http://googlechromereleases.blogspot.com/quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:56 schreef crossover het volgende:
Waar vind ik de 'what's new'?
Waarom zou je dat in godsnaam willen??quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:48 schreef RPG het volgende:
Is het al mogelijk om Tabbed Browsing uit te zetten? Dat is namelijk de enige reden dat ik nog firefox gebruik en niet Chrome.
dat heeft firefox toch ook gewoonquote:Op woensdag 26 mei 2010 17:48 schreef RPG het volgende:
Is het al mogelijk om Tabbed Browsing uit te zetten? Dat is namelijk de enige reden dat ik nog firefox gebruik en niet Chrome.
in firefox kan je tabbed browsing uitzetten want ik wil geen tabs gebruiken. Maar in Chrome kon het nooit uitgezet worden.quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:50 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
dat heeft firefox toch ook gewoon
Ja en Shift vasthouden om links in nieuwe scherm te openen. Maar ik wil dus gewoon dat de hele tabs uitgezet kunnen worden. Met mij vele andere gelukkig al vind Google het blijkbaar nog niet genoeg reden om de optie toe te voegenquote:Op woensdag 26 mei 2010 17:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Apart
Maar met Ctrl+N kun je gewoon een nieuwe instantie van Chrome openen die ook een eigen los venster heeft
Dat.quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:49 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Waarom zou je dat in godsnaam willen??
http://wiki.fok.nl/index.php/OP/GoogleChromequote:Op woensdag 26 mei 2010 17:46 schreef ReWout het volgende:
Iemand die de OP in de fok wiki kan zetten? Scheelt weer het vervangen van de [img] tags in de quote van de laatste OP.
Kut faal, niet gezienquote:Op woensdag 26 mei 2010 18:47 schreef Pino112 het volgende:
[..]
http://wiki.fok.nl/index.php/OP/GoogleChrome
Staat in de OP.
Thnx erg fijn.quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Apart
Maar met Ctrl+N kun je gewoon een nieuwe instantie van Chrome openen die ook een eigen los venster heeft
Okee, thnx, die popup is dus standaard bij elke extensie. Is er geen manier om dit te omzeilen? Op 'installeren' klikken voelt namelijk toch een beetje als je volkomen uitleveren aan Google (wat je door Chrome te gebruiken eigenlijk al doet, maar goed).quote:Op maandag 31 mei 2010 09:15 schreef Sander het volgende:
Omdat elke extensie dezelfde rechten heeft.
Ik weet niet wat jij leest, maar ik lees "deze extentie".quote:Op maandag 31 mei 2010 09:22 schreef Lkw het volgende:
[..]
Okee, thnx, die popup is dus standaard bij elke extensie. Is er geen manier om dit te omzeilen? Op 'installeren' klikken voelt namelijk toch een beetje als je volkomen uitleveren aan Google (wat je door Chrome te gebruiken eigenlijk al doet, maar goed).
Jep, ik ook. Maar jij stelt in je eerste reply dat 'elke extensie' dezelfde rechten heeft, vandaar mijn vervolgpost.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:36 schreef Sander het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij leest, maar ik lees "deze extentie".
Omdat je die extensie niet kunt gebruiken als ie niet ook toegang tot die gegevens heeft.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:06 schreef Lkw het volgende:
Wil ik muisgebaren installeren in Chrome, krijg ik deze popup:
[ afbeelding ]
Waarom zou een extensie 'muisgebaren' mijn privacy moeten schenden? Ik nie begrijp nie...
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?quote:Op maandag 31 mei 2010 09:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Omdat je die extensie niet kunt gebruiken als ie niet ook toegang tot die gegevens heeft.
Google biedt een framework aan waar extensies tegenaan kunnen programmeren. Welk onderdeel je daarvan gebruikt moet je zelf weten, maar er zijn maar weinig beperkingen.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:49 schreef Lkw het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?
Op het moment dat jij via een gesture terug gaat naar de vorige pagina (als in Back-functie) maakt ie gebruik van de history. Niet onlogisch toch?quote:Op maandag 31 mei 2010 09:49 schreef Lkw het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?
Hm, okee, idd, zo had ik er dom genoeg nog niet tegenaan gekekenquote:Op maandag 31 mei 2010 09:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Op het moment dat jij via een gesture terug gaat naar de vorige pagina (als in Back-functie) maakt ie gebruik van de history. Niet onlogisch toch?
Iddquote:
Die extensies worden geprogrammeerd door derden, toch? En Google voert daar wel of niet een soort centrale regie over? Want indien niet, dan lever je jezelf misschien wel uit aan een volstrekt malafide extensiebouwer..quote:Op maandag 31 mei 2010 09:50 schreef Sander het volgende:
[..]
Google biedt een framework aan waar extensies tegenaan kunnen programmeren. Welk onderdeel je daarvan gebruikt moet je zelf weten, maar er zijn maar weinig beperkingen.
Dit heb ik ook. Overal waar je kijkt staat dat je dan de plugin voor Firefox moet downloaden. Maar dat werkt niet.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 18:02 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Ik krijg steeds "Download Windows Media Player om dit te kunnen zien" als ik bij Ziggo.nl iets wil kijken, en bij Nederland.fm de melding "an additional plugin is required" etc. Maar ik heb die wmp plugin al geinstalleerd. Ook verwijderd en opnieuw geprobeerd, en de optie herstel geprobeerd. En Chrome opnieuw geinstalleerd. Maar niks werkt.. hoe kan ik dit oplossen?In IE werkt het wel gewoon.
Nee idd. Het heeft wel gewerkt trouwens, weet niet hoe het is gekomen dat het nu ineens niet meer werkt. Volgens mij sinds ik java heb geïnstalleerd, maar dat staat er eigenlijk los van.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 20:30 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Dit heb ik ook. Overal waar je kijkt staat dat je dan de plugin voor Firefox moet downloaden. Maar dat werkt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |