Helaas zijn vertrekkende allochtonen niet direct winstgevend en kunnen deze dus niet van de binnenkomende allochtonen worden afgetrokken. Maar ok, als je 7,2miljard deelt door 10.000 kost een enkele binnenkomende allochtoon dus al 720.000 euro. Dat fleurt het nieuwsartikel wel wat op jaquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:40 schreef ethiraseth het volgende:
Hmm ja. Alleen komen er geen 25000 per jaar bij. De immigratie ligt meer onder de 10.000 de laatste jaren aangezien een groot deel van wat er binnenkomt gecompenseerd wordt door vertrekkende allochtonen. Dus die cijfers kan je door een factor 2,5 tot 5 delen.
Klopt, maar het rapport gaat uit van een migratiesaldo (wat naar ik aannam immigratie - emigratie is) van 25000, wat volgens het CBS nog nooit gehaald is. Zelfs in de jaren 90 lag dat saldo onder de 20.000. Het rapport heeft dus hoogstwaarschijnlijk véél te hoge cijfers gebruikt, en iedereen trapt er meteen in want OMG ALLOCHTONENquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:43 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Helaas zijn vertrekkende allochtonen niet direct winstgevend en kunnen deze dus niet van de binnenkomende allochtonen worden afgetrokken. Maar ok, als je 7,2miljard deelt door 10.000 kost een enkele binnenkomende allochtoon dus al 720.000 euro. Dat fleurt het nieuwsartikel wel wat op ja
verder wat hij zegtquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:52 schreef stbabylon het volgende:
"Zeg, zoeken jullie eens uit dat immigratie uit niet-Westerse landen een boel kost"
"Ok"
Vanaf je geboorte tot het moment dat je gaat bijdragen aan de maatschappij (lees...belasting betalen), is de overheid ook wel een paar ton aan je kwijt hoor aan scholing ziektekosten etc.quote:Op donderdag 20 mei 2010 07:14 schreef Sm0keZ het volgende:
Wtf, da's bijna 3 ton per persoon. Zou wel aardig zijn als de overheid dat voor iedereen zou betalen, doe mij zo'n gratis huis!
Scholing zal inderdaad wel het een en ander hebben gekost, dat is nou eenmaal zo. Maar ten eerste zorgt dat er (meestal) wel voor dat je goed opgeleid volk de beroepsbevolking in stuurt, plus dat je ook nog ziet wat je ervoor terugkrijgt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:24 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Vanaf je geboorte tot het moment dat je gaat bijdragen aan de maatschappij (lees...belasting betalen), is de overheid ook wel een paar ton aan je kwijt hoor aan scholing ziektekosten etc.
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?quote:Niet-westerse allochtonen
Het CBS rekent iemand tot de allochtonen als ten minste één van diens
ouders in het buitenland is geboren. Daarbij wordt onderscheid gemaakt
tussen degenen die zelf in het buitenland zijn geboren (de eerste generatie)
en degenen die in Nederland zijn geboren (de tweede generatie). Nietwesterse
allochtonen zijn personen die zijn geboren in Afrika, Latijns-
Amerika en Azië (exclusief Indonesië en Japan) of Turkije, of van wie ten
minste één van de ouders in die landen is geboren. De belangrijkste groepen
niet-westerse allochtonen zijn afkomstig uit Turkije, Marokko, Suriname en
de Nederlandse Antillen en Aruba. Gezamenlijk maken zij circa 65% van de
niet-westerse allochtonen uit.
je moet er ook niet over nadenken als je geen flauw idee hebt hoe het zit, dat leidt alleen maar tot ongefundeerde meningenquote:Op donderdag 20 mei 2010 08:42 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ik kan me nu eerlijk gezegd niet bedenken wat er precies allemaal in dat pakket van 288.000 euro per immigrant zit...
Dat heet nieuwsgierigheid, in de hoop dat iemand die wel kennis van zaken heeft wat uitleg kan geven hierover.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:44 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
je moet er ook niet over nadenken als je geen flauw idee hebt hoe het zit, dat leidt alleen maar tot ongefundeerde meningen
...maar je lijkt me mening al klaar te hebbenquote:Op donderdag 20 mei 2010 08:45 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Dat heet nieuwsgierigheid, in de hoop dat iemand die wel kennis van zaken heeft wat uitleg kan geven hierover.
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:43 schreef Pool het volgende:
[..]
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?
Ja, of wat kosten de vrouwen de mannen eigenlijk in totaal?quote:Op donderdag 20 mei 2010 09:32 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
ff een kosten-baten analyse op loslaten, dan worden de verhoudingen nog scheverquote:Op donderdag 20 mei 2010 09:39 schreef Pool het volgende:
[..]
Ja, of wat kosten de vrouwen de mannen eigenlijk in totaal?
En nu misbruikt hij het om nog meer domme mensen naar zijn partij te lokken. Met een verkeerd onderzoek, met zwaar overdreven cijfers, maar ja, dat maakt niet uit. Hij pakt er toch wel uit wat hij nodig heeft. En de grote massa trapt er toch wel in.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:43 schreef Pool het volgende:
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?
Jouw bron is zeker je dikke duim gecombineerd met een rijke fantasie?quote:Op donderdag 20 mei 2010 09:32 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
Het is allang bekend dat de PVV-stemmer gemiddeld genomen lager opgeleid is, dus betalen ze minder belasting en krijgen ze meer subsidies, zijn ze vaker werkloos en inderdaad, ook vaker in de criminaliteit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Jouw bron is zeker je dikke duim gecombineerd met een rijke fantasie?
Dat ze vaker in de bijstand zitten is inderdaad een probleem, laten we die aanpakken. Die mensen kansen geven, goed onderwijs en mooie wijken.quote:Vergeleken met autochtonen betalen niet-westerse allochtonen per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
Ja natuurlijk, je hebt ALTIJD gelijk.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:04 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Het is allang bekend dat de PVV-stemmer gemiddeld genomen lager opgeleid is, dus betalen ze minder belasting en krijgen ze meer subsidies, zijn ze vaker werkloos en inderdaad, ook vaker in de criminaliteit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |