56k6???quote:Op zaterdag 29 mei 2010 07:55 schreef Schreckliche_Henk het volgende:
ahhhh die goeie ouwe tijd dat je via je oma je 56k6 modemje aan de gang moest trappen :3
Ja dikke bussines inderdaad.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:56 schreef Ad_rem het volgende:
Singletjes verkopen voor 10 gulden op het schoolplein toen je de eerste was met een brander.
Man.. gouden tijden![]()
![]()
http://themostamazingwebsiteontheinternet.com/quote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:43 schreef Ad_rem het volgende:
Lees dit ff voor de grap:
http://www.techi.com/2010/05/13-components-that-defined-a-great-website-in-1998/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed
Ja en had je van die clubs enzo, waar je lid van moest worden.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 15:29 schreef Ad_rem het volgende:
Wtf was dat planet internet ook alweer? Of an kpn ofzo? Echt een soort afgeschermd internet naast het gewone internet, dramatisch.
Inderdaad, wat ik allemaal wel niet gezien heb op ogrish.com als 12 jarige.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 21:52 schreef Salvad0R het volgende:
In 1996 was ik 12 en zag ik voor het eerst hoe een Tsetjeense soldaat de strot werd doorgesneden door een Russische soldaat. Very nice.
quote:Op zaterdag 29 mei 2010 15:20 schreef Symphonic het volgende:
Een webpagina bij Fortunecity
Chatten bij Chatcity en FOK! met Mirc
ICQ, later vervangen door MSN
Een @dolfijn mail adres.
Gmail alleen via een invite.
Ilse als zoekmachine
Netscape gebruiken omdat het werd meegeleverd met het modem.
Blij zijn als de downloadsnelhied 7 kb/s was
Kazaa
een van de eerste sites waar ik op kwamquote:
Filmpje staat nog op mijn netvlies geloof ik. Idd zon beetje de eerste echte gore die ik tegenkwam.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 21:52 schreef Salvad0R het volgende:
In 1996 was ik 12 en zag ik voor het eerst hoe een Tsetjeense soldaat de strot werd doorgesneden door een Russische soldaat. Very nice.
En dan bang wordenquote:Op zondag 30 mei 2010 10:54 schreef clockcable het volgende:
[..]
Geniaal ja, als klein jochie fotos bekijken van allerlei gruwelijke gore
In '97 betaalde ik nog 35 gulden voor een lege cd en branden was idd een uurtje werk op die HP 1x externe SCSI branderquote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:40 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Weet niet waar je dat vandaan haalt maar een cd branden kost(te) voor een 1 speed minimaal een uur. 650MB: 150KB/s. Zo rond 1999/2000 waren ze meer gemeengoed en kon je cd's per pak van 10 voor 45,- kopen.
1996, het frontpage, <marquee>, comic sans tijdperk bedoel je. waar op foxkids de tienersexchats waren, op ogrish de snuff filmpjes, irc nog koel was, twilight cd's nog gekocht werden op straat en je programmeren nog deed in vb6.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:10 schreef dandybleu het volgende:
Ja ik zat vroeger ook op internet : ik heb heel mijn leven computers geprogrameerd dus ik was er snel bij : bij het internet....
Nu valt mij wel het volgende op : bijvoorbeeld in 1996.... als je dan op internet ging : ja toen hadden de arbeiders nog vaak geen pc thuis.... want die konden daar weinig mee......
1996... Toen ik nog niet permanent gebanned was op de EO chatquote:Op vrijdag 18 juni 2010 10:33 schreef Ra-z het volgende:
[..]
1996, het frontpage, <marquee>, comic sans tijdperk bedoel je. waar op foxkids de tienersexchats waren, op ogrish de snuff filmpjes, irc nog koel was, twilight cd's nog gekocht werden op straat en je programmeren nog deed in vb6.
Internet is altijd en zal altijd 5% goud en 95% troep zijn. als je maar weet hoe en waar je moet zoeken.
TS kan er gewoon niet mee omgaan
Ja of omdat er geen mocros waren toenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 10:42 schreef Ra-z het volgende:
Grootste voordeel van het "oude" internet was dat dyslexie nog niet uitgevonden was, misschien kwam dat omdat je toen nog een inbel username en wachtwoord had...
Die had je wel, maar vooral die generatie vertikt het om de taal te leren.quote:
ik gebruik het bijbelse "in het begin" maar ik bedoel natuurlijk, toen ik net internet had...quote:Op vrijdag 18 juni 2010 11:13 schreef Beregd het volgende:
internet was zwaar kut in het begin, alles ging keitraag en je moest betalen per minuut.
er was nog geen wikipedia en veel minder porno.
Schrijf je nou serieus jeuk als j**k? Royal failquote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:37 schreef dandybleu het volgende:
[..]
ja weet je internet is kinderlijk eenvoudig geworden : neem bijvoorbeeld youtube : iedere janzak met een mobiel en een camera erop die kan een filmpje erop gooien : bijvoorbeeld : ik heb vandaag zo een j**k aan mn snik**
Ja das leuk voor hun maar ik zelf zit er niet zo op te wachten.....
Mijn ervaring is gewoon dat de zoektocht naar kwaliteit een stuk moeilijker is geworden tegenwoordig ...... Dat denk ik dan hee?
Ik had zelfs een 36k6 waarmee ik dan inbelde bij een vriendje om een spelletje te spelen. En als je dan na 2 uur spelen je hele basis had opgebouwd en eindelijk tot de aanval overging dan ging er teveel data door de lijn heen en bleef het spel hangen en na 5 minuten kreeg je dan de melding "disconnected" en dan kon je weer opnieuw beginnen.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 07:55 schreef Schreckliche_Henk het volgende:
ahhhh die goeie ouwe tijd dat je via je oma je 56k6 modemje aan de gang moest trappen :3
Die goeie oude pre- par tijdperk iddquote:Op zaterdag 29 mei 2010 18:39 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja en had je van die clubs enzo, waar je lid van moest worden.
En met een modem 's nachts met 56kbps via Forté Free Agent ofzo de ALT.BINARIES.MUSIC.MP3.ROCK.* nieuwsgroepen afstruinen en al die nummers downloaden - in delen van 1/47 tot 47/47, waarbij dan 39/47 ontbrak en heel je serie onbruikbaar was.![]()
En ook praktisch geen banners.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 11:13 schreef Beregd het volgende:
internet was zwaar kut in het begin, alles ging keitraag en je moest betalen per minuut.
er was nog geen wikipedia en veel minder porno.
Ja met name de laatste tijd is het erg. Bijvoorbeeld die vodafone reclame. Volgens mij weet iedereen precies waar ik het over heb. Naar mijn idee werken dat soort reclames ook juist averechtsquote:
quote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:13 schreef Boldface het volgende:
Ik vind het vooral vreemd dat iemand die al 14 jaar op internet zegt te zitten de naam "YouTube" niet correct schrijft.
Zo is Justin Bieber wel ontdekt!quote:Op vrijdag 18 juni 2010 15:22 schreef Sapstengel het volgende:
Tegenwoordig heb je zoveel mensen die denken dat hun leven interessant is en dat willen delen met de wereld. Videoblogs op youtube, twitter etc. En van die figuren die een lied coveren met akoestische gitaar, het filmpje uploaden en hopen ontdekt te worden net zoals Esmee Denters.
Was dat kutkind maar doodquote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:53 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Zo is Justin Bieber wel ontdekt!
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:13 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Internet vroeger:
*kggggrrrrrkkk....tuuuuut tuuuuut....prrrrrrrr.....krgggg.....tuuut*
Verbinding!
Internet nu:
*Ziggo helpdesk met bianca, kan ik u helpen?*
...
Toen had je nog BBS'enquote:Op vrijdag 18 juni 2010 14:21 schreef tsjas het volgende:
[..]
Ik had zelfs een 36k6 waarmee ik dan inbelde bij een vriendje om een spelletje te spelen. En als je dan na 2 uur spelen je hele basis had opgebouwd en eindelijk tot de aanval overging dan ging er teveel data door de lijn heen en bleef het spel hangen en na 5 minuten kreeg je dan de melding "disconnected" en dan kon je weer opnieuw beginnen.
Maar misschien dat de tegenpartij de stekker eruit trok, dat kan ook :p
De digitale stadquote:Op zaterdag 29 mei 2010 15:20 schreef Symphonic het volgende:
Een webpagina bij Fortunecity
Chatten bij Chatcity en FOK! met Mirc
ICQ, later vervangen door MSN
Een @dolfijn mail adres.
Gmail alleen via een invite.
Ilse als zoekmachine
Netscape gebruiken omdat het werd meegeleverd met het modem.
Blij zijn als de downloadsnelhied 7 kb/s was
Kazaa
iddquote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:14 schreef BIGGI het volgende:
Internet van vroeger:
$100 storten op een casinosite, dikke bonus krijgen, en na een paar uurtjes meestal dikke winst(er viel wiskundig veel voordeel te halen met een klein risico.. was bijna geen gokken te noemen)
Internet van nu:
Nederlanders zijn niet meer toegestaan te spelenEn als je al mag spelen dan zijn de winsten die eventueel te halen vallen marginaal
Helaas kwam ik hier pas in 2008 achter (via fok) O o o als je daar in 1998 bij was en toen al doorhad om "the system" te beaten dan was je nu echt miljonair
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |