Je post is verspilde moeite. Maar met jou kan ik wel medeleven hebben.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 14:14 schreef trovey het volgende:
Gaat hier het Schenkstrooptopic verder nu de andere vol is.Schenkstroop beste jongen ik heb medelijden me je ....niet omdat je nou echt zielig bent omdat je jij zo goed en vol vertrouwen bent en de rest van de wereld jou constant kwaad wil doen maar omdat je helaas niet wilt inzien dat verandering allemaal uit jezelf moet komen en niet iedereen in de wereld het op je gemunt heeft. Afvallen, huidarts en aan jezelf werken is het enige wat je kan helpen en natuurlijk zal het niet gemakkelijk zijn...niemand beweert dat hier ook...het zal je moeite kosten en je zult terugvallen hebben net als elk ander mens die iets wil veranderen in zijn leven. Ik heb vaak genoeg dingen in mijn leven moeten veranderen waar ik niet op zat te wachten, ben na jaren werken ziek geworden, rottige ziektewetperiode gehad en uiteindelijk volledig afgekeurd met een ziekte die de komende jaren nog gewoon erger zal worden en waarvan ik niet weet waar het zal eindigen. Ik moet het ook met weinig geld doen en nog hou elk jaar minder dagen over waarvan ik er van kan leven. Ben vanaf mijn tienertjid ook in de categorie mollig te plaatsen en ben nu ook voor mijn gezondheid aan het afvallen en dat gaat moeizaam, zeer moeizaam ondanks het feit dat ik me daar zover als ik kan voor inspan (kan niet sporten met mijn kwaal dus moet het ook met wandelen doen) maar in een hoekje gaan zitten en te zeggen ik ben zielig en de wereld moet daar maar begrip voor opbrengen....nooit! Gewoon verder gaan met de dingen die ik wel kan en dan maar wat langer bezig zijn met dat afvallen en er niet van uitgaan dat ik straks met een maatje 36 zal eindigen want dat zit er gewoon niet in met mijn bouw. Ik ga voor een maat die realistisch is voor mijn lichaamstype en leeftijd. Dat ik je advies gaf over afvallen en proberen dat vast te houden was dus praktijkervaring en niet advies van een persoon die niet weet waar ze over praat. Succes Schenkstroop , ik hoop dat je ooit zo ver zult komen dat je gaat inzien dat je met je huidige houding niet verder gaat komen in je leven.
Ja, maar dat zelfde geldt voor mensen die hoogbegaafd geboren worden. Dat wil niet zeggen dat alleen zij de universiteit kunnen halen, de rest moet er alleen wat meer moeite voor doen.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 13:52 schreef Schenkstroop het volgende:
Nirgoid please. mensen die mooi zijn geboren komt het toch ook allemaal aanwaaien niet dan?
Nee, want Debbie wil geen freak.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 14:16 schreef artisdemarsis het volgende:
Hahah dat topic van Schenkstroop. Echt Schenk waarom date je niet met Debbie? Vindt je in haar niet je soulmate dan?
Wel eens aan gedacht om er eens wat aan te doen ipv te blijven zwelgen in zelfmedelijden? Je vindt niemand als je amper buiten komt of naar een stil park loopt. Ga (team)sporten, zoek een hobby.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:13 schreef Debbie1982 het volgende:
Hoi,
Ik zit met een groot emotioneel probleem. Van de week is mijn zus getrouwd met haar grote liefde. Het was een prachtige dag en de bruid en bruidegom straalden helemaal. Iedereen had het naar zijn zin.. behalve ik.
Ik voel me zo alleen... ik ben 28 en heb nog nooit een vriend gehad. Nog nooit seks, voorspel.. zelfs nog nooit een kus! Toen mijn zussen op hun 15e al gezoend hadden en eentje zelfs al ontmaagd was, hoopte ik dat ik rond die leeftijd ook iemand zou vinden. Maar niemand zag me staan. Op school ben ik altijd gepest omdat ik dik was, veel puisten had en daar ook littekens aan over hield. Bovendien leken de jongens in mijn klas altijd te vallen op exotische meisjes met lang zwart haar en een slanke taille met een grote kont, in plaats van een blob zoals ik met rode krullen. ook had ik, naast mijn zus, geen vriendinnen, want de meisjes in mijn klas vonden me maar vies en raar. Alleen mijn zus ging met me om, maar sinds ze samen ging wonen zie ik haar amper nog. Ik heb school verlaten na mijn KLB diploma te hebben afgemaakt, maar ik was zo kapot van het pesten en van de ene dokter naar de andere gaan met mijn slechte huid en de onzekerheden die daaraan verbonden zijn dat ik nooit werk heb gezocht. Heel af en toe werk ik als wc schoonmaakster bij een snackbar en in het weekend laat ik honden uit, maar ervan rondkomen lukt me niet echt. Ik wil weer verder leren maar ik kan het niet aan om weer in een klas te komen zitten...
Bovendien begint mijn maagedelijkheid op mijn 28e echt zijn tol te eisen. Iedereen heeft wel iemand, en er lopen zoveel knappe mannen rond... maar altijd als ze me zien kijken ze weg, soms met een spottend lachje...:( Ik wil zo graag mijn soulmate vinden maar ik denk niet dat iemand iemand zoals mij zou willen...
Ik kom ook amper buiten, alleen als ik naar mn werk ga en als ik die honden uitlaat zoek ik altijd een stil park op waar amper iemand komt...
help mij pls
Is dat alles wat de psycholoog zei? Dat klinkt niet erg geloofwaardig..quote:Op maandag 24 mei 2010 18:17 schreef Debbie1982 het volgende:
ja nou een dokter maakt me er niet knapper op.. psycholoog wel geprobeerd en zij zegt dat je niet alles kan hebben in het leven en blij moet zijn wat je wel hebt... maar ik heb niet zoveel:(
Bestudeer eerst eens dikke mensen die proberen aftevallen. En kom dan nogeens je stelling eerlijk onderbouwen. of afbreken.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 15:42 schreef speknek het volgende:
Ik kan eigenlijk toch maar weinig empathie voor echte dikkerdjes opbrengen. Okee, zwembandjes, welstandsbuikje, wie worstelt er niet mee, maar klagen dat je lelijk bent en dan naar de mac gaan om twaalf quarter pounder menus naar binnen te proppen, dan moet je gewoon eigenlijk je mond houden.
Het is duidelijk dat veel van je zelfbeeld komt door je dikte, en de daarbij behorende acne. Je hoeft niet eens broodmager te zijn, veel mannen houden van een beetje mollig. Dan niet eens de motivatie op kunnen brengen om twee dagen in de week van je luie reet af te komen en een rondje rond het park te joggen, dan spreek je niet over weinig discipline, maar gewoon echt helemaal geen.
Wat zijn jouw bevindingen van je 'studie' naar dikke mensen. Daar ben ik wel eens benieuwd naar. Blijkbaar heb je hier uitvoerig onderzoek naar gedaan, afgaande op je reactie.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 15:43 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Bestudeer eerst eens dikke mensen die proberen aftevallen. En kom dan nogeens je stelling eerlijk onderbouwen. of afbreken.
Been there, done that. Ben zelf ook 30 kg afgevallen. Speknek heeft gewoon gelijk.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 15:43 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Bestudeer eerst eens dikke mensen die proberen aftevallen. En kom dan nogeens je stelling eerlijk onderbouwen. of afbreken.
En was TS nu een kloon is van Schenkstroop of iemand anders?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 14:33 schreef Re het volgende:
kan dat schenkstroop gedoe gewoon ergens anders... dank
dan had dit topic allang gesloten geweestquote:Op dinsdag 25 mei 2010 17:49 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En was TS nu een kloon is van Schenkstroop of iemand anders?
Is het geen kloon?quote:
quote:Op dinsdag 25 mei 2010 14:33 schreef Re het volgende:
kan dat schenkstroop gedoe gewoon ergens anders... dank
Schei uit joh, als je wilt afvallen dan kun je afvallen. Het is een kwestie van discipline en wilskracht en dat ontbreekt er vaak aan.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 15:43 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Bestudeer eerst eens dikke mensen die proberen aftevallen. En kom dan nogeens je stelling eerlijk onderbouwen. of afbreken.
Je draait de zaak om. Mensen zijn Schenkstroop-moe geworden. En wat worden mensen die moe zijn? Die worden chagrijnig.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:24 schreef Cassandra87 het volgende:
Misschien ben ik naief maar als je tips vraagt en direct afgebekt wordt zou ik ook meer en meer gefrustreerd raken en steeds minder zelfvertrouwen krijgen.
Op een gegeven moment houd het opquote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:24 schreef Cassandra87 het volgende:
KLB is kabel- en leidingbeheerders.
KBL lijkt mij waarschijnlijker, kaderberoepsgerichte leerweg
Maarre eerlijk he, ik zie nu al meerdere malen in meerdere topics Schenkstroop voorbij komen en t draait elke keer op t zelfde riedeltje uit, dat hij belachelijk wordt gemaakt. Zo ook hier weer.
Misschien ben ik naief maar als je tips vraagt en direct afgebekt wordt zou ik ook meer en meer gefrustreerd raken en steeds minder zelfvertrouwen krijgen.
En dat kan ik mij voor TS ook voorstellen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
Met one-night-stands zal je Schenkstroop anders voorlopig al heel gelukkig maken.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:44 schreef Pulzzar het volgende:
Een mooie meid die alleen maar over haar problemen zit te zeiken, zal hooguit one-night-stands krijgen maar geen gezonde relatie.
Maagd niet zo veel, maar als je zelfs nooit gezoend hebt kan dat wel een enorme last zijn.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:22 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Dat moet volgens mij in elke willekeurige kroeg lukken
Maar serieus, wat is er zo vreselijk mis met maagd zijn?
Maar is er ook maar één iemand die het in ze hoofd haalt om met haar te daten..? Uiterlijk is op het relationele vlak wel degelijk belangrijk, dan kan je nog zo grappig/gezellig/positief zijn, als je er niet uitziet val je gewoon buiten de boot.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:44 schreef Pulzzar het volgende:
Ook niet moeders mooiste en ze heeft vaak genoeg opmerkingen over haar uiterlijk te horen gekregen. Laat ze zich daardoor van haar stuk brengen? Nee, want ze beschikt over zelfspot en humor en staat positief in het leven. Daarom is ze ook vrij populair onder de mensen, want ze is niet het type wat in haar eentje gaat zitten kniezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fok!-reputatiemeter van Rijsttafel:
Slecht [-----X----------------------------------------------------------] Goed
quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:01 schreef rijsttafel het volgende:
Ach, schrale troost, je hebt je leven niet vergooid als je maagd bent, hoor.
Het leven kan ook leuk zijn zonder seks, ookal laten veel Fokkers je geloven van niet.
PS:Je mist iets, en bij vrijwel iedereen gaat dat op een geven moment aan je knagen. Ieder gezond mens wil seks.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op zich, ja...quote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:24 schreef Cassandra87 het volgende:
Misschien ben ik naief maar als je tips vraagt en direct afgebekt wordt zou ik ook meer en meer gefrustreerd raken en steeds minder zelfvertrouwen krijgen.
En dat kan ik mij voor TS ook voorstellen.
En elk gezond mens relativeert.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:04 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Je mist iets, en bij vrijwel iedereen gaat dat op een geven moment aan je knagen. Ieder gezond mens wil seks.
quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:07 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Op zich, ja...
Maar: Het begint al met een tegenstrijdigheid. Ze werkt in een snackbar en ze laat honden uit. Twee baantjes waarbij je toch veel onder de mensen komt en waarbij enige sociale vaardigheid komt kijken. Je hebt in ieder geval met de eigenaren van de honden te maken, die ze toch aan haar zorg moeten toevertrouwen.
Ze krijgt diverse tips, maar die worden de grond in geboord.
De psycholoog zegt, bekijk het maar.
Een cursus kan ze niet betalen
en als ze haar haar verft staat het stom, iedereen is ook zo hard voor haar.
Op een cursus oid voor meer zelfvertrouwen is iedereen toch mooier dan zij.
Zij wil wel een man die mooier is dan zijzelf, geen freak zoals zijzelf.
En dan heb ik het nog niet over dat KLB diploma. Is dit topic echt serieus?
Zo ja, dan wil ze hulp maar er geen fuck voor doen
Ze zal echt de hand in eigen boezem moeten steken om er wat van te maken.
Dus ja, dat users ietwat geprikkeld reageren kan ik me voorstellen.
Die opmerking dat iedereen hard is zag ik ja. Daar heb ik ook iets bij van.. Niet de juiste instelling. Ik druk mij nog zachtjes uit.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:07 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Op zich, ja...
Maar: Het begint al met een tegenstrijdigheid. Ze werkt in een snackbar en ze laat honden uit. Twee baantjes waarbij je toch veel onder de mensen komt en waarbij enige sociale vaardigheid komt kijken. Je hebt in ieder geval met de eigenaren van de honden te maken, die ze toch aan haar zorg moeten toevertrouwen.
Ze krijgt diverse tips, maar die worden de grond in geboord.
De psycholoog zegt, bekijk het maar.
Een cursus kan ze niet betalen
en als ze haar haar verft staat het stom, iedereen is ook zo hard voor haar.
Op een cursus oid voor meer zelfvertrouwen is iedereen toch mooier dan zij.
Zij wil wel een man die mooier is dan zijzelf, geen freak zoals zijzelf.
En dan heb ik het nog niet over dat KLB diploma. Is dit topic echt serieus?
Zo ja, dan wil ze hulp maar er geen fuck voor doen
Ze zal echt de hand in eigen boezem moeten steken om er wat van te maken.
Dus ja, dat users ietwat geprikkeld reageren kan ik me voorstellen.
Maar als je echt wilt kun je dat afleren.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:22 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Maar nogmaals, als je al keer op keer afgebrand wordt, niet alleen hier maar vooral in t dagelijks leven, kan ik mij voorstellen dat je een bepaalde houding aanneemt (ongeacht of die goed is of niet)
Kan wel zeusje maar als je eenmaal een naam hebt opgebouwd is t makkelijk om ervan af te komen. en dan heb ik t nog niet eens over je eigen gevoel van eigenwaarde.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:24 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Maar als je echt wilt kun je dat afleren.
Niet dat het makkelijk is maar het kan wel.
Ik begon ook een redeljke naam te krijgen en mij lukt het ook.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:27 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Kan wel zeusje maar als je eenmaal een naam hebt opgebouwd is t makkelijk om ervan af te komen. en dan heb ik t nog niet eens over je eigen gevoel van eigenwaarde.
Sommige factoren verergeren t alleen maar.
Been therequote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik begon ook een redeljke naam te krijgen en mij lukt het ook.
Nee, maar als je iets echt wil moet je een stap zetten.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:33 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Been thereJe bent een topvent en mensen beginnen dat door te krijgen.
Maar eerlijk is eerlijk, t is niet over rozen gegaan of wel?
Oh ja zo schiet het natuurlijk nooit op, maar ik denk dat ik in het belang van de meerderheid van de reageerders spreek als ik de wens uitspreek dat dit topic of snel vol is, of een slotjes krijgt.quote:
ik zou het niet doen als ik jou was, zie MEDquote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:51 schreef KermitKikker het volgende:
Wie wil dit topic even snel volspammen? Het verpest mijn AT
natuurlijk kan je verbitterd zijn als alles zo tegenzit.. Het is belangrijk om daar uit te komen. Ik denk dat therapie wel belangrijk is...quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:22 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Die opmerking dat iedereen hard is zag ik ja. Daar heb ik ook iets bij van.. Niet de juiste instelling. Ik druk mij nog zachtjes uit.
Idem dito voor 'geen freak zoals zij' Als elke man een dergelijke instelling heeft blijf je maagd.
Maar nogmaals, als je al keer op keer afgebrand wordt, niet alleen hier maar vooral in t dagelijks leven, kan ik mij voorstellen dat je een bepaalde houding aanneemt (ongeacht of die goed is of niet)
Snap dsat users er al op een bepaalde manier op reageren, alleen maar logisch te noemen
Ik spreek vooral vanuit mij zelf ik zal nooit een oordeel vormen, zelfs niet over bijv. schenkstroop.
En ja als mijn advies in de wind geslagen wordt (als ik die al geef) so be it
\quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:00 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
natuurlijk kan je verbitterd zijn als alles zo tegenzit.. Het is belangrijk om daar uit te komen. Ik denk dat therapie wel belangrijk is...
Klopt, maar ze moet wel een beetje open staan voor hulp en advies.. ze roept om hulp, maar dan moet ze niet alles afwijzen..quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:02 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
\
Dat sowieso
Maar het is aan TS om daar iets mee te doen en niet aan ons om daar over te oordelen
Therapie is een optie, maar waarom niet proberen je eigen geest te verheffen tot verlichting. En dan bedoel ik dat niet op de zweverige manier. Maar door onder andere filosofische werken te lezen en veel na te denken over wat het leven nu precies is, ontstaat er een acceptatie en misschien zelfs waardering.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:00 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
natuurlijk kan je verbitterd zijn als alles zo tegenzit.. Het is belangrijk om daar uit te komen. Ik denk dat therapie wel belangrijk is...
Wat moet ik zien in MED?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:58 schreef Re het volgende:
[..]
ik zou het niet doen als ik jou was, zie MED
Daar verhelpt ze haar overgewicht niet mee.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:22 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Therapie is een optie, maar waarom niet proberen je eigen geest te verheffen tot verlichting. En dan bedoel ik dat niet op de zweverige manier. Maar door onder andere filosofische werken te lezen en veel na te denken over wat het leven nu precies is, ontstaat er een acceptatie en misschien zelfs waardering.
Ik ben bang dat je niet langer je eigen geest kunt verheffen, als je jarenlang de grond in getrapt bent.. Een laag zelfbeeld is helaas niet zomaar verholpen, in veel gevallen.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:22 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Therapie is een optie, maar waarom niet proberen je eigen geest te verheffen tot verlichting. En dan bedoel ik dat niet op de zweverige manier. Maar door onder andere filosofische werken te lezen en veel na te denken over wat het leven nu precies is, ontstaat er een acceptatie en misschien zelfs waardering.
moest die zich niet melden bij het medisch tuchtcollege?quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:23 schreef Leonidas82 het volgende:
TS,
Voor je probleem zou je contact kunnen opnemen met de maagdendokter.
TS is bang van mannen, zal zich ook niet snel aanbieden. Dan wordt het lastig, blob zijnde.quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:51 schreef MikeyMo het volgende:
Over het algemeen is TS wel een unicum. Zelfs niet mooie vrouwen kunnen zich gemakkelijk laten neuken door mannen want als puntje bij paaltje komt zijn we niet zo moeilijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |