Ik heb alleen de demo maar gespeeld van MNR maar waarin is de basis gameplay van MK dan precies toffer? Het (gruwelijk irritante) snaken? De powerups? Het feit dat je met Mario speelt?quote:Op maandag 31 mei 2010 12:37 schreef Nebo het volgende:
[..]
Na een maand? Sowieso niet hoor![]()
Anyway, als je al het customizen weg haalt en puur kijkt naar de game als zijnde gelijk aan Mario Kart wat betreft de mogelijkheden, dan is de basis gameplay van MK gewoon toffer. Neemt niet weg dat MNR alsnog erg vet is, en dat ik zeker bezig ga zijn met het maken van banen om te spelen met mijn vrienden. Wat dat betreft wint de game hard van MK.
Ik probeer helemaal niets, ik verbaasde me alleen over je uitspraak, aangezien in mijn ogen de basis-gameplay exact hetzelfde is.quote:Op maandag 31 mei 2010 12:43 schreef Nebo het volgende:
[..]
Ik kan hier wel uitgebreid de gameplay van beide games naast elkaar leggen, maar dan nog zal jij zeggen dat MNR beter is, dat is gewoon een kwestie van smaak volgens mij. Waarom probeer je een objectieve beargumentatie eruit te trekken als je zelf ook niet echt gegronde uitspraken doet?
Ik neem zaken als besturing en presentatie nu ook mee in de gameplay. Wellicht dat een deel gewenning zal zijn, maar toch ben ik er niet heel erg over te spreken. En ik probeer de game zeker niet de grond in te stampen hoorquote:Op maandag 31 mei 2010 12:46 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik probeer helemaal niets, ik verbaasde me alleen over je uitspraak, aangezien in mijn ogen de basis-gameplay exact hetzelfde is.
Kartracen met powerups/wapens.
Alleen heeft MNR ook nog een boostmeter die uiteraard gebruikt kan worden voor boosts, maar ook voor een shield waarmee je inkomende wapens tegen kunt houden.
Misschien is het zelfs wel beterquote:Op maandag 31 mei 2010 13:36 schreef Moe_Szyslak het volgende:
Ik heb de middag voor mezelf dus ik druk de comp maar eens uit en ga rdr aan de tand voelen. Zien of het echt zo goed is als jullie beweren
gamen met matties > pseudo inferieuriteit van RDRquote:Op maandag 31 mei 2010 14:12 schreef Beach het volgende:
De inferieure versie op de PS3.
EN IK DAN SF, EN IK DAN.quote:Op maandag 31 mei 2010 14:17 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
gamen met matties > pseudo inferieuriteit van RDR
quote:
U bent in de billen gepaktquote:Op maandag 31 mei 2010 15:01 schreef magge het volgende:
[..]
dank u!
Nu vraag 2... -_-
Wij hebben hier twee playstations. Op de ene heb ik Infamous gespeeld. Maar nu wil ik die save overzetten op de andere. EN DAT GAAT DUS NIET. Heeft iemand enig idee?
Daar moet toch iets op zijn? Wat nu als je ps overlijd?quote:Op maandag 31 mei 2010 15:03 schreef Wessiej het volgende:
[..]
U bent in de billen gepaktWerkt dan waarschijnlijk njet.
Toen was ik al mijn saves kwijt, kon opnieuw beginnen met alles. Je zou eventueel de harde schijf uit je PS3 kunnen halen, die koppelen aan je pc en dan saves op je pc zetten en vice versa. Of miss weet iemand wat handigers.quote:Op maandag 31 mei 2010 15:07 schreef magge het volgende:
[..]
Daar moet toch iets op zijn? Wat nu als je ps overlijd?
Nah, kijk;quote:Op maandag 31 mei 2010 15:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Toen was ik al mijn saves kwijt, kon opnieuw beginnen met alles. Je zou eventueel de harde schijf uit je PS3 kunnen halen, die koppelen aan je pc en dan saves op je pc zetten en vice versa. Of miss weet iemand wat handigers.
PS3 gebruikt een eigen bestandsindeling, is niet door PC uit te lezen, dus dat gaat sowieso al niet werken.quote:Op maandag 31 mei 2010 15:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Toen was ik al mijn saves kwijt, kon opnieuw beginnen met alles. Je zou eventueel de harde schijf uit je PS3 kunnen halen, die koppelen aan je pc en dan saves op je pc zetten en vice versa. Of miss weet iemand wat handigers.
als je het niets vindt wil ik hem wel ruilen voor ff, gow, uc2, dragon age oid, just lemme knowquote:Op maandag 31 mei 2010 15:12 schreef Moe_Szyslak het volgende:
Ja hoor. Crashed de game... Lekker begin
Nee hoor, de game is heerlijk. GTA in het wilde westen. Alleen mis ik een radio in m'n paard met gekke uitzendingenquote:Op maandag 31 mei 2010 19:16 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
als je het niets vindt wil ik hem wel ruilen voor ff, gow, uc2, dragon age oid, just lemme know
Mijn mattie was over en hij hebt die game dus dan doen we die zo nu en dan.quote:
Ik heb al mijn save-games gewoon op de computer staan. Gewoon alles overkopieren naar jou USB en dan op de computer zetten. Alles blijft hetzelfde en je verliest niets.quote:Op maandag 31 mei 2010 15:45 schreef Fallen het volgende:
[..]
PS3 gebruikt een eigen bestandsindeling, is niet door PC uit te lezen, dus dat gaat sowieso al niet werken.
Ik weet niet of een backup zou werken, dus niet kopiëren van de savegame, maar echt de backup-tool gebruiken. Ik vrees van niet.
Overigens, bij het kopiëren is de save wel teruggezet naar een exact zelfde User-naam en PSN-account? Want het zou me niet verbazen als dat een minimale vereiste is.
Ik zie hier de hele tijd resonance of fate (faith?) voorbij komen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 08:41 schreef PhalanX het volgende:
komen er binnenkort nog leuke adventure games uit of rpg's voor de ps3?
dus hij lag toch nog bij jouquote:Op dinsdag 1 juni 2010 09:56 schreef Ang3l het volgende:
Ben gister begonnen met Overlord II. Best grappig.
Vraag me alleen af voor hoe lang.
Ja je hebt weer eens vanalles laten liggen bij mequote:Op dinsdag 1 juni 2010 10:02 schreef PhalanX het volgende:
[..]
dus hij lag toch nog bij jou![]()
ik was ém al aan het zoeken afgelopen week en ik kon 'em niet vinden.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja je hebt weer eens vanalles laten liggen bij me
Demon's Soulsquote:Op dinsdag 1 juni 2010 08:41 schreef PhalanX het volgende:
komen er binnenkort nog leuke adventure games uit of rpg's voor de ps3?
Ik wou al zeggen, die's toch al maanden uit?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 12:18 schreef FinalD87 het volgende:
[..]
Demon's Souls![]()
Tenzij je de import versie al hebt natuurlijk...
Zeg trut, dit ging over een PS3 spelquote:
Dead Space dan?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Zeg trut, dit ging over een PS3 spel
Wat op zich tot nu toe best een leuk spel is. Overlord II.
Weet niet of het voor lange tijd leuk blijft of dat het meer een "ff tussendoor" spel is.
Zeg, zijn er eigenlijk ook Silent Hill achtige spellen op de PS3?
En niet Resident Evil, want die vind ik toch beduidend minder sfeervol en eng dan Silent Hill.
Alan Wake bedoel je dan, maar dat is een 360 exclusivequote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:10 schreef Ang3l het volgende:
In de auto laatst had iemand het over.... uh... iets met WAKE in de titel meen ik
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:10 schreef Ang3l het volgende:
In de auto laatst had iemand het over.... uh... iets met WAKE in de titel meen ik
Hoe ken da nou.... volgens mij had hij heul geen 360quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:11 schreef Beach het volgende:
Alan Wake.
Succes met dat 360 schijfje in je PS3
Je liep me weer te naaien he!quote:
Daar doe je het inderdaad wel voor.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:21 schreef Ang3l het volgende:
Ik zal Dead Space wel eens onder de loep nemen dan
Ik vind silent hillige spellen zo fijn. Alle lichten uit en dan geluid hard.
"Ik wil niet door die gang. Ik ga NIEt door die gang. Kut ik MOET wel door die gang..." en dan gillen als een meisje!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |