Je onderschrift zegt genoegquote:
Ik heb het koudquote:Op maandag 24 mei 2010 23:05 schreef Trevland het volgende:
Dammm waarom is het op mijn slaapkamer zo warm
Hier ook zo warm pff... wordt nog een leuke nacht zoquote:Op maandag 24 mei 2010 23:05 schreef Trevland het volgende:
Dammm waarom is het op mijn slaapkamer zo warm
Ik denk dat ik morgen niet uit bed hoef te stappen maar er gewoon uitdrijfquote:Op maandag 24 mei 2010 23:18 schreef Sistyria het volgende:
[..]
Hier ook zo warm pff... wordt nog een leuke nacht zo
Als het volgende maand zo warm is mag jij lekker in mn bed liggenquote:
Het raam openhoudenquote:
Wat heeft dat nou met vandaag te maken?quote:Op maandag 24 mei 2010 23:23 schreef Trevland het volgende:
[..]
Mij heb je anders van de winter niet horen zeuren over de temperatuur
quote:Op maandag 24 mei 2010 23:26 schreef Sistyria het volgende:
[..]
Als het volgende maand zo warm is mag jij lekker in mn bed liggen
Samen met jouquote:Op maandag 24 mei 2010 23:26 schreef Sistyria het volgende:
[..]
Als het volgende maand zo warm is mag jij lekker in mn bed liggen
Ik hoop niet dat het te warm in je bed is als ik daar volgende maand ben. Dan plakken onze lichamen helemaal aan elkaar vast.quote:Op maandag 24 mei 2010 23:36 schreef Sistyria het volgende:
De zon staat vanaf een uur of 12 op de slaapkamer... Heb alle ramen hier openstaan wat wel scheelt.
En nu naar bedje kruipen![]()
![]()
Slaap lekker!
Ieuw. Of dat het dekbed aan je vastplaktquote:Op maandag 24 mei 2010 23:40 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat het te warm in je bed is als ik daar volgende maand ben. Dan plakken onze lichamen helemaal aan elkaar vast.
Ik ga er van uit dat ze wel een douche heeft.quote:Op maandag 24 mei 2010 23:40 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ieuw. Of dat het dekbed aan je vastplakt
Vast wel.quote:Op maandag 24 mei 2010 23:41 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat ze wel een douche heeft.
Als het maar niet benauwd en kleverig weer is.quote:
Warm oke, maar in Nederland kan het nooit goed gaan.quote:Op maandag 24 mei 2010 23:44 schreef laforest het volgende:
[..]
Als het maar niet benauwd en kleverig weer is.
waarom niet?quote:
Gaat lekkerquote:Op maandag 24 mei 2010 17:56 schreef Danny het volgende:
8108139dpths
eerder al een ranzig icoon verwijderd, maar hij leert er niet van. mag over een week mailen met de melding dat hij voortaan dergelijke plaatjes achterwege laat.
quote:
So I;ve heard.quote:
quote:
quote:Op maandag 24 mei 2010 23:40 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat het te warm in je bed is als ik daar volgende maand ben. Dan plakken onze lichamen helemaal aan elkaar vast.
nee hoor, 5.25u zelfs.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 08:37 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Jij staat 6h op voor het zwemmen, ja, dat weet ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |