslissing is terwijl het iets is wat jullie hele leven overhoop kan gooien.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:18 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Hij word dan alleen spermadonor. Hij gaat geen vader zijn voor dat kind. Wettelijk is dat kind gewoon van die ander. En trouwen zal niet gebeuren, vinden we niet nodig.
quote:Op zondag 30 mei 2010 16:37 schreef SuusOetMaiden het volgende:
Zijn er hier meer mensen op fok die er net als m`n vriend en ik bewust voor kiezen om geen kinderen te krijgen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |