HOAX, bodybuilders drinken geen iceteaquote:Op zaterdag 22 mei 2010 16:21 schreef Panzermaus het volgende:
Dus ik zit lekker in de tuin met de laptop, literpak ijsthee en de nieuwe Donald Duck.![]()
Het betreft hier nr. 21-2010 en het is zaterdagmiddag omstreeks 16:00. Op de omslag staat Oom Dagobert die zijn neefjes een donkere ruimte binnenleidt, is dit alvast een hint voor wat komen gaat?
Ik open de Donald Duck en mijn ogen glijden naar het stukje 'Brief van de Week'. Dus ik lees die zekere Brief van de Week... Het is een bericht van ene --die niet ouder dan een jaar of 10 zal zijn.
De brief heeft de volgende ontluisterende inhoud. Ik heb zaken die van essentieel belang kunnen zijn met rood aangegeven.
[ afbeelding ]
Juist. Dat dacht ik dus ook. Een incest-brief-van-de-week in mijn Donald Duck. Hoe ga ik hier mij om? Hou bescherm ik mezelf tegen de onzedelijke gedachten van de Jezebel in mij?![]()
Klacht: incest-brief-van-de-week in de nieuwe Donald Duck.
Quote voor de waarheid, prachttopic en dan komen van die haters zeiken dat t fake isquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 00:51 schreef Rivalo het volgende:
hehe
Trouwens waar is deze KLB sfeer gebleven? Dit zijn nou pracht topics. Ookal is dit fake
Hier was ik nog 55 kg man.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 14:02 schreef Agentperry het volgende:
[..]
HOAX, bodybuilders drinken geen icetea
Sinds deze weekquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:29 schreef MindBreakerx het volgende:
Sinds wanneer staat de KLB in de Donald Duck?
55 kilo op je 18e/19e/20e.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 20:55 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Hier was ik nog 55 kg man.Duurde nog meer dan 6 maanden voor ik het licht had gezien.
Goed topic trouwens.
Bodybuilden is dan ook wel weer wat sneu.quote:
Jij bent natuurlijk zo'n jolige kutstudent die schamper grapjes maakt a la 'sixpack? ik heb een vat hohohoho'.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 22:17 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Bodybuilden is dan ook wel weer wat sneu.
Een heel fust johquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 23:00 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Jij bent natuurlijk zo'n jolige kutstudent die schamper grapjes maakt over zijn 'sixpack? ik heb een vat hohohoho'.
Het is een fotoshopquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 23:05 schreef Sannaretto het volgende:
HAHAHAHAHA, de onschuld van kinderen hè...
Als ik in die redactie zat had ik me wel even 3 keer bedacht voordat ik deze brief zou plaatsen. Hoewel ik er dus wel om kan lachen, mijn God
Nu voel ik me even heel dom. Het had gekund. In eerste instantie schoot mijn hand meteen naar de ''wijzig bericht'' knop, maar wat maakt 't ook uit. Heb ik jullie bij deze kennis laten maken van mijn niet al te snuggere kant n_nquote:
Gebeurt wel eens, moet kunnen.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 23:15 schreef Sannaretto het volgende:
[..]
Nu voel ik me even heel dom. Het had gekund. In eerste instantie schoot mijn hand meteen naar de ''wijzig bericht'' knop, maar wat maakt 't ook uit. Heb ik jullie bij deze kennis laten maken van mijn niet al te snuggere kant n_n
Ik heb inderdaad een mooie permanente zwemband.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 23:00 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Jij bent natuurlijk zo'n jolige kutstudent die schamper grapjes maakt a la 'sixpack? ik heb een vat hohohoho'.
"Er is al iets van 240 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren."quote:
Jaquote:Op zaterdag 14 april 2012 18:11 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
"Er is al iets van 240 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren."
Wat dacht je, zo'n post is het wel waard om mee te reageren?
quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:11 schreef Piger het volgende:
wtf is t nationale klb-kickdag ofzo?
Of is het zo saai op de zolderkamer dat we maar oude klb topics gaan lezen?
quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:11 schreef Piger het volgende:
wtf is t nationale klb-kickdag ofzo?
Of is het zo saai op de zolderkamer dat we maar oude klb topics gaan lezen?
Vrij duidelijk dat het een photoshop is, maar dat maakt het er niet minder mooi opquote:Op zaterdag 14 april 2012 22:07 schreef Dinus het volgende:
Ik trap er helemaal in. Oude post en nog photoshop ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |