Als het goed is wel. Zaterdag sowieso dacht ik, en dan heb ik een bruiloft, dus dat komt goed uitquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:10 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En het allerergste is dat dit maar de helft is, maar de rest is te herkenbaar![]()
Goed, volgend onderwerp: zon van het weekend??
quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:12 schreef Loveless85 het volgende:
Klote Elies, hopelijk valt alles uiteindelijk beetje op zn plek.
Toen ik nog jong was werkte ik in slagerij en hadden we apparaten van jullie
Eerstvolgende keer dat ik je zie, pak ik je voor straf plat op je bek en knijp ik keihard in je kontquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:08 schreef Dirkh het volgende:
Echt, bij de eerste twee regels viel ik al in slaap.
Ontslaan is nooit leuk. Maar we hebben inderdaad gelijkquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:09 schreef Ml-etje het volgende:
sorry dat was meer over de laatste zin
![]()
Jemig zeg jij doet aan 1 day big mess?
Dat ontslaan heb je groot gelijk inhoe veel meds dat al niet doen
![]()
En weer een keer getild hoe dat dan?? Niet dat ik de vorige keer op het huge bedrag na heb meegekregen.
Wbt de rest, niet alles kan tegelijk en niet alles komt door jou en erover piekeren haalt die machine niet hierheen en geeft jou geen kans die leverancier een lesje te leren, komt tijd komt raad.
Gawd wat zou ik jou haten al je de laatste zin tegen mij zei want dar kun je niets mee
Inderdaad: Bwhoeoeoeowoaewaeawaquote:
Uiteraardquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:12 schreef Loveless85 het volgende:
Klote Elies, hopelijk valt alles uiteindelijk beetje op zn plek.
Toen ik nog jong was werkte ik in slagerij en hadden we apparaten van jullie
quote:
Oh, misschien heb ik daar ook wel mee gewerktquote:
Je ESF-zoonquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:24 schreef Greys het volgende:
Ll, bejaarde!![]()
GB!
DirkHaaaaaaaa!![]()
Eliesjeeeeeeee!
Tombolalalalaaaaaaaaa![]()
Nog iemand vergeten?
Wanneer is die volgende meet?quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:15 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Eerstvolgende keer dat ik je zie, pak ik je voor straf plat op je bek en knijp ik keihard in je kont![]()
[..]
Ontslaan is nooit leuk. Maar we hebben inderdaad gelijk
Getild... door iemand die het tot kunst heeft verheven om met een goed verhaal en goed voorbereid spullen af te nemen om ze vervolgens niet te betalen. En daar kun je je in de vaart der volkeren bijna niet tegen wapenen.
Ik haat je niet hoor; je hebt helemaal gelijk. Enige jammere is dat het wel allemaal aan mij is om op te lossen. Misschien morgen dan maar
Ik ken de machine van binnen en van buiten, weet de naam/plaats/functie/code/prijs van elk onderdeel, kan redelijk beredeneren wat een piepje/kraakje/gebrekje/probleem voor oorzaak en oplossing heeft. Maar ik heb nog nooit in mijn leven ook maar een plakje van iets gesnedenquote:Op woensdag 19 mei 2010 22:22 schreef tombolafan het volgende:
Oh, misschien heb ik daar ook wel mee gewerkt
Ik was allrounder; brooddoos, kassaslet, en vlees- en kaasmuts
Ja, dat kwam rottiger uit mijn toetsenbord dan de bedoeling was.quote:
Over een maand of 2 toch?quote:
quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:24 schreef Greys het volgende:
Ll, bejaarde!![]()
GB!
DirkHaaaaaaaa!![]()
Eliesjeeeeeeee!
Tombolalalalaaaaaaaaa![]()
Nog iemand vergeten?
Vrij grote kans dat ik dan spoedig bij je op de stoep sta.quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:15 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Eerstvolgende keer dat ik je zie, pak ik je voor straf plat op je bek en knijp ik keihard in je kont![]()
Hmm 19 juni 19 juli oh dat moet lukken.quote:
Ah waarschuw je even wanneer?quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:35 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Vrij grote kans dat ik dan spoedig bij je op de stoep sta.
Zijn jullie ook van de weegjes dan?quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:19 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Inderdaad: Bwhoeoeoeowoaewaeawa![]()
![]()
[..]
Uiteraard
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |