Hoezoquote:Op zondag 15 augustus 2010 14:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
Onder opties is er een optie bijgekomen in hoeverre sites je huidige locatie mag achterhalen.
Bij mij staat de sterretje aan de linkerkant en ik heb geen nieuw versie 6quote:Op zondag 15 augustus 2010 13:40 schreef Sander het volgende:
Sterretje zit aan de andere kant, de rest is nieuw in versie 6.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:34 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Bij mij staat de sterretje aan de linkerkant en ik heb geen nieuw versie 6...5.0.375.126
Dat zegt ie toch ook...quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:34 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Bij mij staat de sterretje aan de linkerkant en ik heb geen nieuw versie 6
Hij geeft aan dat dat in de nieuwe versie is en die heb jij niet.quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:37 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee, hij zei aan de rechtenkant en ik heb dat sterretje aan de linkerkant.
Hij gebruikt een beta versie en jij niet.quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:37 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee, hij zei aan de rechtenkant en ik heb dat sterretje aan de linkerkant.
Oh sorry ..wist ik niet..bedankt !quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:43 schreef Jegorex het volgende:
Hij gebruikt een beta versie en jij niet.
Wat is erquote:
iddquote:
Dat zie ik bij mij ook ja..wat jij laat zien.quote:Op vrijdag 10 september 2010 08:55 schreef -J-D- het volgende:
Tegenwoordig heb ik een andere favico bij alle websites.
[ afbeelding ]
Is dat normaal? Heb ik een update gehad of zo? Volgens Chrome heb ik wel de laatste versie.
Ik ben alleen niet gewend dat dat plaatje daar staan.
1. bijna elke programma voert hd bewerkingen uit.quote:Op vrijdag 10 september 2010 14:08 schreef Outlined het volgende:
Als je browse history erg groot is dan voert Chrome continue HD bewerkingen uit. Irritant. Verder vind ik die auto update vervelend.
Gebruik er al weer Firefox naast, zit te denken om volledig over te stappen. Ik wil zelf de controlle over mijn software houden en ik zit niet te wachten op een overspannen HD.
Tsja. Waarom moeilijk doen...quote:Op vrijdag 10 september 2010 14:08 schreef Outlined het volgende:
Als je browse history erg groot is dan voert Chrome continue HD bewerkingen uit. Irritant. Verder vind ik die auto update vervelend.
Gebruik er al weer Firefox naast, zit te denken om volledig over te stappen. Ik wil zelf de controlle over mijn software houden en ik zit niet te wachten op een overspannen HD.
die hebben ze allang binnenquote:Op vrijdag 10 september 2010 14:19 schreef PietjePuk007 het volgende:
Sowieso regelmatig je history weggooien, het blijft google.
Big Brother is watching me, nu is het doen van een update weer handmatig, what is going onquote:Op vrijdag 10 september 2010 14:08 schreef Outlined het volgende:
Als je browse history erg groot is dan voert Chrome continue HD bewerkingen uit. Irritant. Verder vind ik die auto update vervelend.
Gebruik er al weer Firefox naast, zit te denken om volledig over te stappen. Ik wil zelf de controlle over mijn software houden en ik zit niet te wachten op een overspannen HD.
zal wel automatisch uitgezet zijn met de updatequote:Op vrijdag 10 september 2010 16:44 schreef Hojdhopper het volgende:
En waar is de homepageknop eigenlijk gebleven bij 6?
Zie changelog.. Er verandert wel degelijk iets.quote:Op vrijdag 10 september 2010 23:23 schreef elfzesendertig het volgende:
Dev channel zit al op 7. Ik snap die versienummers niet, want er verandert bijna niks.
Maar niet genoeg om een dergelijke versiesprong te verantwoorden...quote:Op vrijdag 10 september 2010 23:59 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Zie changelog.. Er verandert wel degelijk iets.
God krijgen we dat gezeur weer over versie beheer. Gast ieder bedrijf bepaalt zelf wanneer hij zijn nummertje opvoert ja of nee. Punt klaar einde discussie.quote:Op zaterdag 11 september 2010 00:36 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Maar niet genoeg om een dergelijke versiesprong te verantwoorden...
Zo, ben jij even ongesteld.quote:Op zaterdag 11 september 2010 00:44 schreef ReWout het volgende:
[..]
God krijgen we dat gezeur weer over versie beheer. Gast ieder bedrijf bepaalt zelf wanneer hij zijn nummertje opvoert ja of nee. Punt klaar einde discussie.
quote:Op zaterdag 11 september 2010 00:53 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Zo, ben jij even ongesteld.
stuur een brief naar Googlequote:Op zaterdag 11 september 2010 00:36 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Maar niet genoeg om een dergelijke versiesprong te verantwoorden...
doen andere browsers dat ook ?quote:Op zaterdag 11 september 2010 09:55 schreef PietjePuk007 het volgende:
7 maakt gebruik van je videokaart (grote verandering).
Geen last ervan hierquote:Op maandag 13 september 2010 16:11 schreef Outlined het volgende:
Zo, Chrome definitief gedumpt, gebruik alleen de incognito nog. Knap voor elkaar gekregen door Google
heeft o.a. hier mee te maken
Fok laadt half
Lijkt me nou niet bepaald een probleem dat specifiek aan Chrome toe te kennen isquote:Op maandag 13 september 2010 16:11 schreef Outlined het volgende:
Zo, Chrome definitief gedumpt, gebruik alleen de incognito nog. Knap voor elkaar gekregen door Google
heeft o.a. hier mee te maken
Fok laadt half
Welke update?quote:Op dinsdag 14 september 2010 02:29 schreef Tim86 het volgende:
Nieuwe update is echt shiiiit. Problemen op flink wat websites ineens..
noem eens een paar websites, misschien ligt het aan jou (niet lullig bedoeldquote:Op dinsdag 14 september 2010 02:29 schreef Tim86 het volgende:
Nieuwe update is echt shiiiit. Problemen op flink wat websites ineens..
Gekquote:Op donderdag 16 september 2010 12:48 schreef Co_OL het volgende:
Ik draai nu op Chrome 7.0.524.0 canary builddeze heeft GPU ondersteuning
Grappig de icoon is kanarie geel
Te downloaden hier
Net geinstalleerd. Man, wat is de browser snel geworden.quote:Op donderdag 16 september 2010 12:48 schreef Co_OL het volgende:
Ik draai nu op Chrome 7.0.524.0 canary builddeze heeft GPU ondersteuning
Grappig de icoon is kanarie geel
Te downloaden hier
Idd, retesnel!quote:Op woensdag 22 september 2010 13:28 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Net geinstalleerd. Man, wat is de browser snel geworden.
Had het idee dat de laatste 2 versie niet meer zo rap waren, maar deze maakt het weer helemaal goed!
Dat klopt:quote:Op woensdag 22 september 2010 21:30 schreef _Floddertje_ het volgende:
Nou, ik wel! Inderdaad heel snel.
Het lukt me alleen niet om die kanarieversie als standaard browser in te stellen, ik krijg een melding dat het een tweede Chrome-installatie is en dat het daarom niet kan. Maar ik heb die andere versie van Chrome verwijderd. Iemand die weet hoe ik de nieuwe versie als standaard kan instellen?
http://googlesystem.blogs(...)me-canary-build.htmlquote:Unfortunately, you can't make Chrome Canary your default browser. Google's explanation that it's "a secondary installation of Google Chrome" doesn't make any sense.
Nope, zijn wel extensies die dat kunnen doen.quote:Op vrijdag 24 september 2010 15:46 schreef _Flea_ het volgende:
Is het mogelijk om meer dan 8 "meest bezochte" sites te hebben in het startscherm?
quote:Op zondag 3 oktober 2010 21:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Linux beta channel heeft nu versie 7.
Middelmuisklik opent 'ie hem ook in een nieuw tabblad.quote:Op maandag 4 oktober 2010 09:17 schreef edraket31 het volgende:
Ik wil een link graag standaard openen in een nieuw tabblad, nu moet ik eerst met rechter muisknop daarvoor kiezen, ander opent Chrome 'm gewoon in het huidige tabblad.
Kan dat ingesteld worden?
ah, oké dat werkt op mijn desktop prima. Maar op een netbook dan (geen muis, maar touchpad)?quote:Op maandag 4 oktober 2010 12:33 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Middelmuisklik opent 'ie hem ook in een nieuw tabblad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |