ja dan zou je naar soja-producten moeten gaan.quote:Op maandag 31 mei 2010 21:33 schreef mikoxx het volgende:
Er is niet een alternatief voor yoghurt dan? Hmmm...
Voor pepti weet ik het idd niet, maar hier was t minimum tot 1 jr 500cc als 'advies'.
Maar je zegt dat zijn ontlasting harder en harder wordt? Dat is toch niet oke dan? Of valt dat nog mee?quote:Op maandag 31 mei 2010 21:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
ja dan zou je naar soja-producten moeten gaan.
Ik geef hem nu halverwege de middag maar een klein flesje melk, dan heeft ie in ieder geval weer wat vocht binnen. ik heb ook al 100 verschillende bekers/flesjes geprobeerd. hij wil gewoon melk. punt.
Opstaande randen! Mijn schoonzusje heeft er een en het lijkt mij ook handig, maar ik vind het veel te duurquote:Op dinsdag 1 juni 2010 10:58 schreef Incantrix het volgende:
Jullie zijn lief!
Nijna, fijn zeg, regelmaat is toch wel iets waar je blij van wordt met zo'n kleine, heb ik gemerkt!
Sorbootje, haha, wat goed! Maar jullie zíjn toch al 2 lekkere wijven?
En wat ik gisteren nog vergat te vertellen: qua eten zijn we ook weer even op het goede spoor: van het weekend hebben we gerapleyt en dat ging zó goed! Stef vond het echt hélemaal leuk en het ging zó goed.. We gaan dus geen prutjes meer voor hem koken en pureren, we gaan gewoon maar verder met rapleyBen er zó blij mee, het was zo leuk.. Lekker met z'n allen aan tafel, lekker zelf eten..
We moeten alleen 'nog even' een blad voor op de tripptrapp kopen, maar die zijn echt duur man! Weet iemand toevallig of dat blad plat is, of dat het opstaande randen o.i.d. heeft? Een gevormd blad is toch wel handig in het kader van de rondvliegende spetters enzo
Oohh, ok, ik kon het niet goed zien op de plaatjes bij de webshops en ik heb geen zin in de prenatal enzoquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:04 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Opstaande randen! Mijn schoonzusje heeft er een en het lijkt mij ook handig, maar ik vind het veel te duur
Tess ook!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:10 schreef Sorbootje het volgende:
Isabeau krijgt alles gewoon over alle opstaande randen heengemaaid.
Dat klinkt best logisch. Overzichtelijker en letterlijk beter te behappen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:19 schreef Claudia_x het volgende:
Heb je al geprobeerd om hem niet alles in één keer maar beetje bij beetje aan te bieden, Icantrix? Ik geef Ivan soms ook dingen in zijn hand en dan is de kans kleiner dat hij die op de grond gooit. Maar goed, uiteindelijk belandt er toch vrij veel op de grond, behalve als hij rijstwafel aan het eten is want die vindt hij te lekker.
Het schijnt trouwens ook bij oudere kindjes te werken, minder in één keer aanbieden. De dochter (inmiddels 2 jaar oud) van een collega van me at ineens niet meer. Van het consultatiebureau kregen ze de tip om de porties veel kleiner te maken en nu eet ze alles met smaak.
Ow, da's wel een goeiequote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:19 schreef Claudia_x het volgende:
Heb je al geprobeerd om hem niet alles in één keer maar beetje bij beetje aan te bieden, Icantrix? Ik geef Ivan soms ook dingen in zijn hand en dan is de kans kleiner dat hij die op de grond gooit. Maar goed, uiteindelijk belandt er toch vrij veel op de grond, behalve als hij rijstwafel aan het eten is want die vindt hij te lekker.
Het schijnt trouwens ook bij oudere kindjes te werken, minder in één keer aanbieden. De dochter (inmiddels 2 jaar oud) van een collega van me at ineens niet meer. Van het consultatiebureau kregen ze de tip om de porties veel kleiner te maken en nu eet ze alles met smaak.
Xeentje is ook dol op reclamefoldersquote:Op maandag 31 mei 2010 11:40 schreef Twinkly het volgende:
Karin heel herkenbaar! Hier is het zo erg dat als Niels reclamefolders ziet hij helemaal wild wordt en ernaar toe MOET
Het blad zit niet aan de stoel vast. Het moet inderdaad op tafel liggen, en het zit dan vast met 4 zuignappen. Die krijgen ze niet los, ik krijg hem zelf nauwelijks losquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:54 schreef Stiemie het volgende:
Zit dat blad dan vast aan de trip trap? Ik zag laatst bij Miss Sly thuis zo'n blad, maar dat zat niet aan de stoel zelf vast, maar dat lag op tafel. Wij leggen het eten vaak op een bordje met een placemat met zuignap. Dat werkte bij Linde altijd prima. Esmee is meer van het ontdekken hebben we al gemerktDie heeft binnen 3 seconden dat ding los en het bord op de grond. Meestal leggen we haar eten dan ook op tafel. En je wil ook echt niet weten hoe het er hier na het eten onder de tafel uit ziet.
Ja, ik denk dat ik dat maar eens ga proberen. We hebben wel rijstebloem, ik denk dat ik de meergranenvariant ga halen, misschien vult die nog wel beter. Probleempje is alleen dat hij nog steeds niet uit de fles drinkt en de tuitbeker niet goed genoeg gaat, maar met een lepeltje valt het ook wel te proberen natuurlijk. Hoeveel ml geef je dan eigenlijk?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:54 schreef Ssserpente het volgende:
Och Twink, slaapgebrek is zo erg, het holt je uit.
Ik herken het wel van Lente. Als zij gestoord wordt tijdens het drinken, wordt ze ook boos zodra ik 'r opnieuw aanleg. Dan gooit ze zich in één keer naar achteren. Ze doet het soms ook nadat ze zelf heeft losgelaten. Dan wordt ze eerst nijdig omdat ze niet meer drinkt en vervolgens omdat ik 'r weer aanleg...Ze lijkt dan ook niet meer in de gaten te hebben waarom ze ook alweer precies boos werd.
![]()
Maar ze haalt het 's nachts niet in in gelukkig.
Kun je anders niet proberen om m 's avonds voor het slapen gaan een flinke fles afgekolfde melk te geven (met eventueel wat rijstebloem?) Dan kan ie daar 's nachts wat langer op teren en lukt het je misschien om de gewoonte te doorbreken.
Ah nee als gewoon op tafel ligt, dan vind ik 'm te duur voor de keren dat we 'm gebruiken. Ik dacht dat ie aan de stoel zat zodat je ook op andere plekken kon eten geven. Dat leek me juist handig. We eten nu toch altijd aan tafel omdat Linde ook mee-eet. En Esmee gooit gewoon graag alles op de grond test graag de zwaartekrachtquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:59 schreef Xenia het volgende:
[..]
Het blad zit niet aan de stoel vast. Het moet inderdaad op tafel liggen, en het zit dan vast met 4 zuignappen. Die krijgen ze niet los, ik krijg hem zelf nauwelijks los
Het doet mij aan Balki denken. And now we do the dance of joy!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:38 schreef Twinkly het volgende:
haha Niels roept de hele tijd "dai dai dai dai dai"Gelukkig ook het minder lugubere "blahblahblah"
oh! ik dacht dat je aan het leren wasquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:43 schreef Linda2205 het volgende:
[..]Op vakantie
Maar nu weer terug en doe een poging tot bijlezen
Ik moest hardop lachen op mijn werkquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:49 schreef huuphuup het volgende:
Twinkly haha Amélie zei dat ook, liefst tegen wildvreemden in de supermarkt dat daidaidaiDAIDAI! en dan als laatste toegift nog een DAAIerachteraan
hahah lekker subtiel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |